- сега е момента 
), какво остава да се хвали с таз новина
А и представяш ли си баш там Кемо да разбере за хабера - може от вълнение да падне в кладенеца
Но ще ти кажа какво мисля аз, бе да съм гледала цялата серия. Да, Кемал има право да продължи живота си без Нихан. Но за човекът, който ни го представяха досега, да се свърже с жена, на която открито каза, че не я обича, еми не ми е ОК. Ако намери друга, в която да се влюби, ще го разбера. Но сега какво прави - хвърля се в нещо, което е обречено още в зародиш. Защото любовта на Асу няма да стигне и за двама им. Ще я направи още по-нещастна. А пък тя какво си мисли, съвсем нямам идея... 
Без дори да знае, че той е неин брат, е сигурен, че ще й навреди много, защото знае за отношенията му със Зейнеп
Предполагам, че ще играе с открити карти
Без дори да знае, че той е неин брат, е сигурен, че ще й навреди много, защото знае за отношенията му със Зейнеп
Предполагам, че ще играе с открити карти

Щото плужекът реши да си подреди живота.
И никаква подкрепа от Вилдан не видя, когато се разбра, че избяга с Кемал от болницата.

Не се знае как Асу ще представи нещата. А и Кемал знае, че Емир иска да навреди на всички негови близки, започвайки от Тарък и Зейнеп.
Не се знае как Асу ще представи нещата. А и Кемал знае, че Емир иска да навреди на всички негови близки, започвайки от Тарък и Зейнеп. 

Щото плужекът реши да си подреди живота.
И никаква подкрепа от Вилдан не видя, когато се разбра, че избяга с Кемал от болницата.

Не се знае как Асу ще представи нещата. А и Кемал знае, че Емир иска да навреди на всички негови близки, започвайки от Тарък и Зейнеп. 

Тя да страда и да търпи всичко заради благото на брат си - може, но Озанчик не може да е в такава ситуация
Но ще ти кажа какво мисля аз, бе да съм гледала цялата серия. Да, Кемал има право да продължи живота си без Нихан. Но за човекът, който ни го представяха досега, да се свърже с жена, на която открито каза, че не я обича, еми не ми е ОК. Ако намери друга, в която да се влюби, ще го разбера. Но сега какво прави - хвърля се в нещо, което е обречено още в зародиш. Защото любовта на Асу няма да стигне и за двама им. Ще я направи още по-нещастна. А пък тя какво си мисли, съвсем нямам идея...
Обаче как звучи - 50-ти епизод... 





Препоръчани теми