Забавни въпроси за бременността

  • 1 411 167
  • 18 324
# 4 785
Колкото и да са устойчиви семчовците, няма как да попаднат на точното място, ако са минали през грешния вход.  Laughing

Абе сякаш вече и в това се съмнявам,то днешните семчовци са доста хитри и подли.Може да минат покрай сливиците,няколко завоя...
Виж целия пост
# 4 786
Не сай си Боже семчовците да оплодят из гърлото, в най-добрия случай - в корема. При анален не ми се мисли къде ще се шири това бебе  Crazy
Виж целия пост
# 4 787
Днешната порция:
Цитат
Искам да попитам вярно ли е,че не е препоръчително да се ходи до тоалетната след полов контакт и че това намалява шанса от зачеването-има отмиване на спермата и ако е така до каква степен?
Също така ме интересува дали има определено време в което при приключване на половия акт мъжът трябва да стои в женския организъм,което оказва влияние за по-добро изтичане и придвижване на спермата?!
Цитат
На мен това пишкане ми е голям проблем. SadКато правим секс обаче,после си лежа и си стискам,защото имам чувството,че като стана и всичките бебенца до едно изтичат!
Цитат
Не знам дали има някаква връзка при мен, но аз след едно такова лежане и уж за по-добре с вдигнати крака (на свещ) си навлякох извънматочната   
Никога не бях правила такива неща и когато направих последва извънматочна....
Цитат
Здравейте по принцип знам , че при мензис става подмяна на старата яйцеклетка с нова...ако се прави секс в този период и не се ползват концетраптиви може ли да се стигне до бременост и вероятноста по-голяма или по-малка е от нормалното когато се намира в овулация?Как може да се провери...
Цитат
На много места пише, че забременяването може да стане до няколко дни след секс. А аз имам чувството, че като стана права и де що има сперматозоиди в мен изпопадват 
Те намират ли си някакъв начин да се закрепват в тялото на жената за известно време? Естествено аз не бързам да ставам, но ..... не мога и да лежа цяла вечност
Цитат
Правим секс на 7, 9, 10 и 11 ден и после до 7 ден от новия цикъл е въздържане.
Дали първите сперматозоиди/говоря за 7 ден/ са по-качествени и дали не трябва да правя секс само на 10 и 11 ден.
Цитат
трябва да пиете и 1 месец преди да забременнете фолиева киселина защото тя подпомага за съединяване на клетките демек когато сте в уволация и яйциклетката е готова да  се оплуди с сперматозоидите тя ги съединява това ми каза един специалист гениколог
Цитат
дравейте, чудя се на какво може да се дължи това и дали и на вас се случва - всеки месец, в който правя секс по време на овулацията, цикълът ми след това закъснява с до пет дни. Никога не закъснява иначе..
Виж целия пост
# 4 788
Тия пренаписаха биологията.
Виж целия пост
# 4 789
мен вече ме е страх да ходя по улицата-с толкова поголовно изпопадащи сперматозоиди,после ходи обяснявай...
Виж целия пост
# 4 790
Цитат
На мен това пишкане ми е голям проблем. SadКато правим секс обаче,после си лежа и си стискам,защото имам чувството,че като стана и всичките бебенца до едно изтичат!

Горките бебенца! Дали няма някоя киселина, която да не позволява на мамините мозъчни клетки да изтичат, или да се слепват там, или да съществуват изобщо?! Или поне да се ползват по предназначение! Направо ми се реве вече....

Цитат
Не знам дали има някаква връзка при мен, но аз след едно такова лежане и уж за по-добре с вдигнати крака (на свещ) си навлякох извънматочната  
Никога не бях правила такива неща и когато направих последва извънматочна....

А тая мисла ме остави безмълвна и дълбоко замислена...
Виж целия пост
# 4 791
мен вече ме е страх да ходя по улицата-с толкова поголовно изпопадащи сперматозоиди,после ходи обяснявай...
ИзпопадВащи, ще замола!
    Пък и не всички изпопадВат. По-упоритите си "намират начини"(каквото и да значи това), да се закрепват към тръби-матка-яйчници. С подръчни средства, явно...ако нямат професионална екипировка. Crazy
Виж целия пост
# 4 792
И да внимавате по Великден!
( С най- добри пожелания към момичетата от темата за бременността, но лигавщината ми идва в повече- точно като  думите"бебеправене", " бременея" , " бременилки","пухкав финал" и подобни😂)
Цитат
  Заглавията от миналата тема:

1. Пролетен дъжд от две черти при нас ще завали!
2. Благата вест ще донесе две чертички на моя тест!
3. Чук-чук яйчице, в коремчето ми ще има сърчице!
4. Природата се съживи и по две черти ще ни подари!
5. Имам аз априлска изненада, бебчето на мен се пада!
6. Великден идва с пищни цветове, а в коремчето ми изненадващо забива бебешко сърце!
7. Великден на вратата чука, две черти ще има тука!
Виж целия пост
# 4 793
Направо ми се повръща от простотията, която залива темите им. То не бяха хавлии, то не беше непорочно зачатие и овулация по време на менструация, или пък два дена преди нея! Явно че естественият подбор, вече не играе никаква роля и е време да се забрани на такива индивиди да се размножават.
Виж целия пост
# 4 794
 Crazy Crazy Crazy Crazy Изтича им мозъка на тез девойки
Виж целия пост
# 4 795
мен вече ме е страх да ходя по улицата-с толкова поголовно изпопадащи сперматозоиди,после ходи обяснявай...
ИзпопадВащи, ще замола!
    Пък и не всички изпопадВат. По-упоритите си "намират начини"(каквото и да значи това), да се закрепват към тръби-матка-яйчници. С подръчни средства, явно...ако нямат професионална екипировка. Crazy
Joy
Представих си ги с ръчички и крачета. Държат пикели и са си сложили "котки" на крачетата
Виж целия пост
# 4 796
И крещят - Не изпадай, не изпадай! Драпай нагоре! Пази се от сапуна! Не изпадай!
Виж целия пост
# 4 797
И крещят - Не изпадай, не изпадай! Драпай нагоре! Пази се от сапуна! Не изпадай!
И с гласа на Брус Уилис, нали  Wink
Виж целия пост
# 4 798
Не, ненормални са някои, спор няма, не на гинеколог на психиатър да идат.
Виж целия пост
# 4 799
Joy Нандин, и аз също си ги представих (Семчовците) с мънички "котки" на крачетата!
    А тези, които "изпопадват" - с гласа и акцента на Шварци, се заканват на яйцеклетката: "Алл би бак!"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия