Кюретаж и забременяване след това - тема 63

  • 39 074
  • 739
# 510
Аз имам една чуденка.Нали пуснах основен панел за тромбофилии и излезна само не усвояване с 30% на фолиевата киселина.Дали да пусна и за някаква си тръба  Laughing Май неврална беше.В четвъртък съм при доки,но все пак се чудя де.
Виж целия пост
# 511
Ваня съжалявам за загубата ти  Hug Поне сте открили проблема, нали уж казват : Открит проблем- половин проблем , ако имаш и добър лекар до себе си , всичко ще е наред следващия път bouquet
Rmamma силни палчета за теб Praynig Praynig Hug
Аз днес пуснах полови хормони и следобяд ще ми излязат резултатите Peace

Мерси, дано и при теб е всичко в норма  Hug bouquet
Виж целия пост
# 512
Здравейте, много ви благодаря за подкрепата. Никой от нас няма да се предава ще успеем всички сигурна съм. До bubble кюретаж не са ми правили защото като я родих си излезе и плацентата и ме гледаха на видеозон казаха че съм съм чиста и няма нужда. Поне тези мъчения ми се разминаха. Надявам се занапред в темата всеки да се хвали с хубави новини. И да няма повече мъка. Все пак след всяко зло идва добро.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
Виж целия пост
# 513
Момичетаааа, сега се връщам от лекаря...немога да ви опиша колко съм щастлива. Видях бебчо, лека полека заприличва на нещо и едно малко туптящо сърчице  мига, мига.... оххх плаче ми се от щастие.  Hug Hug Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 514
Рмамма, честито тупкащо сърчице  Heart Eyes
Ех, какво хубаво чувство е това  Party
И аз всеки път като съм на видеозон, и само се вторачвам в монитора да видя, че точицата мига, и повече  нищо не ме интересува  Grinning
Виж целия пост
# 515
Рмамма, честито тупкащо сърчице  Heart Eyes
Ех, какво хубаво чувство е това  Party
И аз всеки път като съм на видеозон, и само се вторачвам в монитора да видя, че точицата мига, и повече  нищо не ме интересува  Grinning
Охх и аз съм така и го засипвам с 1 куп въпроси и докато си тръгна около 10 пъти съм го питала "Ама всичко наред ли е? Сигурен ли си?" Хаха  Heart Eyes
Виж целия пост
# 516
Честито ❤❤❤❤❤❤ прекрасна новина!
Момичетаааа, сега се връщам от лекаря...немога да ви опиша колко съм щастлива. Видях бебчо, лека полека заприличва на нещо и едно малко туптящо сърчице  мига, мига.... оххх плаче ми се от щастие.  Hug Hug Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 517
Браво момичета, само такива новини да ни споделятее..........
Ох днес цял ден само работа, работа....не успях да ви проследя, особено тези хубави новини  Heart Eyes
Виж целия пост
# 518
Рмама, чудесна новина, браво!

 bouquet
Виж целия пост
# 519
Момичета,стискам ви палци на всички,за една прекрасна бременност.Износена до края и само с усмивки и без тревожни и черни мисли.
 А на тези,които са минали прекалено скоро през този ад да загубят бебе,трябва да бъдем силни и да гледаме напред!Ще чуем и ние тупкащи сърчица,ще усетим най-прекрасните ритничета,ще гушкаме пухкави бебоци на термин  Heart Eyes
 
Виж целия пост
# 520
Здравейте, момичета и аз се присъединявам към вас. Дано скоро всички се похвалим с 2 черти... Честито на мамите и леко бременеене.
Виж целия пост
# 521
Благодаря ви за подкрепата, момичета....всички ще видите две чертички, не се отчайвайте, щом един път сте ги видели, ще ги видите пак!  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 522
Здравейте момичета, при мен и този месец няма да е, започна ми розовото течение, и може би днес или утре най-късно ще ми дойде........ Въпреки че ми е тъжно не губя надежда, може би другия месец......
Виж целия пост
# 523
Sisi  Hug Сигурно ти е мъчно,но горе главата.Не е бил твоя месец  bouquet
Виж целия пост
# 524
Здравейте, момичета. Отдавна не съм писала тук, защото съм в дупка. Нищо не ме радва, нямам надежда за нищо хубаво. Искам само да спя...

Съжалявам за новите момичета тук. Страшна мъка е това.  Cry Hug

rmamma, честито сърчице, много се радвам! Дано има повече такива новини.  bouquet

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия