Бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 72 335
  • 741
# 150
Има два вида гел фикс на д-р Йоткер - 2:1 и 1:1. Доколкото си спомням този, който е 1:1 беше без Е-та, а другият има. На котлон става супер бързо за 10-на минути. Има си описание на пакетчето. Сладкото става малко като тези диетичните. Няма го карамеления привкус на домашното сладко, варено 1 час. За меки плодове е ОК, защото се запазват по-цели парчетата - не се смиват толкова.
Виж целия пост
# 151
В хлебопекарната мога да правя и сладко. Но пък задължително се ползва желираща захар. Виждала съм такава, но в рецептурника пише "желираща захар 2:1". Какво ще рече това някой знае ли? Дали е тип захар или съотношение, напр. 2 кг. плод - 1 кг. захар? Решила съм да опитам със сладко от ягоди, че си го обичаме. Heart Eyes
Миналата година я пробвах тази захар и изобщо не я харесах. Изхвърлих я, но ти можеш да я пробваш и да споделиш, може при мен да е грешката, не знам. Не съм правила сладко в такава машина, нямам, а в тенджера най-нормална. Нищо не се получи, а с другата захар грешка нямам.. newsm78  Чета тук че сладкото някой го вари повече от 30 мин даже до час, то на конфитюр ще заприлича но не и на сладко със сироп. Варя всяко сладко от най-различни плодове максимум до 25 мин. Плодовете ми се запазват цели, в общи линии и вода не слагам, а го оставям само на това което са пуснали плодовете.
Виж целия пост
# 152
И аз ягодите ги варя максимум 30 мин. Не слагам никаква течност, само захар и то обикновена. Надявах се някой да е правил в хлебопекарна и да сподели опит. Не бих си рискувала ягодите, с друг плод бих експериментирала.
Виж целия пост
# 153
Галче, i_peych, благодаря ви.  Peace

Не ми хрумна да приготвям бок чоя като китайското зеле. Ще спретна комбинация от рецептите на двама ви - спрях на тези тънките китайски спагети, бок чой, кралски скариди, кашу, лентички морков, джинджифил и соеви кълнове. Имам и кокосово мляко, но май не се връзва.

Абе, ще стане нещо за вечеря.  Laughing
Виж целия пост
# 154
Здравейте, купих бакла, но никога не съм готвила. Исках да я направя с телешко, но не намерих, затова ще я готвя със свинско. Като зеления боб ли се готви, или има нещо по-особено? Ако някой има интересна рецепта, моля да сподели. Пепчо знам, че готви бакла, сега ще погледна в блога, но ако има и други...
Виж целия пост
# 155
Здравейте, купих бакла, но никога не съм готвила. Исках да я направя с телешко, но не намерих, затова ще я готвя със свинско. Като зеления боб ли се готви, или има нещо по-особено? Ако някой има интересна рецепта, моля да сподели. Пепчо знам, че готви бакла, сега ще погледна в блога, но ако има и други...
Вкъщи с бакла се прави супа, за нея мога да дам рецепта, но с месо нямам.
Като зелен фасул се готви, само дето ако е прясна и крехка става много бързо. Т.е. месото  трябва да ти е почти готово.
Виж целия пост
# 156
Здравейте, купих бакла, но никога не съм готвила. Исках да я направя с телешко, но не намерих, затова ще я готвя със свинско. Като зеления боб ли се готви, или има нещо по-особено? Ако някой има интересна рецепта, моля да сподели. Пепчо знам, че готви бакла, сега ще погледна в блога, но ако има и други...

всякакво месо готвя с нея. ЗАдушавам  месото, прибавям лук/пресен по възможност,  червен пипер, вода и сол. Когато месото поомекни, прибавям изчистената бакла - не бланширам.  Накрая задължително джоджен. Понякога слагам да се пече, да е по-гъсто. В отчетната тема има бакла с глиган от предните дни
Виж целия пост
# 157
Здравейте, купих бакла, но никога не съм готвила. Исках да я направя с телешко, но не намерих, затова ще я готвя със свинско. Като зеления боб ли се готви, или има нещо по-особено? Ако някой има интересна рецепта, моля да сподели. Пепчо знам, че готви бакла, сега ще погледна в блога, но ако има и други...

В нета има рецепти за свинско месо с бакла. При Пепи има агнешко месо яхния с бакла, което си е класика.
Аз ще ти предложа една чорба с бакла.

http://ipeychev9.blogspot.bg/2014/06/blog-post_28.html
Виж целия пост
# 158
Температурите са различни при шоколада и сметаната и има риск да се пресече .
  Но пък може и да стане .
 По- добре е течен шоколад + заквасена сметана.

Споделям моя опит - разтопявам леко шоколада и му добавям заквасената сметана и захарта. Захар сложих около 1 чаша както ме посъветвахте и стана много приятно и на сладост и на вкус. Гладък крем. Но не съм загрявала много. Peace
Виж целия пост
# 159
Пепчо, видях го глиганското, видях и агнешкото в блога. Ще процедирам по същия начин, само че със свинско.Мисля да му хвърля и една шепа пресни , дребни картофи. Благодаря за предложенията.
Виж целия пост
# 160
добре ще направиш, готвила съм така с картофи, да мога да извадя на младежите месо с картофи, а на нас бакла с месо  Mr. Green
Виж целия пост
# 161
Галче, i_peych, благодаря ви.  Peace

Не ми хрумна да приготвям бок чоя като китайското зеле. Ще спретна комбинация от рецептите на двама ви - спрях на тези тънките китайски спагети, бок чой, кралски скариди, кашу, лентички морков, джинджифил и соеви кълнове. Имам и кокосово мляко, но май не се връзва.

Абе, ще стане нещо за вечеря.  Laughing

А защо мислиш, че не се връзва? Според мен и с морковите и с джинджифила и със скаридите много добре се комбинира кокосовото мляко, но ти си знаеш, въпрос на вкус Peace
Аз само мога да дойда у вас на гости  Wink
Виж целия пост
# 162
Правих сладко от ягоди в слоулкукър. Голяма грешка. Със смокини не съм имала проблем.
И за това се чудя дали проблема е в захарта или в съда. Определено с "нежни" плодове не бих повторила процедурата в този уред.
Виж целия пост
# 163
Народе, помагайте -  Rolling Eyes Embarassed У дома ще има празник и трябва да направя торта.
С крема се справихме като рецепта (беше одобрен при един предишен опит  newsm78).
Проблемен е блата - колкото и рецепти досега да съм пробвала  #Crazy все е  #2gunfire
Та изискването е:
* да е шоколадов
* самия блат да не е "Сбит" а да е на "шупли" - извинете за обяснението
* и ако може дозировка за 23-24 см ринг.

Ще бъда благодарна на всички за помоща ви.  chef bouquet
Виж целия пост
# 164
Аз имам друг въпрос - много искам да сготвя скариди. Обожавам ги, но само по заведения ям. Много ми се ще да се пробвам сама. Но нито имам представа при покупка какви особености да гледам-цвят, цялост, нито пък знам какво да ги правя след това.
Ако някой има желание да ме понасочи малко, ще съм много благодарна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия