WIZZ AIR - 21

  • 94 676
  • 738
# 195
Здравейте, имам проблем и искам да ви помоля за съвет:
Имам закупени 4 билета за през април от Милано до Букурещ. Оказа се, че няма да успеем и тези билети ще изгорят.
Знам, че има вариант да ги презаверя за друга дата и друг маршрут, дори с наказателната лихва ми остават около 60Е които ми се иска да си ги ползвам, но проблемът е, че искам да купя само 2 билета, а не четири. Има ли такъв вариант? Защото аз пробвах донякъде стъпката по промяна, но ми излиза автоматично пак за четири, не виждам никъде да може да се смени.
Дано някой да може да ми помогне  Praynig
Някой може ли да ми помогне, плииииийз!  Praynig
Явно никой не се сблъсквал с такъв проблем.
Обадете се по телефона, а после моля да споделите и тук.
Виж целия пост
# 196
Здравейте!
Имам питане относно мобилните бордни карти. Мога ли да се чекирам онлайн / но не през мобилното приложение/ и да си прехвърля бордната карта в PDF - формат, както си излиза на телефона? На летището да се отвори документа на тел., уголемява се баркода и хоп на сканиращото устройство.
Благодаря!

Моя позната ,която често лети скоро имаше проблем в Германия. Изискали са и хартиено копие и се е наложило да плати безумните 20 евро на летището ,за да си разпечата бордната карта от телефона
Виж целия пост
# 197
Ще се лети от Барселона. Там знам със сигурност, че можеш да се чекираш с мобилна бордна карта. Интересуваше ме дали самото чекиране мога да го направя през лаптопа и да изпратя бордната карта на друг човек, който да си я свали на телефона. Или пък ако извърша чекиране през мобилното приложение мога ли от него да сваля бордната карта и да я изпратя като документ. Задължително ли е да се използва мобилното приложение при чекиране с телефон или може просто да се отвори PDF-документа на бордната карта на телефона. Досега не съм използвала приложението и не съм правила чекиране през него. Точно затова не знам отговора на това, което ме интересува. Моля тези, които ползват приложението да кажат. bouquet
Виж целия пост
# 198
Имам въпрос към всички който при плащане през сайта на уйзер ползват Visa на ДСК с генериранa 3D парола Verified by Visa . Случвало ли ви се при финалната стъпла на плащането да не ви поиска 3D паролата, както се случва при мен при последните три закупени билета с новоиздадена  Visa безконтактна  и новогенерирана 3D парола ..... осъществява плащането директно.
 
  Обърнах се към банката .... от там вдигат рамене и ми предлагат СМС известяване, което в случая мен не ме устройва , а до сега със старите Visa elektron не съм имала  този проблем ....


Няма нищо странно. Някои ''търговци'' изискват ''Verified by Visa и MasterCard Secure code'' (ако си регистриран) други - не.

Конкретно за Уиз не помня дали ми иска паролата, но Изиджет не ми я иска и минава директно плащането.


пп. много са ''компетентни'' в банката ти.
Виж целия пост
# 199
току що закупих билет София - Бирмингам за 27ми март  Peace
Виж целия пост
# 200
Здравейте момичета. На някоя от вас случвало ли й се е да резервира билет с банково плащане, което да не плати. Искам да пусна нова заявка билет но с плащане с карта. Старото ще се анулирали автоматично щом не влезнат пари от банката или трябва да се обаждам на кол центъра
Виж целия пост
# 201
Здравейте момичета. На някоя от вас случвало ли й се е да резервира билет с банково плащане, което да не плати. Искам да пусна нова заявка билет но с плащане с карта. Старото ще се анулирали автоматично щом не влезнат пари от банката или трябва да се обаждам на кол центъра
Не трябва да се обаждаш никъде. Щом не е платена резервацията автоматично се анулира.
Виж целия пост
# 202
Здравейте момичета. На някоя от вас случвало ли й се е да резервира билет с банково плащане, което да не плати. Искам да пусна нова заявка билет но с плащане с карта. Старото ще се анулирали автоматично щом не влезнат пари от банката или трябва да се обаждам на кол центъра
Не трябва да се обаждаш никъде. Щом не е платена резервацията автоматично се анулира.

Много благодаря!
Виж целия пост
# 203
Уиз е лоу кост компанията получила отличието за value airline - над всички други , прочетох го в италианските новини,сигурно го има и на други езици, а някои  си мислихме че ще затваря кепенците  Laughing,  така че критиките отпадат ,оценили са ги явно.
Виж целия пост
# 204
Е, имат си пазар,
от София до момента нямат евтина алтернатива, да видим от есента

https://wizzair.com/bg-BG/about_us/news/wizzbg106
Виж целия пост
# 205
Ами,цените им са неприлично високи - за началото на месец май гледах София-Неапол -струва около 200 евро двупосочен с багаж.

същите дати от Орио до Неапол с Меридиана си купих скоро 35 евро двупосочен пак с багаж.

Разликата е огромна , прекалено!
Виж целия пост
# 206
Аз ходих есента до Неапол за 84 лв с голям ръчен, но като цяло трябва много дебнене за добра цена
Виж целия пост
# 207
Аз ходих есента до Неапол за 84 лв с голям ръчен, но като цяло трябва много дебнене за добра цена

Е,то не  може да си организирваме живота спрямо цените на уиз  Wink, пък и друго си е да пътуваш в най-хубавия сезон -пролетта-особено из южна Италия.
Виж целия пост
# 208
Е, ако искаш да е евтино, се съобразяваш, предполагам ще има добри цени след Гергьовден, около празници е голям късмет да се намери оферта.
Виж целия пост
# 209
Аз си чакам най-желаната за мен дестинация, Варна - София. Мечтая си ...  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия