Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 8

  • 107 105
  • 799
# 465
Момичета, доколкото разбирам говорите за оперативни хистероскопии, а за тази т.нар офисна хистероскопия имате ли инфо-цена, кога се прави, има ли смисъл от нея и т.н. Rolling Eyes Мерси!
Виж целия пост
# 466
Радвам се, че този път в изказването си все пак си уточнила най-накрая, че разказваш как са правели акушерките не в болницата като цяло, а "във вашата стая"!

Аз това го написах още в началото с втория ми пост, но няма кой да чете. Също така, написах, че последно ни ги водеха в 22 ч. и после чак в 6 сутринта и не защото ние сме искали така, а защото така беше преценил персонала. Казаха ни, че иначе можем да ги взимаме по всяко време и ако искаме да спят при нас. Едва ли е било така само за нашата стая, защото всеки път имаше суматоха по коридорите, като разнасяха бебетата. Нашата стая беше преходна на още една, където имаше друго момиче с едно бебче - и нейното го водеха с нашите всеки път.
Виж целия пост
# 467
Buena, моята беше насрочена за диагностична, но се е оказало че имам малък полип и е станала оперативна, т.е. отстранили са го. Цената от 500лв. е и за двата вида. В моя случай направих хистеро, за да се огледа матката преди инвитро- опит, т.е. при репродуктивен проблем, не знам другите диагностични защо се правят  newsm78
Виж целия пост
# 468
Buena, моята беше насрочена за диагностична, но се е оказало че имам малък полип и е станала оперативна, т.е. отстранили са го. Цената от 500лв. е и за двата вида. В моя случай направих хистеро, за да се огледа матката преди инвитро- опит, т.е. при репродуктивен проблем, не знам другите диагностични защо се правят  newsm78

Благодаря ти за инфото Hug
Виж целия пост
# 469
Бръмб, nevena, благодаря за информацията. Звучи успокоително, че явно са добри и в това. При Цветков съм била на преглед като бременна и ми хареса, ще проуча Еленков.
А лежи ли се непременно с нощувка (по пътека май е така и в Шейново настояват, но сигурно не е нужно в частна болница?) И колко време след това бяхте във форма- на другия ден мога ли примерно да си гледам и вдигам детето? Много ми е притеснено, така не ми се ходеше пак по болници, а и тази пълна упойка (или можело епидурална- не знам още)
Виж целия пост
# 470
Не, не се остава в болницата ако всичко е наред и се чувстваш добре. На следващия ден си бях на работа и се чувствах добре, но не знам за вдигане на дете. Не се притеснявай от упойката, те са много леки и щадящи, не те интубират и е за кратко време.P.s преди мен момичето беше поискало без упойка и са и направили диагностичкана хистеро с махане на малък полип без упойка - това вече си е екстремно  Stop
Виж целия пост
# 471
Ще използвам активността в темата за лични облаги Simple Smile)

Да попитам отново има ли някой, правил хистероскопия в Надежда и при кого? (миналия път никой не ми отговори)

Надявам се Нани да се включи да препоръча, тя чете/пише ли още? Имам доверие най-вече на тази болница, макар и да ми откриха проблема в Шейново (полип на матката) и искам там, дори да излезе доста по-скъпо. Спокойствието ще си заслужава.
Аз съм правила лапаро с хистеро при Стаменов. Трябваше да остана две вечери (една преди и една след манипулацията). С две ръце гласувам за Надежда пред Шейново.
Виж целия пост
# 472
Момичета, незнам колко е актуална информацията ви но от февруари/ март след хистеро се лежи една нощ в болницата. Това го разбрах от акушерките на 3-.   тия етаж, че си мърмореха колко работа имали, вече не могло след хистеро да си тръгнеш.
Виж целия пост
# 473
Момичета, незнам колко е актуална информацията ви но от февруари/ март след хистеро се лежи една нощ в болницата. Това го разбрах от акушерките на 3-.   тия етаж, че си мърмореха колко работа имали, вече не могло след хистеро да си тръгнеш.

хм, интересно, и на мен така ми казаха в Шейново, но мислех, че е само там. То в Надежда е поносимо да се нощува, след 2рия ден на раждането беше като на хотел- храна, почивка Simple Smile) Ама е по-сложно като имам дете и по-скоро не бих нощувала, де да знам...как така ще променят изведнъж, женското тяло не се е променило за една нощ
Виж целия пост
# 474
Заради кл. пътека е.
Ако не си по зк ще те пуснат следобеда.
Виж целия пост
# 475
Заради кл. пътека е.
Ако не си по зк ще те пуснат следобеда.

то ясно,че е заради това, но нали пациентът може сам да е решил да си тръгне, подписва нещо и готово...

по ЗК си е по-добре, пак са 500 лв, но иначе сигурно са 1000- не виждам защо да не ползвам пътеката.
Виж целия пост
# 476
Заради кл. пътека е.
Ако не си по зк ще те пуснат следобеда.

то ясно,че е заради това, но нали пациентът може сам да е решил да си тръгне, подписва нещо и готово...

по ЗК си е по-добре, пак са 500 лв, но иначе сигурно са 1000- не виждам защо да не ползвам пътеката.

Ако се подпишеш и си тръгнеш, няма как да се отчетат документите в ЗК и ще трябва да си платиш.
Виж целия пост
# 477
Абе, при мен от една цветна снимка какво космическо CRP направих, че цяла седмица на венозни антибиотици бях.После откъде се появиха стрептококи в в цервикалния канал при чиста мб, та след трансфер бях с най-ужасните болки..
 Та, мисълта ми е - ужасяват ме тия хистероскопии.Да не ми внесат нещо? Преди това правят ли мб?
Че и мен може да ме подложат на хистероскопия тези дни.
Виж целия пост
# 478
Аз преди моята хисрероскопия си пуснах МБ, иначе незнам дали е " задължителна" преди това.
Да точно заради ЗК се нощува в болницата, иначе по - точна информация в болницата на информация.
Виж целия пост
# 479
Здравейте,момичета.
Доста четох и пак неможах да реша.Трябва да избера д-р за ЖК,който после да ми направи секцио.С мед.причини съм.Искам да е някоя от жените,но немога да реша.Май съм се ориентирала към Стоянова или Арабаджикова,но немога да реша.Ще се радвам на всякакви мнения.Предварително благодаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия