Искам да кажа ... (79)

  • 98 795
  • 749
# 585
О, съжалявам да чуя, че ти е скучно, Шанти.
Не знам и какво да те посъветвам, че при теб е доста по-различно.

ТАП за тетанус ми сложиха безплатно в спешния, но аз си го бях купила предварително и със спринцовката ми излезе около лев и нещо.
Виж целия пост
# 586
Хареса ми идеята на Ша за лятна тема, Даже снимка за темата имам, щото открихме сезона.
Виж целия пост
# 587
.....бирата ми свърши....
а как не ми се ходи до денонощния....
а как трябва да лягам да спя,че не ми стига сънят от край време и се чувствам изморена....
Виж целия пост
# 588
Хареса ми идеята на Ша за лятна тема, Даже снимка за темата имам, щото открихме сезона.
И ние го открихме още на 29.
А още преди две-три седмици преди това,децата нахлуха в морето с маратонки  #Crazy
Виж целия пост
# 589
Какво лято да откривам като сутрин излизам с яке.
Докато не започна да пуфтя като парен локомотив и да пускам климатиците, не го признавам времето.
Виж целия пост
# 590
Какво лято да откривам като сутрин излизам с яке.
Докато не започна да пуфтя като парен локомотив и да пускам климатиците, не го признавам времето.
Не се намерила подходящото място, за това не си открила сезона. Скръндзо такава.
Виж целия пост
# 591
Тони, аз нямам син за зет като Даун, но пак ще те поканя на жегаааа. Заповядай!

Отново сме с 32 градуса и е жежко. Утре пък 34 и така.
Но пък вечерите става към 13-16 и е страхотно да седнеш/спиш на прохлада Wink
Виж целия пост
# 592
Изобщо не ща жегите. Откривам лятото след десет дена с мощни Родопи. Ако можех цяло лято щях да съм в зелената природа! Heart Eyes
Виж целия пост
# 593
Ние го открихме миналата седмица. Вчера се върнахме от Анталия- райска работа!!! Но ги няма братята руснаци и сезонът ще е много слаб, направо им се реве на турските хотелиери.
Виж целия пост
# 594
Ние го открихме миналата седмица. Вчера се върнахме от Анталия- райска работа!!! Но ги няма братята руснаци и сезонът ще е много слаб, направо им се реве на турските хотелиери.
Турция ми отпадна като дестинация.
Виж целия пост
# 595
Ние го открихме миналата седмица. Вчера се върнахме от Анталия- райска работа!!! Но ги няма братята руснаци и сезонът ще е много слаб, направо им се реве на турските хотелиери.
Турция ми отпадна като дестинация.
На нас също. Атентатите ни отказаха.
Виж целия пост
# 596
Добро утро!
И при нас лятото го няма още, вчера умрях от студ. Не знам вече какво да обличам... За сметка на това резервацията за морето е направена и вече нямам търпение.
Довечера започвам пак с водната аеробика. Най-накрая треньорката е намерила свободен басейн за групата и ще треса телеса.   Laughing Малко е късно вече да извая фигура за морето, но ми действа супер разпускащо, а и ми се отразява супер на кръста.

Хубав ден ви пожелавам!
Виж целия пост
# 597
Не се намерила подходящото място, за това не си открила сезона. Скръндзо такава.
Сандьо, спри се, че име ми излезе заради теб.  Crossing Arms
Жалко, че не знам как да ти прикача снимка, щото не работи сайта, да те почерпя едно лятно родопско мохито. Освен да те поканя на кръчма, за да си изчистя името!  Mr. Green

Контеске, да дойда, но докато стигна до вас, тук ще стане 40 градуса, та по-добре да не троша излишно пари, че ипотека ми се задава на хоризонта и докато не я изплатя, ще съкратя удоволствията. Благодаря за поканата все пак.  Heart Eyes

Всичко живо е тръгнало към турските курорти. Няколко мои познати в момента са на море там. Хич и не ме притеглят ниските цени, аз съм шубелийка и не може да ме съблазнят.


Виж целия пост
# 598
Тоня,  ти къде си качваш снимките? Аз ги сложих в това share image нещо си, то се е видяло,  че prikachi.com няма да се оправи скоро и ми ги затри другите.Но аз ги е имам на флашки повечето.
Любимата ми лятна миналогодишна   Blush  Mr. Green
http://www.img-share.eu/f/images/219/my-love-269BoOR4Uh.jpg
А на Лилка любимата с белия бански не си намирам обаче  #Cussing out
Сандич, пусни ти темичка лятна.  Обещавам да отида до Джъмбо за някакви парцали и ще се хилим  после  Grinning Аз мога да облека всичко, дреме ми.
( ако ме разбираш Mr. Green)
Иначе днес ме чака малко тичане, после съм на  следобеда разходка с приятелка и деца, времето е приятно, сега пишем малко диктовка и излизаме. Лек ден и до после Heart Eyes
Виж целия пост
# 599
Шанти, снимките си ги складирам на външен хард диск. Иначе като показвам нещо във форума, качвах в Прикачи, но сега не става. Подписът ми се затри, обаче гледам, че аватарът ми си стои.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия