Месечни помощи за дете /детски надбавки/-инфо,документи,въпроси-10

  • 154 817
  • 758
# 60
Навсякъде в медиите, а и из тези теми се писа, че тези, които са подали след 28.07.2015г., решението им за отпускане на помощи е до края на годината. Следователно януари ще трябва да подадат отново. Съседката или друг да погледне решението докога е.
Гражданските договори се сумират с другите доходи и се прилага бележка за тях.
Виж целия пост
# 61
Мерси Лиле!Ще й кажа по-късно като свърша работа.Понеже нали нямаме право ние на детски и изобщо не съм се интересувала.Има 10 дена още,дано успее да събере документи пак.
Виж целия пост
# 62
Навсякъде в медиите, а и из тези теми се писа, че тези, които са подали след 28.07.2015г., решението им за отпускане на помощи е до края на годината. Следователно януари ще трябва да подадат отново. Съседката или друг да погледне решението докога е.
Гражданските договори се сумират с другите доходи и се прилага бележка за тях.
Ами не е точно така, защото на същите подали като отидат в АСП им казват подавате си догодина по същото време. Подалите до преди промените отиват и декларират имат или нямат промени.
А със заповед ще им продължат срока на подалите след промените. По простат причина, че юли-август, че и до декември не се знаеше точно какво ще се измисли, защото имаше слух че еддва ли не всички наново ще подават януари, което просто чисто физически нямаше как да се случи.
Виж целия пост
# 63
 Здравейте!За месеците без работа трябва ли да се попълва нещо?И трудовата книжка искат ли я да се носи?
Виж целия пост
# 64
Навсякъде в медиите, а и из тези теми се писа, че тези, които са подали след 28.07.2015г., решението им за отпускане на помощи е до края на годината. Следователно януари ще трябва да подадат отново. Съседката или друг да погледне решението докога е.
Гражданските договори се сумират с другите доходи и се прилага бележка за тях.
Ами не е точно така, защото на същите подали като отидат в АСП им казват подавате си догодина по същото време. Подалите до преди промените отиват и декларират имат или нямат промени.
А със заповед ще им продължат срока на подалите след промените. По простат причина, че юли-август, че и до декември не се знаеше точно какво ще се измисли, защото имаше слух че еддва ли не всички наново ще подават януари, което просто чисто физически нямаше как да се случи.
След това АСП пуснаха уведомление за преходните и заключителни разпоредби за сроковете на подаване. Не съм видяла уточнението, че служебно ще се продължава срок, затова и дадох тази информация.
Наистина при такива спорни моменти е най-добре да се пита на място или може и по телефона, който може да се вземе от сайта на агенцията: http://www.asp.government.bg/
Виж целия пост
# 65
37 лв. ли са детските за едно дете?
Виж целия пост
# 66
37 лв. ли са детските за едно дете?
Да.
Виж целия пост
# 67
Не знаех. Мислех, че е грешка. Wink
И откога?
Виж целия пост
# 68
Oooх,трябва на място.Жената е незряща,подминават я като куче.Ще видя как да се организираме да иде някой с нея.Октомври пратих голямото дете,че аз съм на раб. до 19,30.А е с 2 деца и парите са й важни.
Виж целия пост
# 69
Oooх,трябва на място.Жената е незряща,подминават я като куче.Ще видя как да се организираме да иде някой с нея.Октомври пратих голямото дете,че аз съм на раб. до 19,30.А е с 2 деца и парите са й важни.
Обади се ти по телефона и попитай, все едно за себе си питаш.
Виж целия пост
# 70
Някой получил ли е за декември 2015-та? Много се забавиха този месец, а аз се притеснявам дали нещо не е наред специално с мен, защото подавах декември, този месец звънях и казаха, че няма нужда да ходя пак. А не съм си взела разрешението...
Виж целия пост
# 71
Някой получил ли е за декември 2015-та? Много се забавиха този месец, а аз се притеснявам дали нещо не е наред специално с мен, защото подавах декември, този месец звънях и казаха, че няма нужда да ходя пак. А не съм си взела разрешението...
днес дойдоха моите  Simple Smile
Виж целия пост
# 72
Навсякъде в медиите, а и из тези теми се писа, че тези, които са подали след 28.07.2015г., решението им за отпускане на помощи е до края на годината. Следователно януари ще трябва да подадат отново. Съседката или друг да погледне решението докога е.
Гражданските договори се сумират с другите доходи и се прилага бележка за тях.
В грешка сте. "Всички семейства, на които са отпуснати семейни помощи, след проверка на новите изисквания, т.е. след 28 юли 2015 г., няма да подават отново заявления-декларации. Социалният министър Ивайло Калфин заяви в четвъртък, че няма да бъде допуснат хаос при подаването на новите декларации."
Виж целия пост
# 73
Някой получил ли е за декември 2015-та? Много се забавиха този месец, а аз се притеснявам дали нещо не е наред специално с мен, защото подавах декември, този месец звънях и казаха, че няма нужда да ходя пак. А не съм си взела разрешението...
днес дойдоха моите  Simple Smile
Някой друг получи ли си парите?
За кой месец са тези пари?
Виж целия пост
# 74
Някой получил ли е за декември 2015-та? Много се забавиха този месец, а аз се притеснявам дали нещо не е наред специално с мен, защото подавах декември, този месец звънях и казаха, че няма нужда да ходя пак. А не съм си взела разрешението...
днес дойдоха моите  Simple Smile
Някой друг получи ли си парите?
За кой месец са тези пари?
Преводите са за м. декември 2015.
В другата тема вече има съобщения за получени преводи от различни градове и банки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия