Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да се организирам по-добре в грижата за моите близнаци, когато нямам помощ от близките?
Колко дълго трябва да давам противоалергичния сироп Erius на детето си?
Кога да престана да бутам децата си в количка?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да се организирам по-добре в грижата за моите близнаци, когато нямам помощ от близките?
Организирането на грижа за близнаци може да бъде трудно без подкрепа от семейството. За да улесните нещата, създайте рутина, наспете се, когато спят бебетата и използвайте времето си ефективно за домакинска работа. Поддържането на ред и последователност може да ви помогне да останете организирани и ще намерите време за почивка.
-
Колко дълго трябва да давам противоалергичния сироп Erius на детето си?
-
Кога да престана да бутам децата си в количка?
-
Как мога ефективно да се справя с коликите на моите близнаци?
-
Как мога да организирам храненето на близнаците, за да избегна трудни моменти?
ох голяма подрепа сте ми!!:))
Моите лакомници от малки са невъзпитани явно, щото хич не се изчакваха, а се късаха от рев. Темата за кърменето наистина е преекспонирана в Бг. Почти се докарах до болница заради непрекъснатото вменяване на вина в разни статийки по разни сайтчета и публикацийки на заклети кърмачки, които видите ли...могат да накърмят цял кошер с близнаци, пък аз мързеланата да се скатавам така... И за всичко, ако се зачетете - ваксини, захранване, хигиена на бебето - за всичко това „експертните” мнения се сипят на талази. Сега вече съм доста по-бдителна и селективна в четенето и често се водя по децата и собствената ми интуиция. Жал ми е за новоизлюпените майки, които също трябва да преминават през това.
Остават ми 6кг. 
.. Днеска дойде сестра ми с племенницата следобяд и аз извадих сладки да ги почерпя - ми сама си ги изядох всичките