Месечни помощи за дете /детски надбавки/-инфо,документи,въпроси-10

  • 154 825
  • 758
# 660
Искам да попитам втората година в която взимам майчинство,тя как се изчислява за детските, т.е. при 340лв майчинство,на тази сума ли се смята бруто? Или пак на заплатата ми?

За месеците на 340 лв смяташ 340 лв.Не заплатата ти
Виж целия пост
# 661
Искам да попитам втората година в която взимам майчинство,тя как се изчислява за детските, т.е. при 340лв майчинство,на тази сума ли се смята бруто? Или пак на заплатата ми?
Гледа се сумата, която получавате реално...тези 340лв.
Виж целия пост
# 662
Само още един въпрос, бележката за ваксини на детето,заплаща ли се нещо за нея на личната и колко. Питам понеже за моята лична винаги има голяма опашка,тези които са за преглед си чакат ,а тези които са за документи сестрата излиза пита ги ,прави ги вътре и ги дава/без да се налага да чакаме заедно с другите,които са за преглед/. Та хубаво е да имам точни парички, за да не ми се налага да чакам допълнително за ресто и т.н....,за това питам колко струва. Peace
Виж целия пост
# 663
Не се плаща. при лекарите се плаща при извършен преглед.
Виж целия пост
# 664
Само още един въпрос, бележката за ваксини на детето,заплаща ли се нещо за нея на личната и колко.
Не се заплаща нищо на личния лекар.
Виж целия пост
# 665
Възможно ли е все още да не са ми преведени детските? Вече е 22-ри, а още нямам смс от банката.
Виж целия пост
# 666
Здравейте! При подаване на документи трябва ли да пишем и обезщетенията от НОИ? Когато попитах служителката, каза, че те си ги виждат.. Бележката за доходи ми е 12 м назад, а бебето се роди преди 2 м, трябва ли да ги деля на 2?
Виж целия пост
# 667
Да, пишат се обезщетенията в този месец, в който са взети плюс заплатите. Няма значение кога е родено детето, за да се отпуснат помщи се вземат доходите на семейството от 12 месеца назад.
Виж целия пост
# 668
Имам предвид дали трябва да ги деля между мен и малката или само мен да се смятам за член на семейството.
Виж целия пост
# 669
Делиш на 2.Семейството ти включва теб и детето.
Виж целия пост
# 670
Възможно ли е все още да не са ми преведени детските? Вече е 22-ри, а още нямам смс от банката.

Да не би да ти е изтекла декларацията?
Виж целия пост
# 671
Възможно ли е все още да не са ми преведени детските? Вече е 22-ри, а още нямам смс от банката.

Да не би да ти е изтекла декларацията?
Юли подавах, а бележка от училището занесох онзи ден.....
Сега ми хрумна и друго- мин.седмица минах от един оператор на друг, но си запазих номера (не би трябвало това да е проблем) Thinking
Виж целия пост
# 672
Сега ми хрумна и друго- мин.седмица минах от един оператор на друг, но си запазих номера (не би трябвало това да е проблем) Thinking

Смяната на телефон/оператор няма отношение.Намини през социалните да питаш защо нямаш превод
Виж целия пост
# 673
Липсата на смс не винаги означава липса на превод.
Виж целия пост
# 674
Утре ще проверя, защото и един друг превод не пристигна, та ще видя какво става.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия