ЮЛСКА ТЕМА 36

  • 57 457
  • 741
# 420
Мъхче имате ли лекар предвид?И ако да къде се намира?
Аз съм много доволна и от тези Намаленията им са доста добри,а вече ги има и в нашия мол.
Виж целия пост
# 421
И при нас ги има тези, но като видях американското знаме и не влязох.
Виж целия пост
# 422
Не е да съм забравила, имам една колежка, която има дъщеря набор на И. и тя същото казва, голямата не е боледувала изобщо за разлика от малкият, имат разлика 10-12 години. Когато кара варицела в яслата даже не разбрах, че е варицела, върнаха я от яслата имаше 2-3 пъпки по гърба и още толкова по корема и с тях си остана. Сега чак като видях какво чудо е това варицела и колко тежко може да се кара чак се плаша. Не знам какъв имунитит е имала и откъде, но не боледуваше. Не съм й давала никакви витамини допълнително, само че тя ядеше от всичко по много, а това диване от нищо по малко. Дали пък на Джина тезата за въздуха няма връзка  newsm78 не знам какво е.
От вчера най-после е на гимнастика в градината, идват по някакъв проект младежи и си носят тунелчета каза тя, нещо като кош в който да вкарват топка, изобщо забавно й било.
Мъхче а защо се кара на теб, като че ли от теб зависи да не се напикава нощем. И. ми се напикаваше в 1 група на градината и на обяд като спи, така че го приемам за нормално. Помня, защото цяла година ми мрънкаха от персонала на градината. Вечер правехме друг номер, тя лягаше рано, ние по-късно, и като си залягах към 23:30-00ч я слагах на гърне и така изкарваше до сутринта, но спеше много дълбоко. До дете си е, това дребното откакто каза, че не иска нощен памперс няма инцидент, но спи леко, и ако имам късмета да я помисля даже да пишка докато спи, значи че няма да заспи поне 1 час след това, така че съм благодарна, че поне издържа до сутринта без проблем.
Виж целия пост
# 423
Бемол, а какъв беше проблемът с Некст, че съм забравила?

Захарче, познат на родителите на ММ, голям специалист, проф. Джамбазов в Пловдив. Много го хвалят, че не бързал да оперира.

Скарлет, защото аз не давам сега да се маха нощният. Нали ще почне да опикава всичко и ще настине нощем. Това ме прави виновна за забавяне развитието на детето, според него. Иначе той се е напикавал до първи клас. Може би затова го гонят комплекси.
Виж целия пост
# 424
Мъхче, обясни му, че ако махнеш нощният памперс няма да спре да се напикава, ето че той е доказателство за това .
Виж целия пост
# 425
Мъхче, като иска да го маха, той нали е там, да почва да я обучава и да го маха. Да става нощем, да я проверява, да я изпикава, да ѝ обяснява и прочие всичко, което смята, че е уместно да се прави.
Виж целия пост
# 426
Имам въпрос до тези, които имат хлебопекарна: Какво означава „добавете другите съставки след звуковия сигнал за добавяне“. За кой сигнал става дума,  за този, който машината издава, когато се е омесило тестото ли? Защото аз за друг не се сещам……
Виж целия пост
# 427
Мъх, откакто Next има бълг. сайт, не мога да поръчвам от Англия, а там са хубавите намаления.

Джинке, мисля, че точно за този сигнал става дума, макар че не се имам за специалист.

И на нас ММ ни спретна драма на тема "памперс". Сигурно цял месец не спахме нормално заради смяна на чаршафите през нощта. Той обвиняваше К обаче, че е пикльо. Все пак успях да отложа обучението за по-топли времена....
Виж целия пост
# 428
Bemol, а къде ти дава грешка?

Джине, точно този е сигналът.

О, той няма да се навие да я отучва. Просто иска да я оставим да се напикава. В детската ѝ разбиха съня заради това напикаване на обяд. Събуждат я, карат я да ходи да пишка и я връщат обратно, но тя не може да заспи повторно.  Confused На колко от вас децата са без памперси нощем и стават ли да пишкат?
Виж целия пост
# 429
Забравих да ви напиша, че хубави и не много скъпи дрешки има в Carnival Kids, май не сме ги обсъждали. Моите имат няколко жилетки и едни рокли от там и не са мръднали. Десените също са много атрактивни.
Виж целия пост
# 430
Много шарани са ми тези от  Carnival Kids  newsm78 Иначе и Кирил е с памперс през нощта.Той спи в чувалче и изобщо и не си го помислям точно сега да го махаме.Това означава да сме будни цяла нощ.
Виж целия пост
# 431
Това е заради рекламата. Иначе имат и доста семпли неща и материите са хубави. Аз също хич не си падам по шарениите.  Peace В момента даже имат частично намаление до -50%, но сайтът им явно се е сринал.
Виж целия пост
# 432
Ами щото тя адашката Гецова като види една бледа едноцветна пола и им облича по две една върху друга, че да стане по- шарено и натруфено. Пък и винаги и всичко снима така оцъклено, дали коледни фотосесии, даликаталога на Карнивал кидс. Обаче Бемол беше писала, че им виждала работите в Али на половин цена и аз сега не смея, да не се мина  Laughing Не са и много евтини, аз като купувам от Лидъл и от ниския клас на H&M и от намаленията на Уайкики...

Аз не бих се занимавала с нощен памперс и съм го казвала много пъти. Все пак продават превръзки за възрастни за напикаване, има хора цял живот се напикават. Най- рано на 4, може би, бих се прежалила за някакви опити. Така си бях наумила. И бях сигурна, че поне до 5 ще влачим памперсите. Обаче съм казвала, че август нашата нещо ѝ стана и сама поиска да спи без памперс и никога не се напика. Не става да пикае нощем, издържа. Е, по едно време ни викаше всяка нощ, че имала пишу..., но това баща ѝ ь го внуши, от престараване, взе да ѝ казва вечер, ако има нещо да ни вика и та започна. Това стана много по- късно от махането на нощния памперс. И той ѝ казваше ако имаш пишо ще викаш и тя вика. После, за да го избегне започна да ѝ казва, ако има нещо ще викаш и сега от около седмица тренда е по бебефона да се чува - Татиии, нещо ми има, нещо ми има. Той да си ходи, като си я подковава... И отива посред нощ и тя вика - искам бисквита, или искам мед, или имам пишу, сяда на гърнето, обаче не пиша. 'Нещо ми има'...........! Какво ти има? Не знам, нещо....  Tired 

Какъв шампоан ползвате за децата? Вече не са за бебешки. Има ли детски? Ние с един детски, уж, на Бюбхен, ама няма ли нещо друго?
Виж целия пост
# 433
Да, това имах предвид Simple Smile Аз не съм доволна вече от Бюбхена. Даже Бочко ми се видя по-добър. В момента им мия косите с шампоан на Ейвън от детската серия и ми допада.

Исках да споделя една прекрасна поредица детски книжки с красиви илюстрации като от една време - за момиченцето Марти и нейните две братчета. Освен красиво илюстровани, историите са увлекателни и ненатрапчиво предават знания. http://detskiknigi.com/tag/marsel-merlie/
Виж целия пост
# 434
Дейзи, аз зная, че 6 се дава винаги с 10 и затова давах на Ясен и 10.
Ясен е без нощен памперс от юли. Реших да видя дали ще се напикава, ако му го махна. Бях решила най-много за седмица. Беше доста пълен сутрин, но може би да се е напикал два-три пъти месец след като му го махнах. И още толкова, когато застудя /може и да беше настинал/.  В повечето случаи издържа до сутринта. Понякога става и си пишка в гърнето, което  държа в спалнята. Иска ми се да го отуча от гърнето да ходи в тоалетната, но май още е рано. Купили сме седалка, ползва я понякога, но рядко, най-вече когато се къпе във ваната за около 30-40 минути и му се пишка или ака.
Преди време купих гел за тяло и коса на  MIxa, но и аз доста се чудя какво да използвам. Преди MIxa и аз изразходвах един Бюбхен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия