Сладкарничка за книги - Тема 64

  • 43 117
  • 746
# 345
Нели, драсни го.А защо не говорят добре, не са ли българки?
Виж целия пост
# 346
Здравейте сладурчета,
Аз миткосвах по Търново цял ден  Laughing Laughingчак сега се появявам Hug
Благодаря на всички  Hugподаръчето на Меримного ме трогна , още си преживявам емоцията Hug Hugкато за първа игра е много силна Hug
Мери да знаеш сладкото е ометено вече , то сладичко вкъщи не се задържа много  Hugчашката влезна вече в употреба със сутрешното кафе Hug Hug
Маришшсупер емоции са това Hug Hugчакаме с нетърпение за втория малък гушко Hug
Когато прочета Роклята непременно ще споделя мнение Hug Hug
Авлигачестита рокада Hug Hug Hug
Елинка Hug Hug Hug Hug
Дев Hug Hug Hug
Петезадължително ще споделя Hug Hugза Роклята Hug Hug Hugчестита отпуска , разпускай на воля Hug Hug Hug
Нели Hug Hug Hug
Едно въпросче към всички или най-вече към челите Стивън Кинг иска ми се да се потопя в трилър жанра и да усетя неговия начин на писане Blush може ли да ми препоръчате някоя негова книга която да прочета на първо време Hug Hug
Ще ви наглеждам и аз Hug Hug Hug докато легна Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 347
Добро утро,

Дадка, не съм фен на Кинг, но момичетата споделиха , че Джойленд е приемлив опит, азко не обичаш ужаси. Още не съм я чела, има я в ел. формат. Мога да ти я пратя. И мен ме чака за прочит.
Виж целия пост
# 348
Добро утро!

Дадка, не съм голям фен на Кинг след като изпитах направо ужас от негова книга/така и не я довърших тогава, не помня и коя беше. От него малко след това съм чела "Зеления път" и сравнително скоро "Джойленд". Препоръчвам ти "Джойленд" като за първа среща с него. Направо успя да премахне ужасът, който изпитвах към неговото име.
Чудесно те е зарадвала Мери. Чашката е супер, същата купих на Кати преди време, моята е с морски мотиви, че тогава нямаше избор. Сега съм си харесала една с пандичка, много много много ми хареса... Тези чашки вече при всеки удобен повод ги подарявам и аз. 
Елинка, накара ме да се върна в спомените си с твоя въпрос. Помня първите дрешки, които им купих и на двамата. За Кати още след първият или вторият ми преглед - едно жълто комплектче от ританки, блузка и шапка. За Анди - едно гащеризонче, много си го харесвах....
Тук от вчера се постопли временно, че бяхме измръзнали. Снощи успях да си дочета "Неграмотното момиче, което можеше да смята". Хареса ми. Сега с егледаме с четеца и се чудя какво да чета.
Пак ще намина.
Виж целия пост
# 349
Здравейте,
Ние се прибрахме онази вечер извънредно. Големият вдигна температура, нямаше въздух и ние натоварихме вечерта багажа и вкъщи. Лекуваме пневмония с два вида инжекции....бясна съм, че лекари някакви ни залъгваха там, че след два дни вкъщи, не на плаж ще мине, но не. Сега поне получава адекватно лечение.
Малко съм неадекватна тази игра, за което се извинявам на всички. Успях да изпратя от морето за д не остане другарчето ми последно, нямам подаръчна опаковка този, но трудно намирах там нещо. Надявам се даъм успяла да зарадвам другарчето все пак, особено с книгата Heart Eyes
Ще ви чета по натам, прегръдки Hug
Виж целия пост
# 350
Ей, Лени, да оздравявате! Sad
Аз си взех един спрей за нос и почна да минава мойта прословута хрема.
Дадка, радвам се, че още те държи емоцията.  Heart Eyes
Бъбли, много са ти хубави цветовете на ноктите, а и самата форма на ноктите.  Heart Eyes
Аз пък почнах Виелица. На около 70-80стр съм. За сега нищо кой знае какво не се е случило. Grinning
Виж целия пост
# 351
Лени, да оздравява баткото.
Мери, и ти дръж всякакви вируси далеч от теб
Виж целия пост
# 352
Ох, Лени, много неприятно, дано с правилното лечение бързо се повлияе момчето Praynig!
И аз вчера хвърчах до село в ролята на зъболекар да махам лекарството, че много го беше заболял зъбът Tired. Утре пак сме на лекар, за ново лекарство...
Виж целия пост
# 353
Здравейте, момичета! Днес времето пак се позатопли, стоя вътре на сянка и си чета.

Авлига, започнах твоята "Оранжевото е новото черно", прочетох около стотина страници, но нещо не ми е интересна.  Embarassed Ще се почудя дали да я дочета.  Embarassed

Момичета, радвам се, че ми отговорихте на въпроса и ви върнах към мили бебешки спомени.  Heart Eyes

Мариетка, миналата седмица ти върнах книгата, вече би трябвало да е в пощата ти.  Hug

Лени, не се притеснявай за играта. Бързо оздравяване на детето!  Praynig

Нели, то май всички вече разбраха подсказката ти, ама всички си мълчим съвсем примерни.  Mr. Green

Хубав следобед, аз отивам да опаковам книжката, че моето мило другарче остана последно без подарък.  Blush
Виж целия пост
# 354
Здравейте, момичета Simple Smile!
Лени, много е неприятно това! Confused Поне сега го лекуват както трябва. Бързо и безпроблемно оздравяване! Hug
Мариетка, измъчи се Анди с този проклет зъб! Поне болката спря ли?
Ели, изобщо не се притеснявай, че книгата не ти допада! Аз все пак бях гледала доста серии от едноименния сериал и имах идея какво да очаквам. Стигна ли до момента в който Пайпър влиза в затвора? И на мен ми бяха скучни донякъде разказите и за времето преди да започне да излежава присъдата си. Не си губи времето с досадни книги. Аз напоследък без грам угризения зарязвам книги, които не ми вървят, пък ако ще и най-прехвалените да са. И без това животът е твърде кратък да прочета всичко, което ми се иска Sunglasses.
Пита ме за "Мостът", но все забравям да ти отговоря. За жалост съм изтрила и трите сезона от компютъра ни. И в Замунда и в Зелка ли го няма? Аз от там го теглих.
Дадка, аз пък бих ти препоръчала "Живата факла" ("Подпалвачката") за първа книга от Стивън Кинг. Бях 2-3г. по-малка от теб като я четох и много ми хареса. Влюби ме в Кинг тази книга! Също бих предложила и "Дългата разходка" или "Бягащият човек" -  имат бруталийки, но не са от типа смразяващи, а просто силно въздействащи  Mr. Green
Относно бебешките дрешки май ще съм единствената, която почти не си спомня какви са били първите и покупки за децата Blush. А какво остава да пазя някоя първа дрешка.... Помня някои покупки, пазя някои неща, но е по-скоро случайно, отколкото целенасочено. Аз май съм човек, който не обича да се рови в спомени. Имало е периоди в живота ми, когато много съм страдала по миналото и съм искала да върна времето назад. Толкова ми горчеше тогава, че изглежда несъзнателно съм избрала в бъдеще да не си причинявам тези безсмислени терзания и изобщо да не се вторачвам в спомените си - и в добрите, и в лошите. Е, пак го правя понякога, но умерено.
Довечера сме на цирк с децата. Голямо вълнение е за тях!
Свършвам, че батерията на таблета умря.
Прегръдки за всички! Hug
До скоро! Hug
Виж целия пост
# 355
Ели, нямам бележка, утре ще ида направо в пощата.
Авлига, да, поне не го боли. Ще видим утре какво ще каже зъболекарката.
Виж целия пост
# 356
Ехоо , тихичко е тази вечер тук Hug
Петя,Алекс,Авлига  Hug Hugмерси за насоките за книжка на Кинг HugЩе си метна Джойленд,Дългата разходка и още някоя на четеца за морето  :hug:6 дни ще съм без нет Grinning Grinning идеално време да изгълтам няколко книжки на плажа Laughing Laughing Laughing
Пете мерси за Джойленд ,смъкнах си я тази вечер на лаптопа Hugот читанката
Алексчашката от Мери е наистина много готина , весела , удобна Heart Eyes даже съм си наумила да взема за подарък на съквартиранткката ми такава чаша , че скоро - началото на септември има рожден ден Heart Eyes
Алекскак сте Hug
Ленинкагорката , да се оправяте бързо Hug Hug Hug
Мерида ти минава и на теб хремата Hug Hug Hug Hug
МариетаАнди как е Hug Hugдано всичко е наред утре Hug
Елинка Hug Hug Hug
Авлига Hug Hug Hug Hug
Нели ,Бъбликак сте Hug Hug Hug
Лека вечер /нощ  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 357
Дадка, къде ще сте на море? Ако си около Бургас, пиши ми!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 358
Дадка, къде ще сте на море? Ако си около Бургас, пиши ми!  Heart Eyes
Мило другарче този път ще сме доста на юг , в Гръцко.Ще ходим на Тасос Heart Eyes
Обещавам когато съм по нашето море около Бургас да ти пиша да се видим Heart Eyes Hug Hug
Виж целия пост
# 359
Добро утро! Честит имен ден на Маришка и на всички ваши близки, които празнуват днес bouquet! Нека са здрави и благословени bouquet!

Почерп:
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия