НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 104

  • 87 811
  • 759
# 660
И на мен много ми хареса описанието за спортните напъни. А и не само. Peace
Виж целия пост
# 661
Никой не пише  Rolling Eyes
Аз пък искам да се похваля с прогрес. 18 февруари и 14 април - режим и фитнес. Честно казано не очаквах да има кой знае каква разлика, даже сутринта се снимах колкото да имам снимка за по-добри времена за сравнение. Абстрахирайте се от всичко от снимката с изключение на корема  Blush
Виж целия пост
# 662
Браво,прогресът е видим!
Виж целия пост
# 663
Браво Блеки! Забележителен напредък за два месеца!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 664
blackisback, чудесен напредък! Поздравления!
Виж целия пост
# 665
Няма как нормален човек да разбере колко хубав обещава да е денят, когато започне с пръжки с яйца и червена чушка за закуско-обяд....затова споделям тук, вие ще ме разберете.  Laughing
Божееее, добре, че качих 40 кила, докато бременеех, за да разбера как трябва да живея...ама то човек никога не знае кое му се случва за добро и кое за лошо.
Хубав ден от мен! Simple Smile
Виж целия пост
# 666
Никой не пише  Rolling Eyes
Аз пък искам да се похваля с прогрес.
Браво! страхотен резултат, има изразена преса и изчистване точно където трябва  Simple Smile
Виж целия пост
# 667
Няма как нормален човек да разбере колко хубав обещава да е денят, когато започне с пръжки с яйца и червена чушка за закуско-обяд....затова споделям тук, вие ще ме разберете.  Laughing
Божееее, добре, че качих 40 кила, докато бременеех, за да разбера как трябва да живея...ама то човек никога не знае кое му се случва за добро и кое за лошо.
Хубав ден от мен! Simple Smile

Това е яката мисъл  Hug
Виж целия пост
# 668
Благодаря ви  Hug По-големият проблем са ми краката, трудно се дават  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 669
Браво Блеки, страхотен напредък!
Поздравления и на другите с чудесни резултати, и кг-ви и най-вече здравословни!

Имам една спешна молба към кулинарките в темата  Praynig
Току що ми пристигнаха по-рано от предвиденото 2 телешки глави. Моля за изпитани рецепти. Мислим да ги сварим хубаво и след това консервиране или замразяване на част от материала  Simple Smile
Виж целия пост
# 670
blackisback, браво. При мен пък точно краката се давам, а пък корема не ще. е, дава се, ама не става бързо, аз имам много мазнини там.
Ще се похваля и аз, още 1-2 кг и влизам в желаната категория на този етап- 70+. Днес бях 80.8 кг, захар на гладно сутринта - 5.6 bowuu
Виж целия пост
# 671
Днес докато пазарувах попаднах на дегустация на протеинов хляб, съдържа 7,5 г въглехидрати/100 грама продукт. Опитах го, ужасно вкусен. Купих една опаковка и за вечеря си направих сандвич с една филия, сирене, домат и шунка. Напълно се заситих, но дали този хляб е подходящ за режима, дайте мнения. В опаковка са пет тънки филийки, грамаж 250 грама.

ето снимки
https://static.mathem.se/shared/images/products/large/proteinbro … tt-1578909153.jpg

и енергийното съдържание
http://missfitforfight.shapemeup.se/files/2014/01/NWP_140108_0000.png
Виж целия пост
# 672
Момичета, казвайте как се приготвят агнешки главички. Варят ли се само, или трябва и да се пекат?
Блейк и Джемма, страхотни резултати сте постигнали. Много ви се радвам.  Simple Smile
PURE, мисля, че спокойно може да си ядеш по 1 - 2 филии от този хляб на ден, стига да понасяш добре хляб.
Хареса ми много и поста на Жабот.  bouquet
Виж целия пост
# 673
Агнешките само се варят. Когато е добре сварена се разчупва и се вади всичко ядливо, поръсено с шарена сол е много вкусно.

Виж, за телешките не знам, не съм се сблъсквала с такъв добитък.
Виж целия пост
# 674
Днес докато пазарувах попаднах на дегустация на протеинов хляб, съдържа 7,5 г въглехидрати/100 грама продукт. Опитах го, ужасно вкусен. Купих една опаковка и за вечеря си направих сандвич с една филия, сирене, домат и шунка. Напълно се заситих, но дали този хляб е подходящ за режима, дайте мнения. В опаковка са пет тънки филийки, грамаж 250 грама.

ето снимки
https://static.mathem.se/shared/images/products/large/proteinbro … tt-1578909153.jpg

и енергийното съдържание
http://missfitforfight.shapemeup.se/files/2014/01/NWP_140108_0000.png
Не бих го консумирала често, за направата му се използва възможно най-нискокачествения протеин, който е отгоре на това растителен. В смисъл, яж си го веднъж-два пъти в седмицата, но по-скоро го слагай в графа джънк.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия