Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 41

  • 112 129
  • 760
# 690
Момичета, преглеждам темите назад, но да попитам и текущо: да си спомняте за някой, сблъсквал се с рак на пениса?
За пръв път чувам за подобно нещо newsm78 newsm78 newsm78
jul@e, рядък вид рак е, да. Мисля, 1 на 100000 беше цифрата за Европа. Притеснителното за мен е, че когато вадиха лимфни възли от двете страни, два от общо 10-те възела имаха прорастване от капсулата, а това се разбра чак от хистологията (и може би опериращият го е видял, когато е рязал...?) Не знам изчистена ли е тъканта в съседство, не знам дали са останали още възли - нямаше описание...
Виж целия пост
# 691
jul@e аз правих лъче в ИСУЛ, не са ме вкарвали в такъв апарат споко  Laughing добре беше, нямам оплаквания. Машините са добри, персоналът е любезен. Ако това ще те успокои - левкоцитите до края бяха все ОК, въобще не изгорях - грам, дори не се зачервих, имах 28 облъчвания. Хубаво време ти се е паднало - нито горещо, нито студено, ще мине бързо. Успех и не се шашкай  Hug
Хора иде ми да се гръмна, пак ми прокапа - точно 1 месец след кюретажа Tired вие ми казахте да се явя на комисия за смяна на нолвадекса. Това е щото вече не ми действа ли? В епикризата пишеше 8мм лигавица и никакви проблеми. На 51 години не би ли трябвало да нямам никакво течение и прокапване егати...  #Cussing out
Виж целия пост
# 692
Христос возкресе!
Фри, ти пиеш ли го още Нолвадекса?
Аз не пия сега нищо, още се възстановявам от посл. химия, но онзи ден получих някакво течение и сега не знам цикъл ли беше това или друго. 2 год. нямах цикъл и се надявам да  съм в менопауза, но май пак ще се наложи Золадекс, на 38 съм. Не ми се почват пак хормоните, мн. ми се гади от тях, но нямам избор. Една приятелка чела, че индол карабинола от кръстоцветни зеленчуци подтискал естрогена и можело да замести тамоксифена.
Виж целия пост
# 693
Честит празник момичета бъдете живи и здрави и все така борбени.Имам едно питане някой да има мнение приемане на мед с джиндифил за подсилване на имуната система.
Виж целия пост
# 694
....
 Какво ли стана с Мушморочето? Не е писала отдавна.

Во истина воскресе!
Мушморочетo е Ок! Ще си позволя да кажа, че е направила е успешно последната операция лапароскопски и се чувства прекрасно (много е хубава ...).
Виж целия пост
# 695
Veniz пия го да, нямам проблеми с него. И без да разбирам много бих те посъветвала и ти да си почнеш золадекса, да не рискуваш, дано да ти понесе добре  Hug аз съм много бъзлива...
silna jena аз си правя мед с лимонов сок и настърган джинжифил, в един буркан го държа в хладилника и взимам чат пат, не мисля че нещо кой знае какво прави, в чай е много вкусно. Понякога си мисля че ме наболва жлъчката от него, но не съм сигурна. Може би защото лимоновия сок бил действал на жлъчката по някакъв начин, нямам идея. А за имунната система - божа работа...
Виж целия пост
# 696
Да,да, Иве, тя ми писа във вайбър, че си е затрила паролата за форума. Много смело момиче е.
Джинджифил и мед ядох известно време, ама чак нещо особено не е. Скоро ми хвалеха два продукта за поддържане на имунитета, купуват се от Русия, не съм ги търсила тук- Ga 40 и янтарна киселина. Май ще се окажат новата мода след имунофана.
Виж целия пост
# 697
Момичета,изпратих си документите в Сити клиники преди седмица за пет скенер.След колко време се обаждат  с отговор?Къде другаде може да се направи пет скенер?
Виж целия пост
# 698
Дес73, всеки петък им е комисията, т.е. днес можеш да се обадиш на телефона на катедрата по нуклеарна медицина и да ги попиташ. Ако не го направиш, ще ти се обадят 1-2 дни преди самия ПЕТ скенер, поне при нас така направиха.
Трябва ти талон (от специалист) 8А по процедура 36, от сега се уговори с доктор, понеже тези талони трудно се издават  Confused
Трябва да си най-малко 6 седмици след операция, ако ти е правена такава, и някакъв брой седмици имаше след химиотерапия.
Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 699
Благодаря,Marisha  Hug След като мина скенер,при кого е добре да отида и да ми го разчете?
Виж целия пост
# 700
Здравейте към края на миналата година след 6 месечно лутане по болниците, откриха на баба ми заболяване което ме накара да търся различни методи и лекарства за да може да помогнат в борбата с болестта. Бащата на мой близък приятел също беше диагностициран със не леко заболяване.  Прикачвам 2 файла и се надявам някой от лекарствата или хранителните добавки да помогнат на хората в борбата с болестта.  Информацията  за хранителните добавки съм я взел от различни статии и форуми.

http://dox.bg/files/dw?a=28184ab924

http://dox.bg/files/dw?a=9576434ac5
Виж целия пост
# 701
С извинение, но тук си говорим за лечение на РАК. Вярно е, че хранителните добавки са нужни.
И, апропо, нещо не се отварят линковете.
Виж целия пост
# 702
Благодаря,Marisha  Hug След като мина скенер,при кого е добре да отида и да ми го разчете?
Пет скенера ще си го получиш и разчетен от специалист, като резултат, освен диска със самите снимки от него Peace Иначе е добре да го погледне и някой лекар - в зависимост от това на кого се доверяваш.... да каже мнение. Резултатите от Пет скенера не винаги са категорични, нали знаеш... освен това, не всички видове рак могат да се изследват с пет скенер  Peace
Виж целия пост
# 703
Здравейте!Ето ме и аз сред вас Sad Понеже четох доста и ми хареса отношението ви към всеки Simple Smile Имам и въпросче:минах две химио,на 09.05 съм на третата,операцията предстои,четох ,но не разбрах сред вас има ли в този ред първо химио после операция и пак....Днес отивам за втори болничен от 30 дни,та въпросът: кога имам право да търся и "благинки" от цялата гадория с чудовището Simple Smile Благодаря ви ,че дори се смея с някой ваши постчета Heart
Виж целия пост
# 704
Днес отивам за втори болничен от 30 дни,та въпросът: кога имам право да търся и "благинки" от цялата гадория с чудовището Simple Smile Благодаря ви ,че дори се смея с някой ваши постчета Heart

На мен ми казаха, че трябва да изчакам да ми приключат терапиите и тогава да събирам документи за ТЕЛК. Следователно, с него да си търся "благините" от държавата. Към момента можеш да си изискаш 100 лева за перука, но за целта трябва да идеш първо да си я закупиш и след това, с фактура, да отидеш в Социалните и да си пуснеш молбата. Парите ги превеждат до месец.

Да си дам отчет - миналата седмица минах първа вливка с таксаните, и не смея да се зарадвам, колко добре се чувствах. Остават още три, дано всички минат толкова леко. ПЕТ скенер ще правя, като приключа с химията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия