♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 39

  • 97 752
  • 748
# 435
А при герана, дали все пак няма да го изненада, че е бременна  Thinking - сега е момента  ooooh!
А, да, бе - ще му каже, ама йок Mr. Green
Маме, тя самата Нихан още не е разбрала, че е бременна (само ние знаем hahaha ),  какво остава да се хвали с таз новина Crazy А и представяш ли си баш там Кемо да разбере за хабера - може от вълнение да падне в кладенеца Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 436
Нежи, не ми се четат сега рускините, снощи ми дойдоха в повече ooooh! hahaha Но ще ти кажа какво мисля аз, бе да съм гледала цялата серия. Да, Кемал има право да продължи живота си без Нихан. Но за човекът, който ни го представяха досега, да се свърже с жена, на която открито каза, че не я обича, еми не ми е ОК. Ако намери друга, в която да се влюби, ще го разбера. Но сега какво прави - хвърля се в нещо, което е обречено още в зародиш. Защото любовта на Асу няма да стигне и за двама им. Ще я направи още по-нещастна. А пък тя какво си мисли, съвсем нямам идея...
Виж целия пост
# 437
Здравейте, момичета!  Hug
Радвам се, че има толкова дух в тази тема, спорове, закачки и т.н.
Та и аз да си кажа. Не съм гледала последните 2 серии, но.... аз стоя зад Нихан и нейните решения. Да, това е филм, т.е. сериал, с всички глупости, които ще гледаме заради любимците си. Но, може ли някоя да се постави на мястото на Нихан, ама, наистина на мястото й! Има ли дори предположение как би постъпила, ако са на мушка любими хора? Нихан е много силна, защото търпи нетърпимото! Но, има цел: тя не е да бъде с Кемал, а да спаси живота на околните! Така мисля аз! Thinking
Виж целия пост
# 438
Ренка, ама Кемо не се сгодява по любов с Асу, а за да я защити от Емир Peace  Без дори да знае, че той е неин брат, е сигурен, че ще й навреди много, защото знае за отношенията му със Зейнеп Mr. Green А и не вярвам Кемал да каже на Асу: "След годежа ще те обикна." Peace Предполагам, че ще играе с открити карти Laughing 
Виж целия пост
# 439
Ренка, ама Кемо не се сгодява по любов с Асу, а за да я защити от Емир Peace  Без дори да знае, че той е неин брат, е сигурен, че ще й навреди много, защото знае за отношенията му със Зейнеп Mr. Green А и не вярвам Кемал да каже на Асу: "След годежа ще те обикна." Peace Предполагам, че ще играе с открити карти Laughing  

Нежи, не мисля че Кемал знае, че Емир я заплашва по някакъв начин. Според озета иска да забрави Нихан, ще видим цялата картинка в серията Peace
Виж целия пост
# 440
Но, може ли някоя да се постави на мястото на Нихан, ама, наистина на мястото й! Има ли дори предположение как би постъпила, ако са на мушка любими хора? Нихан е много силна, защото търпи нетърпимото! Но, има цел: тя не е да бъде с Кемал, а да спаси живота на околните! Така мисля аз! Thinking
И какво спечели досега Нихан, търпейки Емир до себе си? Благодарност от брат си?! От майка си?!
Не, получи предателство от страна на Озан. ooooh!  Щото плужекът реши да си подреди живота. ooooh!  И никаква подкрепа от Вилдан не видя, когато се разбра, че избяга с Кемал от болницата.

Аз ако бях на мястото на Нихан, въобще нямаше да търпя 5-годишен брак. Да си омъжена за човек, който ненавиждаш, е наказание и показва колко себеуважение имаш. Peace



Нежи, не мисля че Кемал знае, че Емир я заплашва по някакъв начин. Според озета иска да забрави Нихан, ще видим цялата картинка в серията Peace
Нали видя "разговора" между Емир и Асу в халето. Peace  Не се знае как Асу ще представи нещата. А и Кемал знае, че Емир иска да навреди на всички негови близки, започвайки от Тарък и Зейнеп.
С един куршум - два заека: забравя Нихан и предпазва Асу. Peace
Виж целия пост
# 441
Нали видя "разговора" между Емир и Асу в халето. Peace  Не се знае как Асу ще представи нещата. А и Кемал знае, че Емир иска да навреди на всички негови близки, започвайки от Тарък и Зейнеп.
С един куршум - два заека: забравя Нихан и предпазва Асу. Peace

Бе той хубаво ще защити Асу, но тя ще очаква повече от него, 100% процента. Ей тогава искам да го видя кахраманът какви ще ги свърши... Joy
Виж целия пост
# 442
Но, може ли някоя да се постави на мястото на Нихан, ама, наистина на мястото й! Има ли дори предположение как би постъпила, ако са на мушка любими хора? Нихан е много силна, защото търпи нетърпимото! Но, има цел: тя не е да бъде с Кемал, а да спаси живота на околните! Така мисля аз! Thinking
И какво спечели досега Нихан, търпейки Емир до себе си? Благодарност от брат си?! От майка си?!
Не, получи предателство от страна на Озан. ooooh!  Щото плужекът реши да си подреди живота. ooooh!  И никаква подкрепа от Вилдан не видя, когато се разбра, че избяга с Кемал от болницата.

Аз ако бях на мястото на Нихан, въобще нямаше да търпя 5-годишен брак. Да си омъжена за човек, който ненавиждаш, е наказание и показва колко себеуважение имаш. Peace
А аз, честно казано, не мога да се представя на нейното място, защото тази криворазбрана братска и родителска обич нямаше да я има (може и да съм жестока, но на всеки според заслуженото) - не бих покрила престъпление и то убийство, та дори извършено от болния ми брат, който не знае вече на кой свят е от кривата обич на семейството. И не бих се съгласила на този обречен брак с цел прикриване на престъпление  ooooh! ooooh! ooooh!
Като са на мушка любимите й хора, би могла да постъпи както го каза Нежност в преден пост - кажи, сподели и вземете решение как ще бъде натам.
Но за нуждите на сериала - трябва да я има всичката тази Кара  Laughing
Виж целия пост
# 443
Скрит текст:
Нали видя "разговора" между Емир и Асу в халето. Peace  Не се знае как Асу ще представи нещата. А и Кемал знае, че Емир иска да навреди на всички негови близки, започвайки от Тарък и Зейнеп.
С един куршум - два заека: забравя Нихан и предпазва Асу. Peace
Бе той хубаво ще защити Асу, но тя ще очаква повече от него, 100% процента. Ей тогава искам да го видя кахраманът какви ще ги свърши... Joy
Е, Асу е Козджоулу все пак - може и тя като Емир 5 годинки да чака да я огрее Mr. Green 


Аз друго да питам - замисляли ли сте се защо Вилдан и Йондер не направиха нищо, за да спасят дъщеря си? Много си обичат децата, готови са на всичко за мекотелото Озан Twisted Evil  но за Нихан хич не ги е еня ooooh!  Тя да страда и да търпи всичко заради благото на брат си - може, но Озанчик не може да е в такава ситуация ooooh! 
Пусти сценарни нужди Mr. Green
Виж целия пост
# 444
Нежи, не ми се четат сега рускините, снощи ми дойдоха в повече ooooh! hahaha Но ще ти кажа какво мисля аз, бе да съм гледала цялата серия. Да, Кемал има право да продължи живота си без Нихан. Но за човекът, който ни го представяха досега, да се свърже с жена, на която открито каза, че не я обича, еми не ми е ОК. Ако намери друга, в която да се влюби, ще го разбера. Но сега какво прави - хвърля се в нещо, което е обречено още в зародиш. Защото любовта на Асу няма да стигне и за двама им. Ще я направи още по-нещастна. А пък тя какво си мисли, съвсем нямам идея...
newsm10

Много обичам, когато някой ми изразява мислите. Лесно е наготово: +1 и айде Joy
Виж целия пост
# 445
Хайде сега малко да спрем да дъвчем Кемо, Ниханче, Асу и Емко Laughing  и да хвърлим поглед върху една изгубена кауза Mr. Green



"Любов под наем" - еп.50 / Резюме

МЕЖДУ ОМЕРОМ И ДЕФНЕ СТРАСТИ НАКАЛЯЮТСЯ

Омер столкнется с дедом лицом к лицу. Что теперь будет? Наденут ли они кольца не смотря ни на что? Как отреагирует Омер? Дефне сходя с ума разыскивает везде Омера. Где же Омер?

Жизнь Синана в самый неожиданный момент встает с ног на голову. Сейчас они с Ясемин на пороге событий.

Дефне сталкивается с тем, чего раньше не знала о жизни Омера. Их любовь проходит проверку. И ожидаемое столкновение. Дефне и Омер станут лицом к лицу. Простит ли Омер Дефне?


Виж целия пост
# 446
Айдеее, и тук драма ooooh! Обаче как звучи - 50-ти епизод... Party

Нежи bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 447
Хайде сега малко да спрем да дъвчем Кемо, Ниханче, Асу и Емко Laughing  и да хвърлим поглед върху една изгубена кауза Mr. Green
center]"Любов под наем" - еп.50 / Резюме[/center]
МЕЖДУ ОМЕРОМ И ДЕФНЕ СТРАСТИ НАКАЛЯЮТСЯ
Омер столкнется с дедом лицом к лицу. Что теперь будет? Наденут ли они кольца не смотря ни на что? Как отреагирует Омер? Дефне сходя с ума разыскивает везде Омера. Где же Омер?
Жизнь Синана в самый неожиданный момент встает с ног на голову. Сейчас они с Ясемин на пороге событий.
Дефне сталкивается с тем, чего раньше не знала о жизни Омера. Их любовь проходит проверку. И ожидаемое столкновение. Дефне и Омер станут лицом к лицу. Простит ли Омер Дефне?


Оффф, пак тайна от живота на Йомер - сега пък какво измъдри тази Мерич  ooooh!
Да не е нещо, което ни е минало пред очите, а ние не сме му обърнали този път внимание   Rolling Eyes Thinking  WinkMr. Green
Виж целия пост
# 448
Peнко, аз затова харесвам много повече КС отколкото другите дизита Laughing  При тях от началото си беше заявено, че ще е яко драма Flutter  


 Heart Eyes

Виж целия пост
# 449
Оффф, пак тайна от живота на Йомер - сега пък какво измъдри тази Мерич  ooooh!
Да не е нещо, което ни е минало пред очите, а ние не сме му обърнали този път внимание Rolling Eyes Thinking Wink Mr. Green
Може и той да е бил болен от рак, но да е преборил болестта Whistling

"Чеша" си клавиатурата просто Mr. Green  А може да съм познала Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия