Изиграй скуката с OZONE.BG

  • 92 743
  • 816
# 795
Здравейте,

Суbеr Моnday e cъбитиeтo, през което Оzоnе.bg предлaгa eдни oт нaй-пpимaмливитe нaмaлeния и промoции вcяка гoдинa! B paмкитe нa Суbеr Моndау (28 и 29 Hoeмвpи) нa нашата cтpaницa щe нaмеритe книги, игpи, пъзeли, игpaчки, нacтoлни и семeйни игpи, cлyшaлки, мишки, клaвиaтури, тeнискии, джaджи и oщe мнoгo продуктити нa cпeциaлни цeни. И cлeдвaйки тpaдициятa, нa Суbеr Моndау, както всеки друг ден, ниe щe ви предлoжим бeзплaтнa доставка за цялата страна.

Поздрави,
Екипът на Ozone.bg
Виж целия пост
# 796
Здравейте,

Суbеr Моnday e cъбитиeтo, през което Оzоnе.bg предлaгa eдни oт нaй-пpимaмливитe нaмaлeния и промoции вcяка гoдинa! B paмкитe нa Суbеr Моndау (28 и 29 Hoeмвpи) нa нашата cтpaницa щe нaмеритe книги, игpи, пъзeли, игpaчки, нacтoлни и семeйни игpи, cлyшaлки, мишки, клaвиaтури, тeнискии, джaджи и oщe мнoгo продуктити нa cпeциaлни цeни. И cлeдвaйки тpaдициятa, нa Суbеr Моndау, както всеки друг ден, ниe щe ви предлoжим бeзплaтнa доставка за цялата страна.

Поздрави,
Екипът на Ozone.bg
Страхотно най -вероятно ще се възползваме  Hug
Виж целия пост
# 797

За Коледа украса направи, снимай я и ни я покажи, за награди тук се нареди

Застудее ли навън, замирише ли сутрешния въздух на зима и започнат ли по всички телевизии почти едновременно да дават сериите на „Сам вкъщи“, на всички ни става ясно – наближава Коледа. С нея идва не само очакването за някакво чудо (получаването на мечтания подарък), а и цялата приятна суета около украсата на дома, офиса, магазина, та дори и на класната стая. О, щяхме да пропуснем празничната декорация на автомобила, в който прекарваме все по-голяма част от времето си.

За да можем да обменим забавни и находчиви идеи, които отнемат малко време и не изискват сложна подготовка, решихме да направим игра с награди. Осигуриха ни ги винаги готовите за творчески предизвикателства партньори от APLI, които подбраха 10 от своите страхотни творчески комплекта „Направи си сам“. Включете се в конкурса, като снимате Коледната си украса в дома, в училище, офиса, колата или друго място, на което сте успели да създадете малко вълшебно настроение. Качете снимката под поста на нашата страница ТУК.

На 14 декември, 10 участника от всички изпратили снимка на най-красивата си коледна декорация, ще спечелят комплект „Направи си сам Коледна играчка” от АПЛИ.

10 творци ще имат възможността да допълнят своята украса с прекрасна, ръчно изработена от тях играчка. Защото всяка Коледа трябва да имаме поне по едно ново украшение за елхата.
А каква по-хубава играчка от тази, която сме си направили сами?  Simple Smile
Виж целия пост
# 798
Не знам как да кача снимка тук за това поставям линк към нашата елха. [/img]https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15327272_1013167242144847_5228196063391596170_n.jpg?oh=45902916353c09a637a73a571e5b7f45&oe=58EE46BB[/img]
Виж целия пост
# 799
[/img]https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15327272_1013167242144847_5228196063391596170_n.jpg?oh=45902916353c09a637a73a571e5b7f45&oe=58EE46BB[/img]

Не се отваря изображението. Според мен не е вмъкната връзката.

Аз пък се възползвах от намалението от 10% на всички играчки и купих ето тази 3D химикалка и вече ми пристигна Simple Smile Както винаги светкавични!
Виж целия пост
# 800
Аз направо ще сложа линк към един албум с коледен проект, който започнах преди 2 години и се надявам тази година да успея да го довърша - почти всичко в него е украса вкъщи, с изключение на едно посрещане на Дядо Коледа, което е навън:
https://www.flickr.com/photos/chockolina/albums/72157638504966016
Виж целия пост
# 801
Аз направо ще сложа линк към един албум с коледен проект, който започнах преди 2 години и се надявам тази година да успея да го довърша - почти всичко в него е украса вкъщи, с изключение на едно посрещане на Дядо Коледа, което е навън:
https://www.flickr.com/photos/chockolina/albums/72157638504966016

Страхотни са!  Hug
Виж целия пост
# 802
Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 803
Едната ни елха:
А това е моята гордост тази година. Най-накрая се реших и направих елха от събрани в парка пръчки и мисля се получи добре.
Виж целия пост
# 804
Едната ни елха:
А това е моята гордост тази година. Най-накрая се реших и направих елха от събрани в парка пръчки и мисля се получи добре.

Моля прочетете отново условието на играта. Снимките трябва да бъдат качени във facebook.  Simple Smile
Виж целия пост
# 805
Тъй като това не е първа такава игра тука мисля, че вече мога да си кажа мнението /личното си мнение/. Все си мислех, че темите с игрите в БГ мама, са за потребители на БГ мама и наградите са си за тях. Но сега става така, че веднъж отворена темата с игра, се превръща към призоваване да участваме в ОБЩИ игри във Фейсбук. Е къде е стимула на БГмамата, като ще се "състезава" със стотици /хиляди/ потребители на Фейсбук, вместо само с определен кръг потребители от БГ мама? Шанса, точно някой от призованите да участва във Фейсбук е малък, а дори и нищожен, в сравнение ако играта си беше само за участници в тази тема. Не можеше ли и тук да се проведе такава игра, като наградите да не са 10, а 3...5 примерно?!? Да не говорим, че и не всички потребители имат и профили във Фейсбук  Crazy
Виж целия пост
# 806
Да не говорим, че и не всички потребители имат и профили във Фейсбук  Crazy
Така е. За пореден и най-вероятно не последен път се чувствам дискриминирана Crossing Arms
Виж целия пост
# 807
А аз пък изобщо не разбирам, защо е "задължително" да се участва в абсолютно всичките игри, които съществуват newsm78
Виж целия пост
# 808
А кой е писал, че е "задължително"?
Виж целия пост
# 809
Никой не го е написал преди това, но аз го написах сега Peace
Чак пък дискриминация да е да не можеш да участваш в някоя игра, не е обаче !
Има различни видове игри, които са предназначени за различни хора. Ако играта е във фейсбук, очевидно е за потребители на фейсук, ако е за бебешки каши е за родители с малки дечица, ако е за учебници е за родители с ученици.
Това, че аз нямам малко бебе и не мога да участвам в игра за бебешки каши, дискриминация ли е към мен?
Просто се чудех и продължавам да се чудя  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия