Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 60

  • 71 144
  • 792
# 525
Aya39, не се връзвай на всяко нещо Hug Аз те прочетох и разбрах още първия път, но исках да питам дали има опция в информираното съгласие относно упойката. В смисъл, ако откажеш да подпишеш и посочиш като причина вида упойка, няма ли да се съгласят да променят нещо?

Разбирам, че търсиш успокоение, но с риск да те стресна, ще кажа, че 50 фоликула са наистина много за без или лека упойка. Казвам това, с уговорката, че не знам какво точно ще ти слагат и се надявам всичко да мине бързо и безболезнено за теб Hug
Мерси Кристи, нищо не съм подписвала освен че разрешавам да ми замразят яйцеклетките. В упътването относно пункцията пише че сутринта имаш право на лека закуска, т.е не е упойка а обезболяващо. Нямаш право на избор макар че само им рева последните дни и ме гледат странно. Казаха че знаят, че в други държави е с упойка, но те нямали такава практика.
Виж целия пост
# 526
Хахаха... Ая,
 Grinning

е какво ми се караш , аз какво да направя , че не ползвали упойки  Rolling Eyes
Аз не мога да те успокоя, писах и по-горе да си поискаш.

По принцип не може да не може , но кой както иска да чете. bowuu
Виж целия пост
# 527
Хахаха... Ая,
 Grinning

е какво ми се караш , аз какво да направя , че не ползвали упойки  Rolling Eyes
Аз не мога да те успокоя, писах и по-горе да си поискаш.

По принцип не може да не може , но кой както иска да чете. bowuu

Аз не се карам, а многократно споделих, че НЕ МОЖЕ и нямаш право на избор просто като информация.  Търсех успокоение, но след като нещата са супер различни ми е ясно, че няма смисъл да правя съпоставка!
Виж целия пост
# 528
Стига сте тормозили момичето вече с тия упойки.Навремето нашите баби като са раждали да не би да са им слагали упойки?
Aya39,пожелавам ти безпроблемна пункция,лек трансфер и една прекрасна 9-месечна бременност. newsm51
Виж целия пост
# 529
Според мен обезболяващото ще е достатъчно силно, за да не усеща нищо пациента.

Aya39 не го мисли толкова, не е нещо страшно и много болезнено.
Виж целия пост
# 530
Според мен обезболяващото ще е достатъчно силно, за да не усеща нищо пациента.

Aya39 не го мисли толкова, не е нещо страшно и много болезнено.
Много благодаря за подкрепата bouquet
Виж целия пост
# 531
A някой знае ли някъде в София случайно да имат налични хормонални препарати или винаги се поръчват и колко дни ги доставят?
На мен ми подрани цикъл, отделно съвпадна с уикенда и нямам рецепта за препарати и ....чувставам, че тоя месец ще го изпусна.
Виж целия пост
# 532
Мисля,че може да се доставят в аптеката за един ден,а на теб какво ти трябва?Иди за рецепта от доки или днес не работи,та да не губиш месеца?
Виж целия пост
# 533
Привет момичета, моля да споделите дали сте пили билки и какви след стимулацията и пункцията  при подуването на корема? Моя е като за 8 месец, ще се пръсне. Казаха ми да пия по 2,3 литра вода и плодови сокове. Благодаря предварително bouquet
Виж целия пост
# 534
Вземи си Биогейм - млечен протеин и и пий по три пъти на ден. На мен ми помогна, но го започнах още по време на стимулацията.
Виж целия пост
# 535
Вземи си Биогейм - млечен протеин и и пий по три пъти на ден. На мен ми помогна, но го започнах още по време на стимулацията.

Благодаря, но не съм в Бг и тук няма откъде да взема Sick
Виж целия пост
# 536
Виж за някакъв аналог тогава, не може да няма.  Пробвай също и да ядеш повече храни с протеини - пилешко, яйца, млечни продукти.
Виж целия пост
# 537
Aya39,мина ли пункцията?
Виж целия пост
# 538
Aya39,мина ли пункцията?
Да, Стефи вчера. С болкоуспокояващо, в пълно съзнание, боля, но се търпи. Аз бях много наплашена. Над 50 фоликула, 30 яйцеклетки, днес са оплодили 13. В четвъртък ще кажат колко от тях са ок и ако яйчниците не са ми много зле ще е трансфера, но корема ще ми се пръсне #Crazy
Виж целия пост
# 539
Виж за някакъв аналог тогава, не може да няма.  Пробвай също и да ядеш повече храни с протеини - пилешко, яйца, млечни продукти.
Мерси много, ще проверя bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия