ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 337
  • 2 101
# 1 890
На пет китайски смс-а ще се зачита един...  Mr. Green ужас, много ми се размива идеята с тези далечни участници, но всичко си е бизнес, пари.
Няма никакво значение колко китайци биха гласували. Все пак системата е по точки, ако ще 1 милиард да гласуват  за определена песен ще се брои за 12 точки Wink
Виж целия пост
# 1 891
Хахаха, приликата е убийствена.

И аз не съм фен на идеята за Уърлдвизия.
Виж целия пост
# 1 892
Аз пък не искам да става Уърлдвизия  Crossing Arms

Тя почти е станала, Австралия, Азербайджан, Грузия, Израел, Русия...
Виж целия пост
# 1 893
На пет китайски смс-а ще се зачита един...  Mr. Green ужас, много ми се размива идеята с тези далечни участници, но всичко си е бизнес, пари.
Няма никакво значение колко китайци биха гласували. Все пак системата е по точки, ако ще 1 милиард да гласуват  за определена песен ще се брои за 12 точки Wink
Ама колко китайчета има по света. Mr. Green Няма световен мегаполис без китайски квартал.
Виж целия пост
# 1 894
http://eurovisionworld.com/?eurovision=2017&event
Виж целия пост
# 1 895
Слънчева, положителна, прекрасна Поли с усмихнати очи. Благодаря ти bouquet И на екипа зад теб също bouquet

Заредена съм  и съм горда Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 896
Значи са приели, в Украйна ще е догодина. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 897
Тоя сайт е малко shady като го гледам. Но все пак логиката си е да се проведе в Украйна.
Виж целия пост
# 1 898
На пет китайски смс-а ще се зачита един...  Mr. Green ужас, много ми се размива идеята с тези далечни участници, но всичко си е бизнес, пари.
Няма никакво значение колко китайци биха гласували. Все пак системата е по точки, ако ще 1 милиард да гласуват  за определена песен ще се брои за 12 точки Wink
Ама колко китайчета има по света. Mr. Green Няма световен мегаполис без китайски квартал.
Много китайци има в големите държави - Германия, Англия, Франция. Китайците няма как да повлиаят на вота в държави като България, Румъния, Гърция, Украйна, Сърбия, Македония, Полша и много други които са мнозинството в конкурса Wink
Виж целия пост
# 1 899
На пет китайски смс-а ще се зачита един...  Mr. Green ужас, много ми се размива идеята с тези далечни участници, но всичко си е бизнес, пари.
Няма никакво значение колко китайци биха гласували. Все пак системата е по точки, ако ще 1 милиард да гласуват  за определена песен ще се брои за 12 точки Wink
Ама колко китайчета има по света. Mr. Green Няма световен мегаполис без китайски квартал.
Точно, китайците са навсякъде. Simple Smile А бе няма как да повлияят, щом българската емиграция има как да влияе, за китайската нямам съмнение.
Виж целия пост
# 1 900
Аз пък не искам да става Уърлдвизия  Crossing Arms

Тя почти е станала, Австралия, Азербайджан, Грузия, Израел, Русия...

Само Израел и Австралия не са европейски държави. Но по исторически причини Израел се смята за европейска
Виж целия пост
# 1 901
Бедните роднини. Като слушах Вяра Анкова да говори за бюджетите, ми стана бая тъпо.

Много тъжно. За съжаление, даже от новото летище се усеща, че сме бедните роднини в ЕС. Разликата е потресаваща.

Много позитивна Поли и се почна да се говори да прави кариера извън България. Ех......
Виж целия пост
# 1 902
Аз съм ЗА да стане Уърлдвизия и то главно защото това ще е най-добрия начин на български изпълнител да му обърнат внимание световни лейбъли и продуценти. Йоана също го каза – най-ценното на Евровизия в момента е възможността на български артисти, певци, композитори, хореографи, продуценти и т.н. и т.н. да работят заедно със свои колеги от Европа и да се премерят докъде са стигнали и какво могат да научат още. А най-кеф ще ми е, ако другите започнат да се учат от българите  Heart Eyes

Иначе засега харченето на безумни пари за конкурса е сигурно, но не и практическия смисъл от него.
Виж целия пост
# 1 903
И като стане световен конкурс, колко часа ще съобщават гласуването по държави?  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 904

155 915 показвания
Поли в тубето от финала. Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия