"Завръщане"/SILA/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт-Тема 44

  • 59 039
  • 741
# 45
Момичета, според вас от кога е тази снимка  newsm78 newsm78 newsm78
Пише нова, но наистина нова или непубликувана  newsm78 newsm78 newsm78

Виж целия пост
# 46
Проблема е в нея. За толкова години един красив романс не завърза.

Силистра, аз сега я виждам. Пиши я Нова! Laughing
Сам самичък из планината...
Виж целия пост
# 47
Ъъ да бе отпуска. Трудя се за общото благо. Simple Smile

Този знак значи телефон. Или най точно казано - Ще се чуем

И защо не са се чули питам аз, защо са се разминали  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Това момиче не е наред, какъв МЪЖ и дали в ръцете а тя да не се възползва bash bash bash
Как може да предпочете онова разновидно нещо  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78



Уффф бе  doh не я е срам  Mr. Green
мисля си, че ако се бяха чули  Laughing и не се бяха разминали
сега Мехмет щеше да си изглежда баш като агата - само с малко възрастова разлика от 10-ина години  Crazy за разкош  hahaha hahaha hahaha
защото все си мисля че Джансу по харастер си е същинска коза   smile3505 smile3505 упсссс  Съла  newsm62 newsm62 newsm62

И аз не съм я виждала тази снимка  Thinking
сигурно е нова  Whistling
много  кльщав беее
Виж целия пост
# 48
Патронът е извадил патрондаша Wink

Не му се косете, ами вземете да оправяте агиттаблата и довечера купон у харема. Първа, втора, трета..., по единично или вкупом кефа и рахата на Агата да оправим и запазим  Flutter Blush  Wink
Виж целия пост
# 49
На мен не ми е клющав. Екстра ми е. Ама с тез косми голяма пречка.  Горките му бузки не виждали слънце толкова отдавна.
Коте, ти шкембе ли искаш?!

Оо появява се гол и с патрони. Хммм... Това какво ли значи Thinking
Виж целия пост
# 50
Патронът е извадил патрондаша Wink

Не му се косете, ами вземете да оправяте агиттаблата и довечера купон у харема. Първа, втора, трета..., по единично или вкупом кефа и рахата на Агата да оправим и запазим  Flutter Blush  Wink

Въххххх  Shocked
патрона да ни се търси компания за лова  
няма грижи  Naughty вземам пушката на мъжо и ..... отлитам

Коте, ти шкембе ли искаш?!
Оо появява се гол и с патрони. Хммм... Това какво ли значи Thinking

Не бе джанъм  Naughty
за какво ми е шкембе  Crossing Arms
нощно време със шкембето му ли ще се боря ..... или с туй нещо под него 
как какво не знае от къде ще му изкочи заека  newsm62 newsm62 newsm62
подготвил се е човека  newsm66
хаде бягай да изпревариш заека .... и да изкочиш пред агата  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 51
Вярно е много гльоджав Confused Коте.
Сезонче, един добре изглеждащ здрав мъж не е задължително да е с шкембе, а Мехмет какъвто е слаботелесен още повече му личат врязаните бръчки в лицето и изглежда в моите очи доста над прекрасната си зряла възраст в момента.
На мен гльоджави с души под наем не ми се нравят.
Също така не харесвам двойки, в които единият е шиши, а другият ходещ скелет, еле пък ако скелета е мъжки.
Довечера няма да съм на купона, че, ще съм с друг ергенин. Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 52
Патронът е извадил патрондаша Wink

Не му се косете, ами вземете да оправяте агиттаблата и довечера купон у харема. Първа, втора, трета..., по единично или вкупом кефа и рахата на Агата да оправим и запазим  Flutter Blush  Wink


Марго, тази снимка от кога е  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Надявам се няма да стреля по нас  newsm78 newsm78 newsm78

Сезонче и на мен ми е екстра, ако така изглежда към днешен ден харесва ми  #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 53
Вярно е много гльоджав Confused Коте.
Сезонче, един добре изглеждащ здрав мъж не е задължително да е с шкембе, а Мехмет какъвто е слаботелесен още повече му личат врязаните бръчки в лицето и изглежда в моите очи доста над прекрасната си зряла възраст в момента.
На мен гльоджави с души под наем не ми се нравят.
Също така не харесвам двойки, в които единият е шиши, а другият ходещ скелет, еле пък ако скелета е мъжки.
Довечера няма да съм на купона, че, ще съм с друг ергенин.
Laughing Mr. Green

И аз така Наде за текста в розово  Naughty
хайде пак избяга по чуждо  hahaha hahaha hahaha
весело да си изкарате с другия ергенин  newsm08 newsm08 newsm08
Виж целия пост
# 54
Хахаа, Наде, представих си слаботелесен Акиф с пухкавелка.
Скрит текст:

Коте, казваш Катеричката да изпревари заека. Бегам тогава ....
Виж целия пост
# 55
Вярно е много гльоджав Confused Коте.
Сезонче, един добре изглеждащ здрав мъж не е задължително да е с шкембе, а Мехмет какъвто е слаботелесен още повече му личат врязаните бръчки в лицето и изглежда в моите очи доста над прекрасната си зряла възраст в момента.
На мен гльоджави с души под наем не ми се нравят.
Също така не харесвам двойки, в които единият е шиши, а другият ходещ скелет, еле пък ако скелета е мъжки.
Довечера няма да съм на купона, че, ще съм с друг ергенин.
Laughing Mr. Green

И аз така Наде за текста в розово  Naughty
хайде пак избяга по чуждо  hahaha hahaha hahaha
весело да си изкарате с другия ергенин  newsm08 newsm08 newsm08

newsm62 love001

Въх Сезонче, ще има да го носи нашичкия на гръб smile3506  като пръскачка из лозе. newsm09
Виж целия пост
# 56
Силистра, надявам се, че е нова, защото изглежда като от почивката преди месец-два.
Сезонче, сега какво ние пухкавите да не се гласим ли  newsm78 newsm78 newsm78 за Мехметя  Cry Cry Cry
Момичета, благодаря за пожеланията  Hug Heart Eyes Hug. Захващам се с изненадата ми вакханалия за моя Ага Wink
Виж целия пост
# 57
Коте, казваш Катеричката да изпревари заека. Бегам тогава ....

Сезонче виж как ме разбра от първия път  smile3521 smile3521
бегом  smile3513....... марш  smile3532

Скрит текст:
Вярно е много гльоджав Confused Коте.
Сезонче, един добре изглеждащ здрав мъж не е задължително да е с шкембе, а Мехмет какъвто е слаботелесен още повече му личат врязаните бръчки в лицето и изглежда в моите очи доста над прекрасната си зряла възраст в момента.
На мен гльоджави с души под наем не ми се нравят.
Също така не харесвам двойки, в които единият е шиши, а другият ходещ скелет, еле пък ако скелета е мъжки.
Довечера няма да съм на купона, че, ще съм с друг ергенин.
Laughing Mr. Green

И аз така Наде за текста в розово  Naughty
хайде пак избяга по чуждо  hahaha hahaha hahaha
весело да си изкарате с другия ергенин  newsm08 newsm08 newsm08

newsm62 love001

Въх Сезонче, ще има да го носи нашичкия на гръб smile3506  като пръскачка из лозе. newsm09

Наде нямаш милост към мойта особа  Crossing Arms
колежките вече ме подозорит дали нямам ....... питие около себе си
но не мога простооооо 
Виж целия пост
# 58
Оффф идвам си ooooh!
Не можах да се изперча пред ловеца, но ми се чини че зърнах една гъзела нейде из чукарите.
Спретнато гадже беше. От тези джобните .... С дълга кестенява коса.

Котаранке, знаем те ние, че си сарахош по душа hahaha
Марги, те пухкавите по статистика са най страстни. Laughing
Виж целия пост
# 59
Патронът е извадил патрондаша Wink

Не му се косете, ами вземете да оправяте агиттаблата и довечера купон у харема. Първа, втора, трета..., по единично или вкупом кефа и рахата на Агата да оправим и запазим  Flutter Blush  Wink


Марго, тази снимка от кога е  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Надявам се няма да стреля по нас  newsm78 newsm78 newsm78

Сезонче и на мен ми е екстра, ако така изглежда към днешен ден харесва ми  #Crazy #Crazy #Crazy
Здравейте ,мацки!Като гледам оградата ми се струва,че е на вилата във Фетие.Тъй,че който го харесва да тича към шубрака та дано Агата да го повали.И като в рекламата с Чачко с цунки да я съживи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия