Сладкарничка за книги - Тема 64

  • 43 116
  • 746
# 375
Елинка, ако искаш прати ми снимките и ще ги споделя тук
Виж целия пост
# 376
Браво,  Лени,  скоро да забравите болестта! Стискайте палци в сряда, тогава ще се разбере повлиява ли се от лечението. Моля и за стиснати палци и за мен в сряда и събота  Praynig
Виж целия пост
# 377
Мили момичета, идвам да почерпя  bouquet
Скрит текст:



Благодаря ви за поздравите  Heart Eyes Party
Мариет, честит празник, да те закриля св. Богородица!  Heart Eyes
Нел, благодаря ти за прекрасното пожелание и картина във фейса! Hug Видях я по обед и ми стана едно такова хубаво  Heart Eyes но не можах да напиша нищо, не ме оставиха, чак сега смогвам  Heart Eyes Hug
Девче, и твоята прекрасница да е много пазена от св. Богородица, да има много щастливо детство и да ви радва много  Heart Eyes Благодаря ти за поздравите по другите канали Heart Eyes Hug Party Heart Eyes
Честит и благодатен да ви е празника, момичета!  Heart Eyes Много любов и много топлота да има в сърцата и домовете ви  Heart Eyes
Мариет, стискам палци!  Hug
Лени, радвам се, че се оправяте от болестите, а за почивката не съжалявай!
Елинко, честит подарък!  Flutter
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 378
Леле, какъв съм заплес  ooooh! Честит празник на именичките днес. Живи и здрави да сте!
Виж целия пост
# 379
Честит имен ден на празнуващите! С малко закъснение. Simple Smile
Болните да оздравяват!
На оподарените честито! Grinning
Аз си взех зимната Виелица и лягам на плажа. Grinning Лека-полека лятото се отива. Сякаш не можах да му се насладя. Тъжно ми е. Sad Бъхтиш като луд да вадиш пари и после насреща ти едно голямо нищо. Sad
Виж целия пост
# 380
Честит имен ден на празнуващите! С малко закъснение. Simple Smile
Болните да оздравяват!
На оподарените честито! Grinning
Аз си взех зимната Виелица и лягам на плажа. Grinning Лека-полека лятото се отива. Сякаш не можах да му се насладя. Тъжно ми е. Sad Бъхтиш като луд да вадиш пари и после насреща ти едно голямо нищо. Sad
Меринка Hug Hug Hug Hugнаслади му се днес  Hug Hugнаслади се на момента , на този готин следобед Hug Hug
Мариетстискам палци и на теб и на Анди  Hug Hugизпращам ви много положителна енергия Hug Hug
Алекскак е при мама и тате Hug
И аз усещам , че есента лека полека допъпля и скоро ще е тук
Както каза майка ми предните дни , когато захладня :
-Хората извадиха кожените якета , ние на тепърва ще ходим на море Mr. Green
Цяла сутрин надничам тук , но нямаше никой , затишие лятно , отпускарско в темата Hugнадявам се да сте на хубаво , готино място и да си разпускате весело Hug Hug
Ще ви нагледам пак Hug Hug
Виж целия пост
# 381
Ето ме и мен!
Излизах сутринта, пак по институции разни, този път с майка ми и сякаш ходенето на този етап приключи, очакваме резултати. Мен ме чака среща с ВиК, но ще отложа малко, писнА ми.  Tired
Мери, почини си, полежи си, другото е кръгът на живота. Както си го наредим, така се върти.
Есента ми замириса и това и мен ме натъжава. Обичам я, но повече обичам лятото. То не ми стигна, сякаш нещо изпуснах. Дано да имам много лета пред себе си, да наваксам пропуските.
Стискам палци, Мариетко, за всичко!  Heart Eyes
Дано болните се чувстват много по-добре днес!
Легнала съм да чета, не пречи и да заспя. Изморена съм от ходене и мислене напоследък.

Пък една уникална съфорумка, която май напусна мамата, ме изненада днес с пакетче. Не се познаваме лично, но явно времето тук ѝ е било достатъчно да вникне в мен. Много ме трогна!
Маришко, картинката беше пожелание един ден да си на такова място.  Hug
Виж целия пост
# 382
Такааа идвам и аз да се хваля Mr. Green Имам си книжка- "Кралицата на Юга"-Реверте, магнитен бухльо и картичка, и ядки, и бонбонки.....Елинка, благодаря ти за всичко Hug Още с първият ти жокер имах усещането, че съм ти другарче Heart Eyes а Нели нека ме лъже, че не познавам Mr. Green
Ние вчера правихме прощъпулник на малкия, който се разболява стабилно Tired, и хвана кубче/ архитект, инженер/, термометър, елка Heart Eyes Беше кисел и не искаше да тръгне, но пък голямо избиране hahaha та така, официално сме с още един пешеходец вкъщи Crazy
Оставям ви, че е кисел, пак ще намина Hug
Виж целия пост
# 383
Ха честити ходещи крачета! Бързо да избяга с тях от болестта!
Виж целия пост
# 384
 Охоооо, Ленинка, напук на болестите, си имаш и радостни моменти. Купили сте си крачета /така казват бабите Grinning/, бързо да ходи и да не се спъва малчуганът! Здрав да расте, орисвам го да стане архитект.  babydust7 Красива, творческа професия. Всички да сте здрави и да се радвате все на хубави моменти и случки!  Hug

 А сега - честито и за подаръка от моето другарче Елинка.  Heart Eyes И каква книга ти е избрала самооо, желая я и аз, имах я в списъка си. Ще я имам, или ще я купя, или ще я включа в следваща игра. А теб ще те чакам да споделиш като я прочетеш.  Wink И ти наистина още от раз позна другарчето си, но се опитах ловко да те оплета. Дали успях, не знам.
 
 Така, момичета мили, лятната ни игра приключи.  Simple Smile Много се радвам, че се случи и за това благодаря на Вас! Предстоят още игри, още емоции, живи и здрави да сме, да успеем да сме заедно и да си доставяме удоволствие в това място за отмора. Благодаря!  Hug Heart Eyes Heart Eyes
 
 Елинка и Ленинка бяха двете момичета, които подаряваха една на друга.  Simple Smile
Виж целия пост
# 385
 Само минавам да прибягам, че след себе си нямам пак какво да кажа.  Mr. Green Мчи то вчера по същото време съм писала, гледам. Добър часовник имам.  Crazy

 Хубав следобед!

  afwitch
Виж целия пост
# 386
Сърдечно Ви Благодаря момичета и за тази игра! Благодаря Ви за споделените емоции! Бъдете здрави!  Simple Smile
Виж целия пост
# 387
И на теб, Нел  Hug
Малкият вчера имаше рожден ден, още съм скапана  Mr. Green Цял ден дивя, в 5 като дойдоха дечицата у нас вече беше изтощен  Crazy Моя грешка. Поне поиграха 2 часа по-спокойно, после поядоха от тортата с пръстчета и духаха всички заедно свещички, и рожденника-домакин в 7 най-неучтиво ме гушна и заспа  hahaha После се събуди в 11 и пита къде са децата  Joy
После ще дойда да почерпя ...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 388
Мариши, честит рожден ден на Гушко. Да е весел и палав.
Лени, честити ходещи крачета на дребчо
Виж целия пост
# 389
ЧРД на мъка сладък Гушко bouquet! Да е здрав и щастлив и...послушен батко Wink!

Половината неща отхвърлих днес, всичко е ок, още малко палци оставете за събота. Praynig
Имам си една магичната джунгла и успях да открадна някой минутки и за нея.  Party
 Сега чакаме при зъболекарката,  пак ще дойда ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия