Game of Thrones Teмa 21 - "Killing and politics aren't always the same thing!"

  • 71 674
  • 747
# 420
Голяма издънка беше това, че Санса знае за смъртта на Болтън. Не приляга на такъв сериал подобна излагация.
И аз се ядосах за това със Санса. После реших, че логиката е следната: след като Джон прочете, че Рамзи е лорд на Зимен Хребет и пазител на севера, Санса разбра, че баща му е умрял. Ама чак пък да знае кой го е убил...
Виж целия пост
# 421
Емилия казала, че не е използвала боди доубъл

Виж целия пост
# 422
Голяма издънка беше това, че Санса знае за смъртта на Болтън. Не приляга на такъв сериал подобна излагация.
И аз се ядосах за това със Санса. После реших, че логиката е следната: след като Джон прочете, че Рамзи е лорд на Зимен Хребет и пазител на севера, Санса разбра, че баща му е умрял. Ама чак пък да знае кой го е убил...
Нали Санса му подпали фетила че ако има син Болтън  Рамзи пак ще е копеле .Един вид уроците на кутрето дават резултат (Санса си отмъщава)- поне аз така го разбрах
Виж целия пост
# 423
Емилия казала, че не е използвала боди доубъл


Joy

Горчиво, горчиво  Tada luvbed

Искам повече сцени с тях, ама много сцени. Ще си умра от кеф.  Party
Виж целия пост
# 424
За смъртта на Рууз Санса няма как да знае,просто събра 2 и 2.На сценаристите вече не им е изгодно да е тъпа и самосъжаляваща се,вече е умна и дейна.Рамзи пречупи наследника на Железните острови,но Санса пък закали.Въобще - отлично измислено,откъдето и да го погледнеш. ooooh! hahaha
Виж целия пост
# 425
Изнасилването като каляване на женския характер - Денерис, Серсей, Санса наред ги каляват Dumb & Dumber  Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 426
Раздвоен съм
Хареса ми най-вече заради дългоочакваната среща между
Скрит текст:
Джон и Санса. Направо едно от най-значимите събития на последните няколко сезона  Heart Eyes bowuu За такъв старкист като мен това бе велик момент.  bowuu
Много ми харесаха и погледите между Денерис и Тормунд, отива им. Simple Smile
При Денерис нещата се случиха малко като на филм, не би трябвало да се позволяват такива неща в един толкова сериозен и реалистичен сериал... Да, пуберите ще се изкефят ама сега... Очаквах да вия Дрогон, а не точно това. Но хубаво де, беше ясно, че ще подчини дотраките. Не че имат някакъв шанс във Вестерос и по-добре да нямат, че тези диваци нямат работа сред цивилизацията.  Sick
Това което като цяло не ми харесва в сериала е, че персонажите много рязко си сменят поведението. Каква беше Санса само преди два епизода, да не говорим за миналия сезон, а сега е като някаква неустрашима ледена принцеса. А Джон като притурка към нея, нещо като Джайм спрямо Церсей.
Виж целия пост
# 427
Изнасилването като каляване на женския характер - Денерис, Серсей, Санса наред ги каляват Dumb & Dumber  Sick Sick Sick
Кой пък е изнасилвал Серсей? Тя доброволно се дава.
Виж целия пост
# 428
Кой пък е изнасилвал Серсей? Тя доброволно се дава.
В сериала Джайм я изнасили до трупа на Джьофри.В книгата,както казваш,тя сама се дава. Grinning
Виж целия пост
# 429
 Този сезон нищо общо ли няма с книгите? А онзи дедо няма ли да ги завърши вече, да знаем  кой сяда последен на железния трон Все  пак няма да е лошо финала на филма и книгите да е еднакъв поне.
Виж целия пост
# 430

Някой по-нагоре питаше този сезон дали е по книгите - не, не е. Самосиндикален на ДиД.
Виж целия пост
# 431
Всъщност с Джайм другата серия ще се върнат към книгите.
Скрит текст:
Кеван ще му каже за Лансел и Серсей и принц Чарминг след серия-две осмисляне, ще хукне към Речните земи
Виж целия пост
# 432
Да, да, но като цяло ще си е тяхна импровизация. Бях чела някакво тяхно интервю. Но е ясно, че няма как нацяло да избягат от книгите.
Виж целия пост
# 433
Този сезон нищо общо ли няма с книгите? А онзи дедо няма ли да ги завърши вече, да знаем  кой сяда последен на железния трон Все  пак няма да е лошо финала на филма и книгите да е еднакъв поне.
Едва ли ще има Железен Трон накрая. За финала са казали, че ще е един и същ.  Peace

Чакам развитието на Джайм, дано наистина се върне към линията си в книите.
Скрит текст:
И да покажат Черната Риба
Виж целия пост
# 434
Зомби Планина без шлем

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия