Звездни компромати- 286 част

  • 110 827
  • 740
# 165
Колкото до Ванеса, говореше се, че тя не е искала брак. Също тук-там се появяваха слухове, че именно тя го е напуснала и той се е хванал като удавник за Амбър. После бърза сватба и т.н. Каква е истината само те си знаят.
Аз още си спомням папарашки снимки на Ванеса, които показват колко трудно преживява раздялата с Деп, така че не мисля, че инициативата е била нейна
Как от папарашка снимка може да разбереш дали един човек страда за раздялата с половинката си Rolling Eyes
Джой, красотата е субективно понятие. Амбър си е доста хубава и не мисля, че отстъпва по красота от изброените. За мен даже е по-красива от тях, но за мен. А и Алисия Викандер, Емили Блънт и Джесика Частейн са с различен тип красота.
Виж целия пост
# 166
Тази Дженката Лоурънс нямам спомен да съм я виждала в темата Crazy
Скрит текст:



Амбър ми е изключително красива! Викандер е като мишле в сравнение с нея. Емили Блънт не намирам за красавица, а Джесика Частейн има пищността и руменината на холандска пастирка.
Виж целия пост
# 167
Имат ли предбрачен договор?  Mr. Green
Сигурно има, ама чак пък толкова кратки срокове да са упоменати като достатъчни, за да получи достатъчно количество от авоарите на Джонито при развод... Thinking Амбър трябва да е особено умна, опровергавайки всички мнения и представи за нея, ако е договорила 1 година брачно съжителство и получава достатъчно. Grinning Или и този брак е просто сделка.
А може би разводът е сделка,делят имущество ,данъци и други подобни известни в Холивуд
Виж целия пост
# 168
Наистина са различен типаж, излишно е да се сравняват. Амбър не я харесвам особено, но в нея има много блясък и определено приковава погледите, както само големите красавици го могат. Викандер е сладка, фина, изящна и да, много талантлива. Но чак голяма красавица по общите стандарти не е.
Виж целия пост
# 169
Бижу, това са част от снимките от ябълчния облак, имаше и по-брутални тогава, и на Дженката, и на други знаменитости.

Относно красотата- за мен Амбър е една от типичните за Холивуд руси кукли, каквито има по двайсетина на поколение, докато Джесика Частейн притежава ярка индивидуалност, която се търси в една истинска звезда. Лицето и в съчетание с огнената коса се запомнят от раз.
Виж целия пост
# 170
В момента има страшно много изключително красиви млади актриси, които притежават и талант на всичко отгоре. Амбър не може да се сравнява като красота въобще с една Алисия Викандер, Емили Блънт или Джесика Частейн да речем, та дори и само по този параграф без Джони е заникъде.
Майтапиш ли се? Laughing
Алисия Викандер и Амбър сравнени по красота?
Знам, че харесваш само супер грозни за мен и за доста хора жени и мъже, но чак толкова......

А и други преди мен са го написали.
Цитираните по-горе жени за мен са направо грозни, но не исках да го напиша. Вярно прилича Алисия на мишка, освен това няма вкус и винаги е парцалана.
Виж целия пост
# 171
Амбър е бляскава красавица, и аз не бих я сравнявала с гореизброените.
Но красавица със запомняща се и дръзка красота, не типичната сладникава холивудска блондинка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 172
Амбър си е красавица. Емили Блънт ми е далеч от това определение. Викандер я харесвам много, защото е чаровна и талантлива. Джесика Частейн би се вписала идеално в ролята на дойка.
Виж целия пост
# 173
Знам, че харесваш само супер грозни за мен и за доста хора жени и мъже, но чак толкова......
Въобще не ми пречи твърдението ти, само не пропускай да вкараш любимата си Блейк в числото на тези "само супер грозни", понеже от новото поколение холивудски блондинки тя ми е основната фаворитка Wink.
Виж целия пост
# 174
Любимец навършва 52г. днес /вместо запис/
https://www.instagram.com/p/BF3oyYaNK2n/?tagged=lennykravitz
Виж целия пост
# 175
10 годишната ми дъщеря дотича с викове от своята стая да ми съобщи, че капитан Джак Спароу вече е свободен и тя може да се омъжи за него  Mr. Green

И  аз като мис Джули мисля, че Амбър може да е била влюбена в него. Още помня една снимка, в която той бягаше , а след него тичаха стотина булки - когато се раздели с Ванеса. Винаги е бил харесван и доколкото виждам все още е много харесван.
Виж целия пост
# 176
Знам, че харесваш само супер грозни за мен и за доста хора жени и мъже, но чак толкова......
Въобще не ми пречи твърдението ти, само не пропускай да вкараш любимата си Блейк в числото на тези "само супер грозни", понеже от новото поколение холивудски блондинки тя ми е основната фаворитка Wink.
Е нея не знаех, че харесваш и съм изненадана.
Виж целия пост
# 177
Оххх  Heart Eyes
Виж целия пост
# 178
Знам, че харесваш само супер грозни за мен и за доста хора жени и мъже, но чак толкова......
Въобще не ми пречи твърдението ти, само не пропускай да вкараш любимата си Блейк в числото на тези "само супер грозни", понеже от новото поколение холивудски блондинки тя ми е основната фаворитка Wink.
Е нея не знаех, че харесваш и съм изненадана.
Харесвам я още от "Клюкарката", а в "Диваци" окончателно ми хвана окото. А лицето и с остри черти и твърде тесни очи е от тези, които по принцип не ме грабват.
Нямам изработен алгоритъм- този/тази изглежда така и така, значи задължително ми харесват. За мен едно лице трябва да притежава доза характер и сила, за да ми допадне, затова и не харесвам Амбър- има нещо отпуснато и муцесто в устата, което ми напомня на декоративно кученце и я вкарва в графата "безразлична".
Виж целия пост
# 179
Жабка е пуснала хубава фотосесия. С Блажко, в Инстаграма.
А Амбър дори ми е прекалено красива, но не запомняща се.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия