Бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 72 335
  • 741
# 195
Цвети , не се сърди аз винаги съм силно обяснителна в изписването...
Ама как може да кажеш това! Аз обичам ей така подробно да ми се обяснява, особено за неща, които не съм готвила никога. Започвам ги. Да видим как ще се справя.
А за гостито  Hug

Цвети, ако каниш гости на скаридки  Whistling Flutter
Виж целия пост
# 196
Онна, винаги сте добре дошли в нас, нали знаеш!  Hug
Скаридите станаха вълшебни. Вълшебно и свършиха Simple Smile Благодаря за рецептата.  Hug
Виж целия пост
# 197
Ядох едни пълнени със синьо сирене сливи,обвити във бекон ,забоден с клечка за зъби и  опечени на фурна.Опитах да го повторя,защото ми хареса много,но така  и не можах да издълбая  сливите ,нито сухи ,нито накиснати ми позволиха да ги махна  тези костилки.А си струва вкусът-сладко кисел.

продават се такива без костилката. Вземи такива, накисни ги за секунди във вряла вода и подсуши, тогава пълни. Аз пълня фурми със сирене
Виж целия пост
# 198
Скрит текст:
Ядох едни пълнени със синьо сирене сливи,обвити във бекон ,забоден с клечка за зъби и  опечени на фурна.Опитах да го повторя,защото ми хареса много,но така  и не можах да издълбая  сливите ,нито сухи ,нито накиснати ми позволиха да ги махна  тези костилки.А си струва вкусът-сладко кисел.

продават се такива без костилката. Вземи такива, накисни ги за секунди във вряла вода и подсуши, тогава пълни. Аз пълня фурми със сирене
Ти  и маслини пълниш,панирани даже
Виж целия пост
# 199
Онна, винаги сте добре дошли в нас, нали знаеш!  Hug
Скаридите станаха вълшебни. Вълшебно и свършиха Simple Smile Благодаря за рецептата.  Hug
eeeee, Цвети много се радвам. Това е толкова елементарна и бърза рецепта. Много е вкусна.

.............................
А за гостито  Hug

Цвети, ако каниш гости на скаридки  Whistling Flutter
Не не,  не си разбрала, първо е у нас на скариди, а после У Цвети да дегустираме. Така че, готви се! Simple Smile
Виж целия пост
# 200
Хайде да се похваля и в тази тена,че нали тук досаждах с въпроси Grinning
Здравейте,минавам да се похваля с първото ми сладко от рози дано да се е получило ,че ми е за пръв път и специални благодарности на i_peych
за рецептата и обясненията.
Ето подготовката и резултата:




И подготовката на сироп от рози концентрат,който трябва да престои няколко дни:

Снимките са с телефон и не много добри Mr. Green
Виж целия пост
# 201
Скрит текст:
Ядох едни пълнени със синьо сирене сливи,обвити във бекон ,забоден с клечка за зъби и  опечени на фурна.Опитах да го повторя,защото ми хареса много,но така  и не можах да издълбая  сливите ,нито сухи ,нито накиснати ми позволиха да ги махна  тези костилки.А си струва вкусът-сладко кисел.

продават се такива без костилката. Вземи такива, накисни ги за секунди във вряла вода и подсуши, тогава пълни. Аз пълня фурми със сирене
Ти  и маслини пълниш,панирани даже

маслините са друга тема, те не са плод  Mr. Green но пък са много вкусни. В тоя ред на мисли да напомня за цветове от тиквички, ако намерите - да си напълните. Със сирене Simple Smile и да панирате, или само панирани.

Kristalin, браво на теб, че и добра реколта си изкарала!  bouquet
Виж целия пост
# 202
Имам един малък пакет от около 200 г.сини сливи , купуван за някаква диета, ама така и така нищо не стана с нея.Та да ви питам, как мога да ги оползотворя , или да ги хвърлям в кофата, преди да ги е налазил някой молец Laughing

Много вкусна става яхния от сини сливи и лук. Опитай, всеки си има вкус, но аз я обожавам, мама я правеше уникално вкусна  Hug
Виж целия пост
# 203
Другата седмица с колежките сме на двудневен семинар с 3 часа път с влак и преспиване. Та, аз съм наред да подготвя "нещо за по влака".
Първо мислех пирожки да направя, но ако ги направя от вечерта за сутринта ме е страх да не станат сухи на другата сутрин, а рано сутринта да ставам в 5 да пържа пирожки също не ми се иска, понеже денят ще е много дълъг и без това.
Как мислите, ако ги направя вечерта за сутринта , ще бъдат ли хубави или ще са сухи? Или имате ли изпитана рецепта, която позволява да се приготвят по-рано? Не съм ги правила отдавна, не помня колко време се задържат пресни и се двоумя ...

Или, имате ли други предложения и идеи, какво да им приготвя на мойте женуря от бюрото?  Laughing

Кристалинче, екстра ти е сладкото!!! Купих си от турският магазин тук сладко от рози, но твоето изглежда по-добре!
Виж целия пост
# 204
Пържените неща са хубави на момента да ги хапваш. А в 5 е гадно да станеш да пържиш.

охлювчета примерно от бутертесто, с "плънка" - пица, или сирене/спанак. http://pep-4o.blogspot.bg/2010/04/blog-post_376.html   такива правя редовно за из път. Или солени мъфини http://pep-4o.blogspot.bg/2013/12/blog-post_12.html които са си просто за наяждане.  и други солени мъфини има, със спанак, с тиквички... дори питките аламинутки можеш да направиш. И като цепнеш на две, в момента, в който ще хапвате във влака слагаш резен домат, или краставица, приготвени в друга кутия пък.
Можеш да направиш пълнени палачинки - пак с плънка по желание, завиваш ги по 2 и да нарежеш на дебели парчета, нареждаш си ги в кутия и си готова за из път с тях
Ето и мини омлети със сирене и зеленчуци, във форма за мъфини, на които хляб не им трябва   Grinning http://pep-4o.blogspot.bg/2015/05/blog-post_13.html достатъчно хранителни са.
Виж целия пост
# 205
Другата седмица с колежките сме на двудневен семинар с 3 часа път с влак и преспиване. Та, аз съм наред да подготвя "нещо за по влака".
Първо мислех пирожки да направя, но ако ги направя от вечерта за сутринта ме е страх да не станат сухи на другата сутрин, а рано сутринта да ставам в 5 да пържа пирожки също не ми се иска, понеже денят ще е много дълъг и без това.
Как мислите, ако ги направя вечерта за сутринта , ще бъдат ли хубави или ще са сухи? Или имате ли изпитана рецепта, която позволява да се приготвят по-рано? Не съм ги правила отдавна, не помня колко време се задържат пресни и се двоумя ...

Или, имате ли други предложения и идеи, какво да им приготвя на мойте женуря от бюрото?  Laughing

Кристалинче, екстра ти е сладкото!!! Купих си от турският магазин тук сладко от рози, но твоето изглежда по-добре!


http://ipeychev9.blogspot.bg/2014/03/blog-post_1107.html



Влез в раздел "закуски" в блога и можеш да си харесаш и други предложения. Микиците, хачапурито, пържените филийки, пирожките могат да се запазят меки и за другия ден, ако се направят от вечерта.
Виж целия пост
# 206
 i_peych и пеп-4o, сърдечно благодаря! Точно във вашите блогове , и в тези на някои други майстори и майсторки винаги намирам добри рецепти и съм готвила по някои от тях!
Определено ми помогнахте!  Hug Hug
Виж целия пост
# 207
Другата седмица с колежките сме на двудневен семинар с 3 часа път с влак и преспиване. Та, аз съм наред .................................

Или, имате ли други предложения и идеи, какво да им приготвя на мойте женуря от бюрото?  Laughing
......................
Да, имам предложение и ако искаш ти пиша рецепта. Няма я из разните блогове на кулинари. Рецептата е от 1900 година минала през баба ми, майка ми и мен. Царски кейк. Мога и исторически данни да дам.  Simple Smile Изключително удоволствие от масло, аромати и стафиди. Той стои влажен ... ами прекрасен е.  Казвай. Бърза и елементарна рецепта, няма сложно в нея.

Прекрасно сладко от рози видях! Браво, Кристалин!! Не бих се хванала, честно.

Виж целия пост
# 208

Да, имам предложение и ако искаш ти пиша рецепта. Няма я из разните блогове на кулинари. Рецептата е от 1900 година минала през баба ми, майка ми и мен. Царски кейк. Мога и исторически данни да дам.  Simple Smile Изключително удоволствие от масло, аромати и стафиди. Той стои влажен ... ами прекрасен е.  Казвай.


Марчева, аз рецепти не отказвам, особено ТАКАВА!  Laughing Добре звучи, дай ми я, ако може!  bouquet
Виж целия пост
# 209
...............................

Марчева, аз рецепти не отказвам, особено ТАКАВА!  Laughing Добре звучи, дай ми я, ако може!  bouquet
Само малки уточнения. Това е бил любим кейк на Цар Борис. Това е истина, защото баба ми е била в двореца и винаги в 17 ч се е сервирало чай с парче от този прекрасен кейк. Тя е била към придворните дами, и затова си е самата истина. Минал е през времето и все така си остава прекрасен. Има и още, ама другите неща ги спестявам за да не стана досадна.
Царски кейк
Скрит текст:
300 г брашно
300 г масло със стайна температура
300 г пудра захар
5  бр яйца -разделени на 2 цели яйца и 3 жълтъка
60 г стафиди
кора от лимон ,щ. сол, 3 с.л ром,  екстракт ванилия или такава каквато си имаш.
Работи се с миксер
Маслото се разбива със захарта до хубав крем. Прибавят се 2 цели яйца едно по едно като след всяка се разбива и три жълтъка също се разбива след всеки. Добавя се брашното, стафидите, ром, настърганата лим кора . Белтъците се разбиват на твърд сняг и внимателно с въртеливи движения се прибавят към основното тесто. Изсипва се в добре намаслена форма с дупка по средата. Пече се на 160 градуса за около 45-50- мин или до суха клечка. Бавно се пече. Не бързай. Трябва да имам хубав златист загар.
Кейкът трябва да се разпука отгоре, това означава че е добре направен.
Охлажда се и се вади от формата.  
Ами, това е. Жесток е.
Нещо излезе всичко в карето, извинявам ама не се връщам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия