KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 73

  • 45 952
  • 739
# 540
Добро утро! Hug Варна благодаря за всичко! Халит има невероятен глас , с тази дарба  може изобщо да не се притеснява,че ще остане без роля в сериал или филм. И Берги е красива както винаги!  bouquet
Виж целия пост
# 541

Това е любовта - да споделяш в живота всичко с човека до теб,
да бъдеш негова опора, муза....Всичко да му бъдеш.

Както казваше Халит в предаването на Беяз - да запазиш
за любимия човек най-специалното кътче в сърцето си....
Тяхната любов е толкова пречистваща и заразителна,
толкова истинска и в същото време различна и специална,
че се почувства още от екрана от техническия екип и зрителите,
преди да се събудят те самите с това чувство, че са се влюбили.
Тяхното е друга работа - предопределеност...


 newsm10

За мен винаги любовта им е била специална и не мога да я сравня с ничия друга.

Да, предопределеност има.

Но и те умеят да поддържат любовта си силна и жива. Носят ми същото усещане като преди седем години. Винаги има някаква емоция, искра, някакво макар и много фино, ненатрапчиво, едва доловимо вълнение, когато са един до друг. Това се усещаше и когато  бяхме в кафенето. Общуване без думи.
Виж целия пост
# 542
Да, аз затова написах, че е различна.
Колкото до усещането, което създават в хората около тях,
любовта никога не може да се скрие.
Влюбеният човек носи различна енергия, той има криле,
блясъкът в очите му е "с цвят на обич", както се пееше в "Безкрайна песен".
Хората, които се обичат взаимно и то по този вълнуващ начин са настроени към света
различно.
Виж целия пост
# 543
Благодаря за всичката информация около концерта в Бахрейн bouquet

За пореден път сме свидетели  на божествен Халит,  bowuu и една безкрайна приказна любов    Two Hearts



Халит е изпял на френски и тази песен

Ne Me Quitte Pas, Jacques Brel

Халит


https://www.facebook.com/213522235343950/videos/1229354913760672/

Оригинал



Тази песен звучеше  в "Горчива любов" Grinning

Виж целия пост
# 544

Аааа Лили, не знаех, че има и английска версия. Много добре звучи.

Ето я и в изпълнение на Барбара Стрейзънд


Имах работа да върша, то цяла сутрин въртя клипове и слушам песни.  Joy



И Хулио Иглесиас

Виж целия пост
# 545
Видео с Берг от галата, на която беше.

Не казва нещо ново. Накрая обяснява, че е постоянно с кърпичка и подсмърча, защото я е хванала пролетната алергия.

Питат я къде е Халит. Още тогава е казала, че ще бъде на концерта.

"Халит отиде в Бахрейн. Ще има концерт. Утре и аз заминавам при него."


https://www.facebook.com/235048679891917/videos/1061727170557393/



Ето го поста на арабската фенка от туитър за песента, посветена от Халит на Берг.








Халит с шефа на Pasion Turca. Това е организация със седалище в Мадрид и офис в Истанбул. Занимават се с организиране на куртурни събития. Организират изяви на хора на изкуството от Испания и латино държави в Турция.

Написал е на снимката си с Халит.

"Обичаме новите проекти. Очаквайте още."

Може би готвят нещо.




Мениджърите на Халит пуснаха снимка с думите

"Халит Ергенч изнесе първия си чуждестранен концерт снощи в Бахрейн"


Виж целия пост
# 546
Дъжд, слънце, гръмотевици и пак слънце - тази хава може да я забърка само баба Марта  Laughing Laughing Laughing

Включвам се в купоня с If you go away само, че с клип зад кадър от филма Acı Aşk



Нали не мога да вляза напълно в никой филм , без моя собствен  Wink Laughing обожавам бекстейдж видео и снимки и се кефя на кинематографията и актьорската работа  Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes
Виж целия пост
# 547

обожавам бекстейдж видео и снимки и се кефя на кинематографията и актьорската работа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И аз така.  Grinning Grinning Grinning

Сонгюл Йоден отдавна си я искам за партньорка на Халит и в сериал. Мисля, че ще бъдат много добра двойка.

Да видим... Сега ще чакаме инфо за "Червеният Истанбул".

Преди това Южна Америка.  Grinning Графикът е пълен.

На Кенчо ще му следим сватбените приготовления. Нещо се изгуби напоследък. И дай боже да кажат нещо по-определено ще има ли проект, няма ли.
Виж целия пост
# 548
Една картина с автор Улуч Байрактар   Laughing Маестрото на уловените погледи Peace  
Ейшан гледа Езел, Дженгиз гледа Ейшан, Али гледа и тримата и им се чуди на акъла  hahaha







Обаче да не се възгордяват много с Джем  Wink знаем си и кусурите  Joy

Като прозореца на пИжото и маг Махир  hahaha hahaha hahaha





Виж целия пост
# 549



Обаче да не се възгордяват много с Джем  Wink знаем си и кусурите  Joy



Вземам ги с всичките кусури. Така ми се гледа пак сериал, зад който стои такъв железен екип.

Тогава и кусурите даже са симпатични.  Grinning

...................

Ето го и малкото Халитче.  Heart Eyes Heart Eyes На заден план.
 

Виж целия пост
# 550

Ето го и малкото Халитче.  Heart Eyes Heart Eyes На заден план.
 



Сладуркото се показа  Grinning Heart Eyes
Виж целия пост
# 551


Като прозореца на пИжото и маг Махир  hahaha hahaha hahaha







 hahaha Joy Joy Joy Joy много хубав момент  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

те тука малко да мъЛдат  Laughing Laughing Laughing


Виж целия пост
# 552

те тука малко да мъЛдат  Laughing Laughing Laughing


 Hug  Heart Eyes Heart Eyes




Цитат
Така ми се гледа пак сериал, зад който стои такъв железен екип.

 newsm10

Така е!


Дори за Сема и Ейлеем си връщам думите назад  Joy е...не съвсем де  hahaha

Оня ден видях това. Rolling Eyes



Не знаех, че и мислите на Махир в 46-ти епизод са били стих от Назъм Хикмет.
Двете другарки трябва да си изкарат виза за Москва, да си хванат самолетчето и да поднесат цветя на гроба му в Новодевичето гробище.



И аз ще ги накарам да мърдат  Grinning  Страхотни са! Heart Eyes Heart Eyes



Кой знае? Може би нямаше да се обичаме толкова много
Ако не бяхме надникнали дълбоко в душите си
Кой знае? Ако съдбата не ни беше разделила
Може би нямаше да сме толкова близки...
 
Виж целия пост
# 553
Кени се показа от Анталия  Laughing Нещо свързано с Вестел като гледам  Thinking






Като гледам колко пъти е гледана последната реклама съм сигурна, че не съжаляват че са му се доверили  Peace
Виж целия пост
# 554
Бях се затъжила за малкото Ергенче.
Вчера галиба Алито е бил фотографа на баба Хюлия. Grinning
Хубаво е, че е винаги с тях и усеща тази незабравима атмосфера. Heart Eyes
Ако можеше да ги видим и тримата заедно. Grinning

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия