Ролята на Фунда в Пойраз не е съвсем отрицателна. Даже бих казала, че изобщо не е.
И да, много красива жена е.




Даже ми е останало в главата, че искаше да убие Пойраз ли, Айшегюл ли, и Айшегюл ги беше заварила с Пойраз сами в апартамента и се беше усъмнила в тях 
явно тотално задълба в Ашка, вече не признава по-улегналите мъже 
, сега видях, че сме писали едновременно.....страхотно интервю на Бурчин
, благодаря и на теб за превода
В общи линии потвърждава максимата, в която аз дълбоко вярвам: ...Никой не е застрахован от лошото. Но за да се качиш на върха, трябва да се държиш здраво за живота.
...и допълвам...когато си се качил на върха, не забравяй, че и ти си само един човек


Даже ми е останало в главата, че искаше да убие Пойраз ли, Айшегюл ли, и Айшегюл ги беше заварила с Пойраз сами в апартамента и се беше усъмнила в тях 



Веднъж и аз да искам да видя играта на Керем Б., ама на, не става


гледала съм го, беше добрият приятел..... 

, къде е интервюто? Аз само фотки на Несрин съзерцах
, къде е интервюто? Аз само фотки на Несрин съзерцах 
Мисля правилно съм си превела.



Препоръчани теми