Месечни помощи за дете /детски надбавки/-инфо,документи,въпроси-10

  • 154 851
  • 758
# 600
Трябват ти бележки и от двете местоработи.За месеците на БТ не вземаш бележка, но ги включваш в дохода.
Виж целия пост
# 601
Имам и аз въпросче за детските...относно бележките за доходите за последните 12 м. - работила съм на 2 места + 4 месеца на борсата. Това означава ли, че трябва да ходя и до старото си работно място и да им искам бележка за доходите или е достатъчно само от сегашното място? А относно 4-те месеца на борсата, предполагам те автоматично си взимат информация и не е необходимо аз да ходя за някаква бележка...
Бележка от БТ не се взима, ако сте получавали обезщетение ще си го впишете.
Удостоверение и от двамата работодатели обаче ви трябва, щом за предходните 12 месеца сте получавали заплата от две места.
Виж целия пост
# 602
Трябва ли да се подава в социалните бележка, че дъщеря ми е ученик във втори клас и до кога е срока? Документи подавам ноември.
Благодаря!
Виж целия пост
# 603
Трябва ли да се подава в социалните бележка, че дъщеря ми е ученик във втори клас и до кога е срока? Документи подавам ноември.
Благодаря!

до 31 ви октомври трябва да занесеш бележката в социалните
Виж целия пост
# 604
ellie18, в НАП (по местоживеене) могат да ти издадат справката за целия период, без значение броя работни места. Става на момента, срещу лична карта, ако не се лъжа (това за картата Simple Smile).
Виж целия пост
# 605
   Здравейте мами,
Моето питане е: Като съм подала документи този месец (септември), кога ще имам превод? И за септември ще взема ли нещо, или се брои от следващият.. За пръв път ще взимам, за това питам..
 Благодаря предварително!
Спорна седмица Ви желая Simple Smile
Виж целия пост
# 606
  Здравейте мами,
Моето питане е: Като съм подала документи този месец (септември), кога ще имам превод? И за септември ще взема ли нещо, или се брои от следващият.. За пръв път ще взимам, за това питам..
 Благодаря предварително!
Спорна седмица Ви желая Simple Smile
За септември ще получите през октомври.
Виж целия пост
# 607
  Здравейте мами,
Моето питане е: Като съм подала документи този месец (септември), кога ще имам превод? И за септември ще взема ли нещо, или се брои от следващият.. За пръв път ще взимам, за това питам..
 Благодаря предварително!
Спорна седмица Ви желая Simple Smile
За септември ще получите през октомври.
Благодаря за бързият отговор..  bouquet
Виж целия пост
# 608
Здравейте! Дъщеря ми тази година ще е 3-та група.  Ще представя бележка от градината...
Може ли да ме информирате за деца 3-та и 4-та група в градината, докога е срокът за представяне на тази бележка? За учениците след първи клас мисля, че е до края на октомври, но за децата в предучилищни групи не зная. Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 609
Здравейте! Дъщеря ми тази година ще е 3-та група.  Ще представя бележка от градината...
Може ли да ме информирате за деца 3-та и 4-та група в градината, докога е срокът за представяне на тази бележка? За учениците след първи клас мисля, че е до края на октомври, но за децата в предучилищни групи не зная. Предварително благодаря!
До края на октомври е и за предучилищните групи, класове.  Hug
Виж целия пост
# 610
Искам да попитам дават ли ви входящ номер като занесете бележка от училището, че детето е записано и посещава училище ?
Виж целия пост
# 611
Искам да попитам дават ли ви входящ номер като занесете бележка от училището, че детето е записано и посещава училище ?
Да.
Виж целия пост
# 612
Искам да попитам,тези бележки които дават за предучилищна,до кога е срока за внасяне,казаха ми,че до края на месеца е бил,така ли е?
Виж целия пост
# 613
Искам да попитам,тези бележки които дават за предучилищна,до кога е срока за внасяне,казаха ми,че до
31.10.2016
Виж целия пост
# 614
Искам да попитам,тези бележки които дават за предучилищна,до кога е срока за внасяне,казаха ми,че до края на месеца е бил,така ли е?
Края на месец октомври.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия