И правилно... Че с таз, дълга коса на Нихи - само възли ще се образуват


- имам предвид да го опека, де 









Следете рейтинга!
Една целувка свали стойностите.
Следете рейтинга!
Една целувка свали стойностите.

аз ШЪ ръчкам КититУ да пали пещта. 

Веждичките на Боце оформени ли са според вас айретен или не?
На пръв поглед ми изглеждат по-добре от тези на Неслихан примерно. 
аз ШЪ ръчкам КититУ да пали пещта. 
Зер няма да гоним 100 болюма, да разводнят сценария, или не дай, Боже,
да убият някой от ГГ!

Веждичките на Боце оформени ли са според вас айретен или не?
На пръв поглед ми изглеждат по-добре от тези на Неслихан примерно. 
аз ШЪ ръчкам КититУ да пали пещта. 
Зер няма да гоним 100 болюма, да разводнят сценария, или не дай, Боже,
да убият някой от ГГ!

, ако е посегнал на веждите си
Препоръчани теми