Бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 72 335
  • 741
# 510
Бенджи,
само с едно мога да ти помогна - стават чудесни хлябове с нея. (нали това е остатъка като изцедиш киселото мляко или като направиш от прясно мляко някакво сирене - ако е така, тогава за хлябове и всякакви тестени ти го препоръчвам).
Виж целия пост
# 511
Аз я използвам наместо течност/вода в хлебопекарната. Става много вкусен хляб.
Виж целия пост
# 512
Vrabcho_,

имах в началото твоя проблем, т.е. при първото готвене. След 40 мин - твърди топченца в тенджерата. Казах си - ма*ната му, ще варя още. Над час май го варих и накрая стана. Та според мен се въоръжи с търпение. След тази опаковка, повече не купих. Не ми хареса миризмата му, независимо от времето за варене.

Сещам и се, че ако го киснеш от предната вечер във вода, се сварява по-бързо.


Киснах го цяла нощ, но явно и това не дава резултат.
Ще го изпонаготвя този пакет и ако все такъв става, спирам да купувам, не ме кефи така.

Благодаря за отговора!  bouquet

Ето ти идея за отстаналия амарант, ако ви се хапват крекери: http://www.grainfreeliving.com/amaranth-crackercrisp/ Ако ти трябва превод, пиши Hug
Виж целия пост
# 513
Да споделя, че супата по рецептата на Бон Апетѝ стана чудна!
Виж целия пост
# 514
Утре ,искам да направя пилешки дробчета ,обаче с лютеница ,без гъби и се чудя как да ги направя и какво да сложа, ако може ,посъветвайте ме с нещо
Виж целия пост
# 515
Утре ,искам да направя пилешки дробчета ,обаче с лютеница ,без гъби и се чудя как да ги направя и какво да сложа, ако може ,посъветвайте ме с нещо

Гъбите в рецептата спокойно можете да ги пропуснете, вместо тях добавете 1-2 моркова нарязани на дребни парчета.

Виж целия пост
# 516
Хора, много се вълнувам - пристигна ми току-що миксерът, в събота ще се правят мно-о-о-ого бърканици в него! Не мога да се стърпя и пускам снимка http://www.img-share.eu/f/images/229/MikserytqM6KLwP_sredna.jpg
Виж целия пост
# 517
i_peych - Много, благодаря за съвета ще го направя ,по-натам ако имам въпроси отново ще пиша в темата
Виж целия пост
# 518
Хора, много се вълнувам - пристигна ми току-що миксерът, в събота ще се правят мно-о-о-ого бърканици в него! Не мога да се стърпя и пускам снимка http://www.img-share.eu/f/images/229/MikserytqM6KLwP_sredna.jpg

Е , как няма да се вълнуваш, та то си е толкова приятно, нова придобивка. Чудесен е, красота!!  Simple Smile Честито да ти е!! И сега............ моля ти се, започвай сладкишите и снимка след снимка, нали, да не забравиш, ей.. Hug Grinning
Виж целия пост
# 519
 bouquet chef Hug eat Стискам палци да се получат бърканиците и на вкус, и за снимка! Лека нощ и въздушни сънища!
Виж целия пост
# 520
Колко струва един такъв миксер?
Виж целия пост
# 521
И откъде го поръчвате?
Виж целия пост
# 522
Моля, препоръчайте ми рецепта за сос за печено месо. Искам сосът да се приготвя отделно и да може да бъде готов 2-3 часа преди поднасянето на самото ястие. Предполагам, че би могъл да се претопли при нужда.  Thinking
Виж целия пост
# 523
Бих те насочила в две посоки - тъмен сос, на основата на бульон, или холандез, който е много вероятно да ти подхожда на зеленчуците, ако са някакви кореноплодни. Вариантът с холандеза не е директно сос към месото, но може би ще ти върши работа.

За сосовете на основа бульон, към тях може да добавиш и плодове (ако харесвате), например аз последно правих такъв от сосчето, което бяха пуснала едни пъдпъдъци и добавих боровинки (замразени ползвах, все пак са за сос), накрая прецедих.

Мога да дам и по-конкретна рецепта, ако някой от тези видове ти върши работа.
Виж целия пост
# 524
мисля да не слагам зеленчуци /или плодове/ към месото
идеята ми е да приготвя соса отделно и когато поднасям, да залея месото /ако някой не желае сос, да има възможност да не го слагам/
ще има много друга храна преди основното и за това този път ми се ще да избегна по-нахранващи гарнитури с ориз, картофи и т. н.
ако не те затруднява, пусни линковете към тези две рецепти  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия