Кюретаж и забременяване след това - тема 66

  • 50 957
  • 735
# 360
Да, наистина е много тъжно - втора поредна загуба...  Sad

Вчера плаках, след като тя ми писа...
И днес пак, докато пишех съобщението тук...
До последно се надявах на някой добър ултразвук да видят ембрионче... Sad
Виж целия пост
# 361
Момичета някоя да е имала киста по време на бременност. Моята е някъде към 5см в 2рия месец. И усещатели нещо когато се маха смисал сама без някаква намеса. Имам някакво бяло течение все едно като каша
Виж целия пост
# 362
Дени,  Hug Hug Hug Думите сега са излишни. Много съжалявам, че отново трябва да преминеш през това Sad  Cry
Виж целия пост
# 363
Момичета някоя да е имала киста по време на бременност. Моята е някъде към 5см в 2рия месец. И усещатели нещо когато се маха смисал сама без някаква намеса. Имам някакво бяло течение все едно като каша

Аз имах,попринцип казват,че с нарастване на бременността кистата изчезва,но на мен ми направиха кюретаж и тя продължи да расте.Доктора си мислеше,че щом расте не е от бременността,а от нещо друго.Изписа ми хапчета ама за мой гаде  късмет се спука и тогава отидох в другата клиника.След като я изследваха ми казаха,че е киста на жълтото тяло,т.е. от бременността.Все пак виж каква е тази киста,защото тя се храни с кръв и Недай си Боже да не отива кръв към плода тогава става опасно.Дано да е на жълтотп тяло на 90% съм сигурна,че е от това.Виж и бялото течение от какво е ,защото това може да е инфекция и тя също е опасна за плода.Аз имах бяло течение,но др ми каза,че било нормално да го имаме.Сподели после какво е казал докито,но аз вярвам,че всичко ще е ок!  Praynig bouquet
Виж целия пост
# 364
Момичета някоя да е имала киста по време на бременност. Моята е някъде към 5см в 2рия месец. И усещатели нещо когато се маха смисал сама без някаква намеса. Имам някакво бяло течение все едно като каша

Аз имах,попринцип казват,че с нарастване на бременността кистата изчезва,но на мен ми направиха кюретаж и тя продължи да расте.Доктора си мислеше,че щом расте не е от бременността,а от нещо друго.Изписа ми хапчета ама за мой гаде  късмет се спука и тогава отидох в другата клиника.След като я изследваха ми казаха,че е киста на жълтото тяло,т.е. от бременността.Все пак виж каква е тази киста,защото тя се храни с кръв и Недай си Боже да не отива кръв към плода тогава става опасно.Дано да е на жълтотп тяло на 90% съм сигурна,че е от това.Виж и бялото течение от какво е ,защото това може да е инфекция и тя също е опасна за плода.Аз имах бяло течение,но др ми каза,че било нормално да го имаме.Сподели после какво е казал докито,но аз вярвам,че всичко ще е ок!  Praynig bouquet
Значи още в началото като видя плодния сак каза че имам киста и е от бременноста и да не се притеснявам че ще се махне във времето. Незнам и аз какво да правя чета тука няколко майки са имали и по големи и с операция са им ги махали.но май всичко си зависи от жената
Виж целия пост
# 365
Дано да е така.Има някаква граница до коя г.с. трябва да се махне кистата,поискай да ти я изследват за да се успокоиш и ти.За операция по време на бременност и аз съм чувала,но дано не се стига до там.Ти в коя седмица си? http://www.ag-specialist.com/index.php/за-пациенти/въпроси-и-отговорибременност/171-киста-на-яйчника-и-бременност Ето прочети това.
Виж целия пост
# 366
Бейби, не я наплашвай, моля те...

Хол, обикновено тези кисти при бременност са функционални и изчезват от само себе си до към пети месец.
Не се стресирай, сега... Просто наблюдаващият те АГ ще трябва да я следи всеки път колко е нараснала. В един момент се пукат и изчезват.

Относно течението ти. При бременността, киселиността на влагалището намалява и това дава чудесна среда за развитие на гъбички. Много бременни имат тея гадинки, упорити са и трудно се махат. Не могат да увредят плода или да доведат до преждевременно раждане, както бактериите, но все пак е добре да не бъдат оставяни нелекувани.

Иди АГ да ти вземе вагинален секрет за микробиологично изследване и ще знаете каква е причината за това течение. А може и да няма патогенни микроорганизми, просто да е нормалното влагалищно съдържимо.

Не се притеснявай излишно....   Hug
Виж целия пост
# 367
Аз не искам да я плаша,просто казвам да се изследва,за да се разбере точно каква е,ако не изчезне,защото има и опасни кисти.Аз не лъжа за да я стресна, а и казвам истината.Съжалявам ако съм я притеснила просто исках да и обясня всичко.Защото аз за тази киста имах няколко мнения все различни докато не се спука.Но най-вероятно,защото бременност няма,а кистата остава.Отново съжелявам , не искам да я плаша.  Peace
Виж целия пост
# 368
Благодаря много момичета. В четвъртък съм на преглед и ще му кажа да ми пусне изследвания и да види дали расте тази киста.
Виж целия пост
# 369
Дени мила много, много съжалявам заболя ме сърцето  Cry Hug силно и от сърце ти желая бързо да се стабилизираш и да продължиш напред с нови сили...! Бъди смела и не се отказвай!  Hug
Виж целия пост
# 370
Бейби   Hug

Явно при теб е бил друг случай.     Hug
Виж целия пост
# 371
Дени, много съжалявам, че ти се наложи да преживееш всичко това.Всички тук те подкрепяме.Дано ни зарадваш с добри новини скоро, пожелавам ти го от сърце.Леко възстановяване.
Виж целия пост
# 372
Дени много съжалявам за това, което преживяваш много прегръдки  Hug
Момичета преди малко се връщам от АГ. Не ми дава да забременявам още трябва да почакаме още време.ма всичкото отгоре ми каза че съм в овулация и имам хипер овулация и вижда два напълно еднакви фоликоли от които ще излезнат близнаци,но е много опасно за мен ако забременея.Така плаках като разбрах, че може би мога да забременея с близнаци, а ще бъде опасно и за мен и за тях  Sad
Виж целия пост
# 373
Не се разстройвай, Емси....   Hug

Ще дойде и правилният момент, горе главата.
Какво ти обясни лекарят, защо е опасно?
Амалиев-баща ли те консултира?...
Още колко трябва да се чака?
Може би шийката ти не се е затворила още напълно след раждането...

Не позволявай на лошото настроение да се задържи.
Мисли за хубавите неща, които следват в бъдеще...    Hug
Виж целия пост
# 374
Казаха ми, че ще е опасно за износване особено ако са и две.Имам и още килограми за сваляне което също е опасно.И баща и син ме гледаха.Казаха още два месеца да изчакам за бебе,за да са спокойни че няма да бъда изтощена от нова бременност токова скоро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия