На море в България 2016 - 2

  • 111 484
  • 724
# 420
На какво се казва Ривиера? Аз се сещам само за Ривиера бийч на Златните.  Rolling Eyes
Да, за него явно става въпрос, тъй като е с външен минерален басейн. Има и вътрешен минерален, който обаче не работи постоянно. И е 5 звезди, така че за него са ти говорели.
Според мен потребителката има в предвид Ваканционен клуб Ривиера, който се състои от 5 хотела:
http://rivierabulgaria.com/
Висок клас са Ривиера Бийч и бутиков хотел Оазис /има страхотен инфинити басейн/ и целия обграден от зеленина. Ако имах тези финансови възможности, изобщо не бих се поколебала да резервирам в "Оазис" Simple Smile
Виж целия пост
# 421
От любопитство го погледнах този хотел Оазис във Ривиера. Ами за 7 нощувки  със закуски в средата на август за двама възрастни и дете под 12 г. ми дава оферта малко над 8000 лв newsm78.
Какво ли би трябвало да предлагат за тази цена? И това е само със закуска Shocked
Виж целия пост
# 422
Висок клас са Ривиера Бийч и бутиков хотел Оазис.
За Оазис никъде не видях да пише, че е с минерални басейни.
Виж целия пост
# 423
От любопитство го погледнах този хотел Оазис във Ривиера. Ами за 7 нощувки  със закуски в средата на август за двама възрастни и дете под 12 г. ми дава оферта малко над 8000 лв newsm78.
Какво ли би трябвало да предлагат за тази цена? И това е само със закуска Shocked
Ами ето това предлагат като бонус: Специално за гостите на Бутик Хотел Оазис като комплимент се предлагат:

    Зареждане на стаите с козметика L’Occitane
    Зареждане на стаите с вода Perrier
    Ръчно изработени шоколадови бонбони
    Зареждане с купа пресни плодове
    Сандвичи и топли напитки на басейна за гостите
    Вечерен сервиз и бонбон за "лека нощ“
    Възможност за ползване на джакузи и парна баня от двама души
Виж целия пост
# 424
Според вас "Белвил " Дюни или "блу ориндж"??

Белвил Peace
Виж целия пост
# 425
Висок клас са Ривиера Бийч и бутиков хотел Оазис.
За Оазис никъде не видях да пише, че е с минерални басейни.
В техния сайт не пише, но в други тур оператори пише: "външен басейн с топла минерална вода ....", а и все си мисля, че след като другите басейни на комплекса на около 200 метра са с минерална вода и пред тях от душовете си тече минералната вода, то би трябвало и този да е  newsm78, но все пак, който е заинтересован, звънва по телефона на комплекса и научава подробности  Peace

О, пропуснахме хотел "Империал" пак от този комплекс Simple Smile
Виж целия пост
# 426
Благодаря на всички отзовали се  Grinning
Май наистина за ваканционен клуб Ривиера става дума - ще разгледам по-подробно какво се предлага.
Виж целия пост
# 427
Висок клас са Ривиера Бийч и бутиков хотел Оазис.
За Оазис никъде не видях да пише, че е с минерални басейни.
В техния сайт не пише, но в други тур оператори пише: "външен басейн с топла минерална вода ....", а и все си мисля, че след като другите басейни на комплекса на около 200 метра са с минерална вода и пред тях от душовете си тече минералната вода, то би трябвало и този да е  newsm78, но все пак, който е заинтересован, звънва по телефона на комплекса и научава подробности  Peace

О, пропуснахме хотел "Империал" пак от този комплекс Simple Smile
И Лотос и Нимфа.
Виж целия пост
# 428
Мисля, че всички хотели ползват вътрешния басейн на Империал, и външния пред Лотос, които са минерални. Поне за гостите на Нимфа е така.
Виж целия пост
# 429
Мисля, че всички хотели ползват вътрешния басейн на Империал, и външния пред Лотос, които са минерални. Поне за гостите на Нимфа е така.
Абсолютно - всички ползват басейна.

Мога само положителни неща да напиша за Ривиера. Тази година смениха обаче заетостта на стаите и съответно цената нарасна.

Има ли някой впечатления от тази почивна станция
http://www.pb-sunnybeach.com/index.html
Не съм влизала вътре, но знам няколко неща - станцията се намира точно до реката/напоителния/отводнителния канал на Слънчев бряг/река Хаджийска. Води се първа линия - пред него мисля, че не успяха да построят нищо и плажът отпред е разкош - едно от най-широките като ивица и дюни.
Виж целия пост
# 430
Ривиера е страхотно място. Много добре е направен бутиковия хотел, но на мен ми направи лошо впечатление, че всяка вечер чайките се къпеха в него.
Виж целия пост
# 431
Цитат
Не съм влизала вътре, но знам няколко неща - станцията се намира точно до реката/напоителния/отводнителния канал на Слънчев бряг. Води се първа линия - пред него мисля, че не успяха да построят нищо и плажът отпред е разкош - едно от най-широките като ивица и дюни.
Това не е канал, а е река Хаджийска  Simple Smile
Виж целия пост
# 432
Не знам името, за мен от дете е канала. Всяко лято прекарвах на служебната станция на Напоителни системи, която е зад Министерски съвет. Там има помпена станция и канали и други съоръжения- та от там канал. Peace
Виж целия пост
# 433
Не знам името, за мен от дете е канала. Всяко лято прекарвах на служебната станция на Напоителни системи, която е зад Министерски съвет. Там има помпена станция и канали и други съоръжения- та от там канал. Peace


Река Хаджийска се казва. Не е напоителен или отводнителен канал. Водата от реката се влива в морето и е кристално чиста и ледено студена. Да се чуди човек откъде е толкова студена, като навън е 40 С.
Станцията е на първа линия, пред нея е самият плаж. Може би най-спокойния плаж на Слънчев бряг е точно този. За самата станция - нямаме впечатления, но винаги е почти пълна и има доста почиващи. Мисля че от миналите години имаше доста постове за самата станция.
Виж целия пост
# 434
Е, идва от язовир Порой...не помня студеното. Помня че имаше много речни раци. Но плажът отпред е разкош.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия