Бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 72 335
  • 741
# 345
Аз лично картофките ги слагам да се пекат с месото, че да му поемат малко от ароматите и мазнината. За печено месо попринцип е хубаво да е малко по-тлъстичко, плешката не е ли почти без мазнина? Ако е така, тогава препоръчвам бут. Simple Smile Не съм сигурна за терминологията точно, затова така описателно.

Виж целия пост
# 346
Аз утре смятам да правя по същата технология цяло парче месо, ама от бута, или плешката newsm78
Правила съм, получава се добре. Сега питанката е следната - да сложа в тавата пресни картофи, половинки, демек "надупените", ще стане, нали? Заедно ли да ги сложа или картофите малко по-късно?

Аз лично слагам картофите и месото - нарязано на по едри парчета заедно, от самото начало. Картофите са цели, предварително оваляни в олио и зелени подправки. Пека ги с  малко течност на дъното на тавата на 170 градуса първоначално под фолио, след 1.40ч. махам фолиото и още около 35 мин. - 40 мин. на 220 градуса, като периодично преобръщам месото и картофите.


Виж целия пост
# 347
Скрит текст:
Здравейте,

искам да направя торта с желирано кисело мляко. Ще ми трябва ли задължително ацетатна лента между ринга и самата торта? С нещо може би да намажа самия ринг?

Този сладкиш съм го правил в тавичка с падащи стени и незалепващо покритие. Нищо специално не съм прадприемал, само при махането на стената /ринга/ леко минах с тънък нож по краищата. Ето резултата.


Пейчев, може ли рецептата? Рових в блога ти, рових, но не го открих. Crazy
Виж целия пост
# 348
Скрит текст:
Скрит текст:
Здравейте,

искам да направя торта с желирано кисело мляко. Ще ми трябва ли задължително ацетатна лента между ринга и самата торта? С нещо може би да намажа самия ринг?

Този сладкиш съм го правил в тавичка с падащи стени и незалепващо покритие. Нищо специално не съм прадприемал, само при махането на стената /ринга/ леко минах с тънък нож по краищата. Ето резултата.


Пейчев, може ли рецептата? Рових в блога ти, рових, но не го открих. Crazy

Няма я там, но ще я напиша в близките дни. Simple Smile Пълнежът е по технологията на желираното мляко с пресни череши и кайсии. Заливката желиран сок от компот от кайсии.
Виж целия пост
# 349
Ясно. Ще чакам да я качиш. Peace
Виж целия пост
# 350
Мога ли да замразя пушена риба?
Виж целия пост
# 351
И аз с питане за замразяване: мога ли да замразя шунка?
Виж целия пост
# 352
Според мен можеш. Simple Smile
Виж целия пост
# 353
Шунка мисля, че може да се замрази. А за пушената риба какво мислите?
Виж целия пост
# 354
Вчера обелих картофи за пържене, но не стигнах до тях.  Mr. Green Прибрани са в хладилника във вода.
Дали днес ще стават за пържене или да ги изхвърля?  newsm78
Виж целия пост
# 355
zveti81, ще станат. Отцеди ги добре от водата, може да ги подсушиш в кухненска хартия или кърпа. Simple Smile

Шунка замразих веднъж, после използвах за принцеси с кашкавал. Всичко беше наред. Simple Smile
Виж целия пост
# 356
adoration  bouquet
Виж целия пост
# 357
За пушената риба - баба замразяваше преди и беше ок.
Виж целия пост
# 358
За пушената риба - баба замразяваше преди и беше ок.
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 359
Кулинари,моля,кажете някоя изпитана рецепта за сладкиш без миксер,че съм в нова къща и още нямам!
Може да е с пресни малини и ягоди  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия