БЪРЗИ КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 69 870
  • 754
# 300
Колко дни след отваряне мога да ползвам заквасена сметана?

Докато не мухляса  Simple Smile Даже понякога като съм на зор и съм открила отворена сметана с малко мухлясало отгоре, изчиствам два пръста и си я ползвам без последствия.
Виж целия пост
# 301
Колко дни след отваряне мога да ползвам заквасена сметана?

Докато не мухляса  Simple Smile Даже понякога като съм на зор и съм открила отворена сметана с малко мухлясало отгоре, изчиствам два пръста и си я ползвам без последствия.
Още не е мухлясала Simple Smile  Благодаря bouquet
Виж целия пост
# 302
Искам да панирам пилешки дробчета. Трябва ли да ги сваря леко преди това?
Не. Или поне аз не ги варя.
Виж целия пост
# 303
Искам да панирам пилешки дробчета. Трябва ли да ги сваря леко преди това?
Не. Или поне аз не ги варя.
И аз не, те са доста крехки и без това.
Виж целия пост
# 304
Искам да панирам пилешки дробчета. Трябва ли да ги сваря леко преди това?
Не. Или поне аз не ги варя.
И аз не ги варя.
Виж целия пост
# 305
Здравейте!Вкъщи много обичаме лазаня,но когато я правя по краищата ми винаги загаря и не може да се яде.Къде бъркам и как мога да избегна това?
Съветът за повече сос по края е добър.  Peace
Друго, което например аз правя - покривам с фолио, което махам накрая, за да се запече отгоре добре.
Виж целия пост
# 306
Искам да панирам пилешки дробчета. Трябва ли да ги сваря леко преди това?
Не, ще станат тричави и твърди.
Виж целия пост
# 307
По -вкусен ли е чийзкейка, ако престои 24 ч. преди консумация?
Виж целия пост
# 308
Искам да панирам пилешки дробчета. Трябва ли да ги сваря леко преди това?
Хубаво е съвсем малко да се сварят.
Виж целия пост
# 309
Здравейте!Вкъщи много обичаме лазаня,но когато я правя по краищата ми винаги загаря и не може да се яде.Къде бъркам и как мога да избегна това?
Съветът за повече сос по края е добър.  Peace
Друго, което например аз правя - покривам с фолио, което махам накрая, за да се запече отгоре добре.
благодаря
Виж целия пост
# 310
Привет девойки и тук-там младежи,

молбата ми е следната: ако някой от вас има такава чаша, моля да премери вместимостта и. Имах такава и тя ми беше мярка за всичко, но внучката без да иска я счупи. Това са чаши от "близкото минало", ако си спомняте,  бял порцелан със синя линия и същата чинийка. В тях сервираха чая на руските туристи.

ето тук може да се ориентирате:

Скрит текст:

Успешен ден   Laughing
Виж целия пост
# 311
Привет девойки и тук-там младежи,

молбата ми е следната: ако някой от вас има такава чаша, моля да премери вместимостта и. Имах такава и тя ми беше мярка за всичко, но внучката без да иска я счупи. Това са чаши от "близкото минало", ако си спомняте,  бял порцелан със синя линия и същата чинийка. В тях сервираха чая на руските туристи.

ето тук може да се ориентирате:

Скрит текст:

Успешен ден  Laughing

Норче, 200 мл - до горния ръб на чашата.
Виж целия пост
# 312
Искам да панирам пилешки дробчета. Трябва ли да ги сваря леко преди това?

Не ги вари, не е нужно, ако ги направиш по тази рецепта. Изпробвана е и с много добри резултати. Simple Smile Успех!
Виж целия пост
# 313
Благодаря много, Ванка!  Hug
Виж целия пост
# 314
Дробчетата са изядени и забравени сигурно вече...  Wink

tutulina, стана ми интересно за какво ти е вместимостта на чашата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия