Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 5

  • 114 913
  • 726
# 120
С бг превод
https://youtu.be/JdQpMBPQmkw
Виж целия пост
# 121

Малко ми прилича на Отровата  newsm78 /все му забравям името/
Виж целия пост
# 122
 bye Привет от мен!
Много силен епизод newsm63. Уникален момент , когато Нихан плаче пред кладенеца за любимия си, а Емир е прегръща...много тъжно
Хареса ми прическата на Зези на годежа.... страхотен стайлинг
Нихан и Емир с тези малки очилца.... на годежа бяха големи играчи newsm19
Интересно защо Емир цели да вкара Озан в затвора...?
Няма смисъл вече да изнудва Нихан с това....?
Пак е замислил нещо.
Колко серии е първи сезон? lalalala
Виж целия пост
# 123
bye Привет от мен!
Много силен епизод newsm63. Уникален момент , когато Нихан плаче пред кладенеца за любимия си, а Емир е прегръща...много тъжно
Хареса ми прическата на Зези на годежа.... страхотен стайлинг
Нихан и Емир с тези малки очилца.... на годежа бяха големи играчи newsm19
Интересно защо Емир цели да вкара Озан в затвора...?
Няма смисъл вече да изнудва Нихан с това....?
Пак е замислил нещо.
Колко серии е първи сезон? lalalala

Първи сезон е 35 серии -в сряда е последния.Септември или октомври започва втори сезон.
Виж целия пост
# 124
Снимка от Емир с текст:последната сцена!
http://m.vk.com/photo-99351837_418191585?rev=1&post=-9935183 … &from=profile
Виж целия пост
# 125

Малко ми прилича на Отровата  newsm78 /все му забравям името/
Отрова на турски,мисля,че е зехир?!
Виж целия пост
# 126

Сама да се опровергая - този не е Зехир, нито Озан. И двамата са с различни прически от този на кадъра. Може би е Туфан или... newsm78
Виж целия пост
# 127

Сама да се опровергая - този не е Зехир, нито Озан. И двамата са с различни прически от този на кадъра. Може би е Туфан или... newsm78
По руските форуми пишат,че Озан щял да се самоубие,така че остава според мен да е Туфан.
Виж целия пост
# 128
КРАТКОЕ СОДЕРЖАНИЕ К 35-ОЙ СЕРИИ!

То, что Нихан потеряла сознание на помолвке Кемаля, породит у него сомнения. Он захочет узнать, почему она потеряла сознание. К тому же эти вопросы в голове Кемаля подействуют и на Эмира. Если Нихан беременна, то рождение этого ребенка невозможно как для Эмира, так и для Асу. Пришло время для сближение 2х родных родственников-врагов на одной стороне. Арест Зейнеп и Озана во время помолвки Кемаля и Асу будет закончен в отделении. Как Эмир и планировал, Озан выйдет перед судом и будет арестован. Кемаль, ничего не знающий о подозрениях Нихан, будет искать ответ на вопрос, как Зейнеп и Озан умудрились сделать такую ошибку. Когда он будет приближаться к ответу, человек, который встанет перед ним его не удивит. Но связь, которая будет между братом и сестрой Кемаля и Эмиром может изменить всю жизнь Кемаля. Кемаль, в этот раз отбросив любовь к сестре, встанет перед ней в другом виде. Конверт, неожиданно пришедший Озану в тюрьму, изменит все. Шаги Озана будут настолько опасны, что их невозможно будет остановить. А с другой стороны связь Эмира и Асу породит подозрения у Галипа. Галип, чтобы узнать обо всем точно, должен найти Хаккы. Любовь Кемаля и Нихан нисколько не уменьшалась, но в самые критические моменты их жизни они будут далеки друг от друга. Критические решения, которые они оба примут, повлияют и на их любовь. В конце дня бесконечная любовь Кемаля и Нихан переживет самый сложный экзамен.
Виж целия пост
# 129
35/2 трейлър
https://youtu.be/a0HoyX8rvUI
Виж целия пост
# 130
С руски превод
http://m.vk.com/video-99351837_456239381
Виж целия пост
# 131
http://vbox7.com/play:772bcdf1c1

И с БГ Flutter
Виж целия пост
# 132
Мерси за трея и озетчето, ioivanoff!  Hug

От мен малко снимки.  smile3509



Това ако е сън, мечта или спомен бактън артък!  Mr. Green

Скрит текст:
[/img]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13423741_538501459668644_6902210148946064735_n.jpg?oh=596d98357bbca11450baab242563cd25&oe=57C40EA2[/img]


Все се надявах в това дизи да няма,  pregnant ама йок галиба.  Confused Ся язе ако пишех сценария щях да сгъстя още карата с някое нелечимо заболяване. С много сълзи, търсене на донори, прави черти на монитора и чудесата на тюрк медицината накрая.   costumed050 Не, че и това не е клише, но като ще е кара да е кара до край.  newsm43  Wink Grinning
Виж целия пост
# 133
Мерси за трея и озетчето, ioivanoff!  Hug

От мен малко снимки.  smile3509



Това ако е сън, мечта или спомен бактън артък!  Mr. Green

Скрит текст:
[/img]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13423741_538501459668644_6902210148946064735_n.jpg?oh=596d98357bbca11450baab242563cd25&oe=57C40EA2[/img]

bouquet
Виж целия пост
# 134
Снимка от Емир с текст:последната сцена!


Тук виждам колата на Асу в имението на Галип.  newsm78 Козджоулу накрая ще се обединят и ще стане страшно.  Mr. Green Те по единично не се търпят, а в комбина стават трима Азраил на едно място.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Mr. Green Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия