Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 3

  • 84 211
  • 738
# 570

Мерси, Синан!
Виж целия пост
# 571

мерси за превода Simple Smile
Виж целия пост
# 572
Втора версия по отвличането. Тази ми е по-екстравагантна.  Flutter Понеже Емо следи КеНи и за да не се пречка Нихи в разследването му Кемо инсценира отвличане.  Wink Така хем са си заедно, хем Нихи не може да тича след Кемо и Зехир да се излага на опасност.   bowuu
Виж целия пост
# 573
Втора версия по отвличането. Тази ми е по-екстравагантна.  Flutter Понеже Емо следи КеНи и за да не се пречка Нихи в разследването му Кемо инсценира отвличане.  Wink Така хем са си заедно, хем Нихи не може да тича след Кемо и Зехир да се излага на опасност.   bowuu
Селфи иска ни се ама няма как да е това...  Ще е нещо гадно...
Виж целия пост
# 574
Съмнявам се да е Кемо, иначе защо ще реагира така.  Peace Някой друг ще е. Сигурно някой от враговете на Емир.  Peace
Виж целия пост
# 575

Ето я и гадната версия.  Wink Асу отвлича Нихан. Пред Кемо се прави на съпричастна докато държи Нихи в подземен тунел с плъхове.
Виж целия пост
# 576

Ето я и гадната версия.  Wink Асу отвлича Нихан. Пред Кемо се прави на съпричастна докато държи Нихи в подземен тунел с плъхове.
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 577
Хайде пускам и четвърта версия да се оформи въпрос за бир милион лира и бегам.  Wink Значи имаме А, В, С и на вашето внимание отговор D - Тривиално отвличане за пари.
Тази ми версия е най-банална, но в събота вечер по това време ми се изчерпват идеите.  Wink
Виж целия пост
# 578
Хайде пускам и четвърта версия да се оформи въпрос за бир милион лира и бегам.  Wink Значи имаме А, В, С и на вашето внимание отговор D - Тривиално отвличане за пари.
Тази ми версия е най-банална, но в събота вечер по това време ми се изчерпват идеите.  Wink
Може и за пари да е примерно Туфко и шефа му да го правят за да спечелят пари за каузата си Wink
Виж целия пост
# 579


Скрит текст:
А бе на кой в събота вечер му се занимава с  newsm75 ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 580
То само в събота да беше, тук се мете постоянно.

***

За отвличането ще дам една версия, нищо че изоставам с два... вече три епизода. Та, Вилдан с парите на Галип ли спечели къщата на Лейля? Ако е така, може дъртака да е решил да си ги върне по-мръсния начин - отвлича Нихан и иска откуп за нея.


Ето я и гадната версия.  Wink Асу отвлича Нихан. Пред Кемо се прави на съпричастна докато държи Нихи в подземен тунел с плъхове.
Joy  hahaha
Виж целия пост
# 581
За отвличането ще дам една версия, нищо че изоставам с два... вече три епизода. Та, Вилдан с парите на Галип ли спечели къщата на Лейля? Ако е така, може дъртака да е решил да си ги върне по-мръсния начин - отвлича Нихан и иска откуп за нея.

Тази версия е много тарикатска.  Peace Щото дъртака ще си върне парите от сина си.  Wink Излиза, че младия и стария Козджоулу ще си менкат едни пари.

Скрит текст:
ЗараниHug що ли си мислех, че поне тази тема е подмината от агенти и хигиенисти?!  Rolling Eyes Whistling Mr. Green
Виж целия пост
# 582
Скрит текст:
Зарани,  Hug що ли си мислех, че поне тази тема е подмината от агенти и хигиенисти?!  Rolling Eyes Whistling Mr. Green
Скрит текст:
Ти пък, Селфи  Grinning  аз откакто се разписах тук, а това беше още преди сериалът да започне, се чисти най-редовно. На някой все нещо му пречи.  newsm78
Виж целия пост
# 583


Скрит текст:
Явно до сега не съм забелязвала.  Thinking Просто тази вечер ми направи впечатление как се измести първия пост в страницата.  Confused Да са живи и здрави!  Peace
Виж целия пост
# 584
Здравейте и от мен.Очертава се много напрегнат епизод.Ниханче наистина сърдита на повечето сцени защо ли?Относно отвличането изключвам Галип ,не ми се връзва ,Асу и нея, струва ми се че не е чак такава гадина,в такъв случай и Хакъ няма да е изнудвача.Туфан също мисля че не ,защото Кемал веднага би го заподозрял.Тука мисля че някой нов ще влезе в играта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия