Бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 72 335
  • 741
# 570
Каква гарнитура, освен картофи, отива на печени пилешки бутчета?
Най-вече си харесвам зеленчуци на грил. Много обичам.
Виж целия пост
# 571
Каква гарнитура, освен картофи, отива на печени пилешки бутчета?
Най-вече си харесвам зеленчуци на грил. Много обичам.

А, мога ли да ги направя на грил тиган или да вадя грила?
Виж целия пост
# 572
Каква гарнитура, освен картофи, отива на печени пилешки бутчета?
Най-вече си харесвам зеленчуци на грил. Много обичам.

А, мога ли да ги направя на грил тиган или да вадя грила?
Точно на грил тигана.!! Чушка, парче нарязана тиквичка, патладжанче, доматче...
Виж целия пост
# 573
+гъбки и моркови! Peace
Виж целия пост
# 574
Благодаря ви! Peace
Виж целия пост
# 575
Мариноват ли се предварително зеленчуците и как?Благодаря!
Виж целия пост
# 576
Мариноват ли се предварително зеленчуците и как?Благодаря!

Аз ги правя на скара или плоча като предварително нарязани най - малко един час престояват в марината от зехтин, лимонов сок, соев сос, чесън, чер пипер.
Виж целия пост
# 577
Благодаря за много"кашкавалените"съвети.Толкова му се притеснявам на панирания кашкавал ,че чак го сънувах Sad Ще взема 'На баба',дано стане,че едната гостенка е готвачка в заведение.

Имам още едно питане.Мислех картофена салата да правя.Ще стане ли с пресните картофи?Дали няма да се разкашкат? И въобще има ли стари по това време?
Виж целия пост
# 578
Скрит текст:
Утре ,искам да направя пилешки дробчета ,обаче с лютеница ,без гъби и се чудя как да ги направя и какво да сложа, ако може ,посъветвайте ме с нещо

Гъбите в рецептата спокойно можете да ги пропуснете, вместо тях добавете 1-2 моркова нарязани на дребни парчета.


Със свински или телешки дроб дали ще стане?

http://ipeychev9.blogspot.bg/2014/06/blog-post.html
Виж целия пост
# 579
Каква гарнитура, освен картофи, отива на печени пилешки бутчета?

 Simple Smile

Виж целия пост
# 580
Как да приготвя риба писия?
Без пържене.
Виж целия пост
# 581
Как да приготвя риба писия?
Без пържене.

http://www.kulinarno.bg/recepta/%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B8%D1%8F-% … %D1%8A%D1%80-1888
Виж целия пост
# 582
Не е филе,а цяла риба,но и аз мисля да я изпека във фурната,макар продавачката да ми каза,че била само за пържене....ще я намажа със зехтин и чесън
Виж целия пост
# 583
Правих шоколадов ганаш, но какво съм се заблудила и сложих двойно повече сметана.Оправих пропорциите с добавка на още шоколад, но сега стои въпроса как да съхраня крема, който ми е в повече-до колко дни би издържал в хладилник или може би ако е възможно да го замразя? newsm78
Виж целия пост
# 584
Правих шоколадов ганаш, но какво съм се заблудила и сложих двойно повече сметана.Оправих пропорциите с добавка на още шоколад, но сега стои въпроса как да съхраня крема, който ми е в повече-до колко дни би издържал в хладилник или може би ако е възможно да го замразя? newsm78
Той се стяга в хладилника и издържа много дълго време. Държа подобен от няколко седмици, нищо му няма, когато ми трябва отново го разтопявам и ползвам. Това си е  шоколад.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия