ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 350
  • 2 101
# 1 695
Добре де, защо е допусната тази песен до конкурса, очеизвадно е, че е камъни по Русия!
По политическо от това, не знам какво. Shocked
Догодина Франция и Белгия да излязат с песни срещу ислямска държава с подобен текст.

To аз се чудя как още тази година не спечелиха Швеция или Гърция с темата за бежанците -
можеше и по лошо да беше от това да спечели Украйна (все пак е бяла)
Догодина може някоя забрадена "французойка" да вие на арабски и да спечели като нищо .
Виж целия пост
# 1 696
От държавите в първата четворка на Евровизия, то май само ние сме действително в Европа. Демек, честито
Виж целия пост
# 1 697
Т.е. Украйна не е в Европа ли? Откога?
Виж целия пост
# 1 698
Това да те харесат гей общността няма нищо лошо, те владеят шоу бизнеса тъй или иначе.
Виж целия пост
# 1 699
Т.е. Украйна не е в Европа ли? Откога?
Не е в ЕС.
Виж целия пост
# 1 700
Има ли парична награда за победителя или съответната телевизия?
Виж целия пост
# 1 701
Да те харесат хомосексуалните няма лошо, да те "консумират" е гадно.

В линковете от живото предаване на руската телевизия, линк 2, след 58,50 минута има разговор по телефона с Джамала. Записа е правен в рамките на друго предаване, но се пуска за първи път след изказването й за провеждане на Евровизия в Крим.
Тежко политизарана мацката, съвсем с ясното съзнание за яхната вълна действа, което никак не ми харесва.
Артистът не може да е политик. Не и по този агресивен начин.
Виж целия пост
# 1 702
Да те харесат хомосексуалните няма лошо, да те "консумират" е гадно.

В линковете от живото предаване на руската телевизия, линк 2, след 58,50 минута има разговор по телефона с Джамала. Записа е правен в рамките на друго предаване, но се пуска за първи път след изказването й за провеждане на Евровизия в Крим.
Тежко политизарана мацката, съвсем с ясното съзнание за яхната вълна действа, което никак не ми харесва.
Артистът не може да е политик. Не и по този агресивен начин.
Да ,току що и аз чух този запис Shocked
Руснаците са яко нахъсани за следващия път.Да спечелят именно в УКРАИНА.!ЩЕ БЪДЕ ИНТЕРЕСНО Party Party
Виж целия пост
# 1 703
 В този ред на мисли,каква песен би могла да изпраска Армения следващия път...
Виж целия пост
# 1 704
Т.е. Украйна не е в Европа ли? Откога?
Не е в ЕС.

Конкурсът не е само за ЕС.  Peace
Виж целия пост
# 1 705
Австралия е асоцииран член на European Broadcasting Union и участва като такава на конкурса.
Скоро можем да видим много други странни страни стига да имат желание.  Mr. Green

Виж целия пост
# 1 706
Обаче от цялата работа излиза, че в Русия няма кьорав българин.  Confused
Аз пък някак се съмнявам в коректността на данните и от зрителските гласувания, кой знае каква стъкмистика правят. Не мога инак да си обясня и как една на друга са си дали толкова много точки Русия и Украйна. "О, вижте колко се уважаваме и тачим в името на старата дружба!"   hahaha   Лицемерие, геополитически и стратегически точки, това излиза, че е Евровизия.
Виж целия пост
# 1 707
Т.е. Украйна не е в Европа ли? Откога?
Не е в ЕС.

Конкурсът не е само за ЕС.  Peace
Аз вече не знам за къде е... Crazy
Виж целия пост
# 1 708
Embarassed Embarassed
Peace Naughty Naughty Naughty Naughty Mr. Green Heart Eyes...не..... .Севастопол не...Джамала каза КРИМ!
След европейската плоча, сега пак малко география.
В коя част на Украйна се намира Севастопол?
Пак раздавам 12 точки за позналия. Whistling Whistling
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassedобъркал а съм севастопол с одеса Embarassed Embarassed за себе си ..и като цяло си нямам представа от политическата карта на Русия и украйна в момента  Confused Embarassed
Hug Hug Hug
Не се притеснявай. Като се проведе там Евровизия 2017, ще го научим. hahaha hahaha

12 точки за So Lucky* Whistling Hug Hug

Ееето го и Сергей - благодари за първото място на телевота и поздравява Джамала. Wink
Миличкият ми той: Heart Eyes
https://www.instagram.com/p/BFbQCVrQ6Sy/
newsm44 newsm44 newsm44

Как му трепери гласчето, разочарован е, естествено. Crossing Arms
Мислех си, че няма как да го заобичам повече, ама той взе, че загуби, и аз съвсем се влюбих. Crazy hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 1 709
Как му трепери гласчето, разочарован е, естествено. Crossing Arms
каква ехидна усмивка накрая като поздравява Джамалката  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия