По-бърз растеж на косата - тема 5

  • 79 691
  • 734
# 195
Моята коса също не мръдна от дъжда  Laughing
Аз маската същи я правя всяка седмица, а през седмицата мия с шампоан с желатин. Вечра забравих да пробвам предложението на bubabka да сложа желатина в балсам.
лисичка аз напоследък прическата съм я свела до сресване и евентуално някоя фибичка или шнола.
Маските с желатин за лице още не съм ги пробвала. Харесах си тази с активен въглен да видя дали черничка ще ми отива Mr. Green
Желатин напрах го пускаш в шишето на шампоана или си отделяш за самото къпане на косата.
Виж целия пост
# 196
TROSHKATA салагм си в дозата за самото къпане на върха на ч.л. Може и в цялото шише да го сипеш, но аз редувам различни шапоани и не искам да ги желирам всичките Mr. Green. Днес ще пробвам вместо в шампоана в балсама да го сложа ако не забравя пак и ще споделя резултата. Peace
Виж целия пост
# 197
Ще чакаме резултатът,ще пробвам и аз в шампоанът.
Виж целия пост
# 198
Аз съм я правила и ми свали КЪНАТА представям си какво ще направи с боята ми ако сега я пробвам. Sad наистина става страхотна косата, но след този ефект не мисля да я пробвам повече Peace
Виж целия пост
# 199
Попринцип маската с газ, маз и оцет е супер ефекасна, слушала съм и съм чела хиляди суперлативи за нея.Една колежка със супер гъста и дълга коса до кръста ми е казвала,че единственото по-специално нещо, което прави е тази маска-на всеки шест месеца един курс с нея.
Не я правя само заради миризмата.
Желатиновата колко често се прави?На 3 седмици веднъж ли беше?
Може ли по-често?Аз мисля да я редувам с маслена.
Виж целия пост
# 200
Момичета, маската за лице трябва да се нанесе на по дебел слои и да се отлепи за да се почисти лицето.
С измиване мисля, че няма ефект.

За косата също не прекалявайте, защото ще има обратния момент. Ще я пресуши много.
Виж целия пост
# 201
С нищо не бива да се прекалява.
Аз не вярвам обаче маската с желатина да пресуши косата,особено с балсама или готовата маска в нея.
Толкова хидратирана става.Въптеки това ще я правя няколко седмици подред веднъж в седмицата,а после само веднъж в месеца.
Виж целия пост
# 202
Аз я направих 2 или 3 седмици подред и май ще я поразредя на мен като че ли ми омазнява косата. Веднъж на 2-3-4 седмици, ще й нацеля колко й е нужно на коста ми  Wink и ще пробвам да сменя маската, която добавям да не би тя да ми идва по-тежка  Peace
Виж целия пост
# 203
Аз съм я правила и ми свали КЪНАТА представям си какво ще направи с боята ми ако сега я пробвам. Sad наистина става страхотна косата, но след този ефект не мисля да я пробвам повече Peace
Аз 2 години боря къната,и само подстригване знам ,че сваля къна.
От коса до кръста станах с коса на черта 3 пръста над раменете -голям шок беше да я отрежа.Сега още не мога да се преборя с червено -рижавото от нея.Само тази не съм пробвала .
В този ред на мисли газ  newsm78 от къде да си взема,мас нямам домашна и тук трудно ще открия домашна.
Виж целия пост
# 204
Газ от железария по принцип съм купувала  Peace
Виж целия пост
# 205
Аз правя маска с мас, жълтък и някакво етерично масло за по-приятна миризма.  Mr. Green
Наистина има страхотен ефект върху косата.  Peace
Виж целия пост
# 206
Давайте името на тези ампули, за да не отнеса някого на нерегламентирана реклама в темата, а после и на лс. Малко прекалено идва цялата тази конспирация. Създава се интерес, а после адреси на козметички и салони на лични ...
Виж целия пост
# 207
Здравейте,не е тайна,просто не искам да се приема като реклама,изпробвах,останах доволна и споделям с всички.Simply zen се казват ампулите
Виж целия пост
# 208
Газ от железария по принцип съм купувала  Peace

До тук добре ,ще стане ли с мас от магазина ,едва ли ще открия домашна или с нещо да я подменя newsm78
Виж целия пост
# 209
Тези ампулки на милкшейк ли са ,че нещо не мога да се ориентирам  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия