GoT Тема №20 - "I believe in second chances. I don't believe in third chances."

  • 80 140
  • 729
# 555
И аз това се чудех за КГ  Laughing Laughing Grinning
Виж целия пост
# 556
Кървавия гарван или Бриндън Ривърс.В сериала май е Триоката врана. Simple Smile
Виж целия пост
# 557
 Интересно Джон съвсем жив ли ще бъде или условно , под някаква форма .
Тирион дресьор на дракони , новото амплоа . Майка им не се справи с възпитанието на децата , изпусна ги . Сега чичо Тирион ще ги научи на дисциплина .  Sunglasses
Виж целия пост
# 558

Не ми се вярва и при Мартин Рикон да свърши глупаво.Как едно тригодишно дете да кръсти домашния си любимец?

Ето го Шагидог:
https://en.wikipedia.org/wiki/Shaggy_dog_story

Едно време бяха много популярни разни антиклимакс истории за Исадор и Френския легион, за Борил, Борилица и 100 000 конска армия....  Joy Дълго, дълго, и накрая- едно голямо нищо.
Та английският им еквивалент е Шагидог/Рошльо. Може и нарочно чичо да дразни читателя.
Виж целия пост
# 559
И в книгата Триоката врана= Бриндън Ривърс= Краля на Гората= копеле Таргариен- магьосник=лорд командир на нощния страж бла бла това го обсъждахме наскоро и е повтаряно няколко пъти. Ключов герой е, поне за него може да видите в гугъл.

Джон НЕ е Зомби.

Берин Дондарион също не беше зомби  Peace
Виж целия пост
# 560
До последно му се молех на Джон да не си отваря очите ... това вероятно е най-нелепия и банален вариант на най-чаканото възкресение ... ooooh!
За Рууз съм го прогнозирал ... просто ЗХ нямаше как да падне иначе. Wink
Виж целия пост
# 561

Не ми се вярва и при Мартин Рикон да свърши глупаво.Как едно тригодишно дете да кръсти домашния си любимец?

Ето го Шагидог:
https://en.wikipedia.org/wiki/Shaggy_dog_story

Едно време бяха много популярни разни антиклимакс истории за Исадор и Френския легион, за Борил, Борилица и 100 000 конска армия....  Joy Дълго, дълго, и накрая- едно голямо нищо.
Та английският им еквивалент е Шагидог/Рошльо. Може и нарочно чичо да дразни читателя.
Дези,на две съм за Рикон и все заради имената.Ако вземем Рошльо-има смисъл линията да свърши тъпо.Ако вземем името на детето-трябва да го видим крал,защото нали произлизало от старогермански и значело крал.Добавям варгските умения на Рикон и това,че все пак е мъничък и получава едно рошаво пале,оттам Рошльо.И двата варианта са еднакво вероятни.Дано да е вторият,нали и жена му избрах. Crazy
Виж целия пост
# 562
Хареса ми серията.
Какъв по-небанален начин бе хора? Некрофилия....пази Боже!
Мелисандра, ряза, гори, ми, моли се....Нещата се получиха, когато всички се примириха че няма да стане. Сега ми е интересно как ще ги изненада на двора. Simple Smile
Рууз беше мъртъв още когато Валда забременя, не ми беше симпатичен и ми се искаше малко повече да се мъчи, но за жалост не стана.
За Тирион - помислих си че е третият ездач, още докато гледах сцената в подземието.
Чакам с нетърпение Кулата на радоста! Peace
Виж целия пост
# 563
Много ми хареса епизода! Simple Smile Чакам с нетърпение Рамзи да си го получи.
Виж целия пост
# 564
Хареса ми серията.
Какъв по-небанален начин бе хора? Некрофилия....пази Боже!
Мелисандра, ряза, гори, ми, моли се....Нещата се получиха, когато всички се примириха че няма да стане. Сега ми е интересно как ще ги изненада на двора. Simple Smile
Рууз беше мъртъв още когато Валда забременя, не ми беше симпатичен и ми се искаше малко повече да се мъчи, но за жалост не стана.
За Тирион - помислих си че е третият ездач, още докато гледах сцената в подземието.
Чакам с нетърпение Кулата на радоста! Peace
И на мен ми е чудно Джонито как ще ги изненада като излезе от стаята Grinning..
За Тирион и аз си помислих, че ще се качи на дракона и ще отлети хах.
Виж целия пост
# 565
Връщането наистина беше много смотано. ДиД нямали материал за още 2 пълни сезона. Имат ама или са смотани или вече им е писнало, залагам и на двете. И искат по бързо да го приключват.
Та Мел самата не си вярваше и не и е ясно дори какво направи, даже накрая го претупа. Имам и лошото усещане, че обяснението ще е нещо като на Берик, демек помолих се малко и то стана.






Виж целия пост
# 566
100%  Laughing
Виж целия пост
# 567

За Тирион - помислих си че е третият ездач, още докато гледах сцената в подземието.
Чакам с нетърпение Кулата на радоста! Peace

Какъв е този трети ездач?
Виж целия пост
# 568
Три дракона- три ездача. В книгите се прокрадва теорията, че Тирион всъщност е Таргариен, незаконен син на Лудия крал. Другият със сигурност е Джон /Таргариен/ . И Денерис.
Виж целия пост
# 569
Ако приемем ,че отношението на драконите е доказателство,че Тирион е полубрат на Денерис,значи той не родоубиец,в крайна сметка не е убил баща си.
Рамзи да му мисли.Че и под покрива му,защото нали той владее Зимен хребет,не Рууз.Наруши 2 много древни и важни за северняците закона. Thinking
Не мога да си представя каква смърт са му приготвили,трябва да е много...задоволителна  Mr. Green .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия