честито и лека бременност!
честито и лека бременност! 
честито и лека бременност!
Защо толкова малко е качил? На кърма сме само. Приятелка ми каза,че и нейната на тези месеци малко е качила. Как е при вас? Най- накрая избрах егрономична раница. Взех си Tula и да ви кажа много съм доволна. Това е като хендс фрий
Ако някой реши,че ще носи, мога да дам съвет, изчетох всичко за тези раници. Гимнастиката я правим рядко,но по корем вече си държи главата. Снощи след баня му правих масаж на гърба,докато беше по коремче. И последно да ви кажа нашия график съвсем се измени, къпе се в 18- 19 иначе заспива нощния сън
Защо толкова малко е качил? На кърма сме само. Приятелка ми каза,че и нейната на тези месеци малко е качила. Как е при вас? Най- накрая избрах егрономична раница. Взех си Tula и да ви кажа много съм доволна. Това е като хендс фрий
Ако някой реши,че ще носи, мога да дам съвет, изчетох всичко за тези раници. Гимнастиката я правим рядко,но по корем вече си държи главата. Снощи след баня му правих масаж на гърба,докато беше по коремче. И последно да ви кажа нашия график съвсем се измени, къпе се в 18- 19 иначе заспива нощния сън

Защо толкова малко е качил? На кърма сме само. Приятелка ми каза,че и нейната на тези месеци малко е качила. Как е при вас? Най- накрая избрах егрономична раница. Взех си Tula и да ви кажа много съм доволна. Това е като хендс фрий
Ако някой реши,че ще носи, мога да дам съвет, изчетох всичко за тези раници. Гимнастиката я правим рядко,но по корем вече си държи главата. Снощи след баня му правих масаж на гърба,докато беше по коремче. И последно да ви кажа нашия график съвсем се измени, къпе се в 18- 19 иначе заспива нощния сън

честито и лека бременност!
не знаех 

Препоръчани теми