БЪРЗИ КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 69 870
  • 754
# 150
Doli, пробвай! Така се раждат кулинарни шедьоври  Grinning
Виж целия пост
# 151
започвам chef
Виж целия пост
# 152
Моля,дайте идеи какво да сготвя от останало печено агнешко месо?
Нещо бързо  chef

Опитай тази супа. Месото вече е изпечено, само го нарежи и прибави накрая. Ако ти е останал сос от печенето на месото го сложи и него.
Виж целия пост
# 153
мерси,следващия път bouquet
изглежда много вкусна супата

вече е във фурната ястието,дано го харесат Wink
ще направя и едно тараторче и за днес приключвам с готвенето
Виж целия пост
# 154
Сто пъти отбелязах, че се записвам в тази тема и сто пъти ме изхвърля и не получавам нови отговори и загадки... ааааа... това беше за запис отново.
Извинявам се, но опит отново правя.  Simple Smile
Виж целия пост
# 155
Здравейте,

предложете ми нещо с ябълки (сладко, вкусно и не много сухо). Да няма обаче сиропи, желета и т.н.
Виж целия пост
# 156
С бисквити може ли ? Ябълковият на Фукла, но към тестото аз слагам 1 бакпулвер и 2-3 с.л. олио, а ябълките са настъргани.
    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237883.0;topicrefid=20
Виж целия пост
# 157
С бисквити може ли ? Ябълковият на Фукла, но към тестото аз слагам 1 бакпулвер и 2-3 с.л. олио, а ябълките са настъргани.
    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237883.0;topicrefid=20


О, да, може! Peace

Какви бисквити използваш? Ако взема, че блиндирам и бисквитите, дали ще стане добра основа?

Предполагам, че става дума за малко пакетче масло?

***

Някой ще ми даде ли facebook страницата на Venetta, моля. Видях там много хубав козунак и смятам да се пробвам.
Виж целия пост
# 158
Да, малко - 125 гр. Според мен не ги блиндирай. Бисквити от рода на чаени, маслени. Закуска ми идват твърде дебели. Виж в линка за темата са споделили кой какви ползва. Иначе става сочен сладкиша.
Виж целия пост
# 159
Да, малко - 125 гр. Според мен не ги блиндирай. Бисквити от рода на чаени, маслени. Закуска ми идват твърде дебели. Виж в линка за темата са споделили кой какви ползва. Иначе става сочен сладкиша.

Супер! Тъкмо чета в темата.

Мерси много! bouquet
Виж целия пост
# 160
Едно предложение и от мен: Петифури с ябълки и сметана
Виж целия пост
# 161

Благодаря! bouquet

Имам доста ябълки. Ще пробвам и това. Добре звучи.
Виж целия пост
# 162
missence, и от мен предложения с ябълки.


Ябълков каприз




Медноя-бълков кекс



И карамелизирани с канела и сос върху панирани филийки - страхотно вкусно! Simple Smile
Виж целия пост
# 163
Виж и на Лабрексчето.Има страхотен сладкиш с ябълки-страшно лесен и невероятно вкусен.
Ябълков сладкиш без мазнина е рецептата.
Виж целия пост
# 164
Снощи правих този сладкиш, само с ябълки. Много е вкусен. Сочничък, чуден!
http://kulinarenelixir.blogspot.bg/2012/10/blog-post_16.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия