
Както и трабантчето, за него дали се е чакало?

И номинални предимства и привилегии уж би трябвало да сме имали. Смотани са били нашите и това си е. Карали на заплата.
И номинални предимства и привилегии уж би трябвало да сме имали. Смотани са били нашите и това си е. Карали на заплата.
Аз ако напиша баща ми и дядовците ми какви бяха, някои тук ще кажат, че сме се возили в мерцедеси и сме живели в 10 етажни палати...а нямаше нищо такова. Просто някои хора си бяха принципни и честни.





По едно време ме теглят някъде навътре, през някакви врати и като отвориха последната- рай!
Имаше каквото ти душа иска. Майка ми предвидливо взела повечко пари, накупи платове за години напред. Та така, нямаш ли връзки да те вкарат където трябва си жив зян. И то поне само за стоките да беше така, а то за всичко. Препоръчани теми