Месечни помощи за дете /детски надбавки/-инфо,документи,въпроси-10

  • 154 814
  • 758
# 735
Да, трябва.
Виж целия пост
# 736
Здравейте,момичета-нямам време да чета назад,набързо питам-след навършване на 2-то годинки и двамата родители се водим безрабтни.Моят счет. ще ми даде бележка за доходите 12 месеца назад(т.е до август)-когато анвършва 2 годинки.И на Мм трябва ли да взима бележка от някъде,че е безработен,не помня миналата година как беше?Та нещо по-различно трябва ли да нося ми е въпросът тази година?А и също закъснях с подаването 2 месеца,но предполагам,това не е от значение,просто ще загубя детските от теази месеци.Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 737
Здравейте,момичета-нямам време да чета назад,набързо питам-след навършване на 2-то годинки и двамата родители се водим безрабтни.Моят счет. ще ми даде бележка за доходите 12 месеца назад(т.е до август)-когато анвършва 2 годинки.И на Мм трябва ли да взима бележка от някъде,че е безработен,не помня миналата година как беше?Та нещо по-различно трябва ли да нося ми е въпросът тази година?А и също закъснях с подаването 2 месеца,но предполагам,това не е от значение,просто ще загубя детските от теази месеци Да,ще загубиш парите за тези месеци

Ако в 12 месечната базата назад имате месеци с работа,ви трябва бележка за тези месеци.Носете и двете трудови книжки.Бележка за ваксините.Копие и оригинал на акта за раждане.
Виж целия пост
# 738
Здравейте момичета искам  да попитам колко дни след подадената декларация за бащински  те се изплащат
Счетоводителите във фирмата на Мм са подали декларацията на 10.11.2016.
Благодаря Ви,  Hug
Виж целия пост
# 739
Здравейте момичета искам  да попитам колко дни след подадената декларация за бащински  те се изплащат
Счетоводителите във фирмата на Мм са подали декларацията на 10.11.2016.
Благодаря Ви,  Hug
До 10 работни дни от датата на подаване на документите в НОИ от работодателя/счетоводителя
Виж целия пост
# 740
Благодаря Ти  Hug хубав ден  bouquet
Виж целия пост
# 741
Здравейте, момичета може ли малко помощ пак  Embarassed, все забравям как точно се пишеха доходите на двамата родители в графата за брутните доходи при подаването на детски.Смята се общо и на двамата в графата за брутен доход. дели се на 12 месеца и после сумата на толкова колкото са членовете на семейството за да се види по колко се пада на човек или.. newsm78,
предварително  bouquet благодаря.
Виж целия пост
# 742
За да разбереш дали можеш да получаваш детски, събираш всички доходи и делиш на 12 и после на членовете. А за попълването на декларацията - събират се доходите по месеци и се записват за съответния месец без нищо да трябва да се дели. Само накрая май имаше средномесечно, когато цялата сума трябва да се раздели на 12.
Виж целия пост
# 743
За да разбереш дали можеш да получаваш детски, събираш всички доходи и делиш на 12 и после на членовете. А за попълването на декларацията - събират се доходите по месеци и се записват за съответния месец без нищо да трябва да се дели. Само накрая май имаше средномесечно, когато цялата сума трябва да се раздели на 12.
Благодаря, за помощта  bouquet
Виж целия пост
# 744
Здравейте, моля за помощ!
 Ще подавам документи за детски за втората година. Брутните ми доходи от работодател са нулеви. Само дохода на бащата ли вписвам или е необходимо да представя документ за полученото майчинство за година назад, съответно и него да влюча като доход? Ако трябва такъв документ от къде да го изискам? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 745
Здравейте, моля за помощ!
 Ще подавам документи за детски за втората година. Брутните ми доходи от работодател са нулеви. Само дохода на бащата ли вписвам или е необходимо да представя документ за полученото майчинство за година назад, съответно и него да влюча като доход? Ако трябва такъв документ от къде да го изискам? Благодаря предварително!
Ще си включиш обезщетението като доход към този на бащата, но няма да представяш документ.
Виж целия пост
# 746
Имам такова питане: минала година майчинството за декември 2015 го проведоха същия месец, това важи ли и за тази година 2016 и кога да го очакваме Simple Smile
Виж целия пост
# 747
Имам такова питане: минала година майчинството за декември 2015 го проведоха същия месец, това важи ли и за тази година 2016 и кога да го очакваме Simple Smile

Да,към 22 ри декември ще преведат декемврийското майчинство.Януари няма да има превод.Февруари ще пуснат за януари
Виж целия пост
# 748
Здравейте,колко е дохода на член от семейството за да се получават детски надбавки.Четох в интернет от януари е 400лв,но ако подам сега колко трябва да е ?
Виж целия пост
# 749
Здравейте,колко е дохода на член от семейството за да се получават детски надбавки.Четох в интернет от януари е 400лв,но ако подам сега колко трябва да е ?

400 лв. е прага на член от семейството за получаването на месечни помощи за деца в момента Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия