Забременели след инвитро - тема 28

  • 46 556
  • 741
# 255
А съвет за стопани на кучета?
Аз съм с 3 котки и 2 кучета. Като родя, ще ти кажа Mr. Green
Виж целия пост
# 256
Май кучетата се държат по-цивилизовано в такава ситуация и не са толкова ревниви... Thinking
О, здраве и живот да се родим, ще споделям опита си също, с 4 деца общо се надявам да не ме докарват до лудост.  Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 257
Mokka8, за кога насрочихте секциото?
Виж целия пост
# 258
Cristi, няма да е секцио  Grinning, поне това е плана за сега. Ако до края на месеца не тръгнат сами, ще уговаряме дата за започване на предизвикването.  Crazy
Виж целия пост
# 259
Съвсем тайно минавам да ви кажа "здрасти" Laughing
В началото на 12 г.с. съм, в петък, на 19-ти беше последния ми преглед при Персенска Simple Smile Понеже тя само викаше браво, браво, се осмелих да драсна и тук някой и друг ред. Темата е толкова готина и уютна, че човек трудно може да стои настрани от нея Laughing
След 8 дни съм на скрининг - до тогава повече ще ви чета и по-малко ще пиша Simple Smile

О, да ви кажа за срещата на бг мамите - кандидат и бъдещи, както и настоящи мами, която беше вчера - тя също много ме вдъхнови и развълнува. Беше много мила и си изкарахме чудесно! Надявам се на следващата да се включат още повече мами Hug
Виж целия пост
# 260
Cristi, няма да е секцио  Grinning, поне това е плана за сега. Ако до края на месеца не тръгнат сами, ще уговаряме дата за започване на предизвикването.  Crazy
Ихаааа, дано всичко да мине гладко! А какъв е плана за предизвикване?
Виж целия пост
# 261
Здравейте и аз се присъединявам в 10+4г.с.с близначета.Живи и здрави всички до термин и ревящи бебочета накрая.
Виж целия пост
# 262
Elektra, Sev, честито! И много палчета за лека бременност и прекрасни, здрави бебоци!  bouquet
И аз си мисля, че кучетата са много мили като цяло и ще бъдат добри закрилници на бебоците! На една бременна приятелка често и полагат главички върху корема( те са пинчери или нещо подобно)  Peace
Виж целия пост
# 263
Moka, дано всичко мине леко. И после ще разказваш.
Електра,  Sev75, добре дошли!
Виж целия пост
# 264
Добре дошли на Електра и Сев Hug Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност Hug

Вени, как сте с малкия? Свикнахте ли един с друг?
Виж целия пост
# 265
Електра, Сев...добре дошли и да стоите мирно тук до деветия месец.
Виж целия пост
# 266
Електра, Сев, добре дошли и никакво бягане по тъч линията в идните 9 месеца!  Hug

Мерси Момичета  Hug, само да мине всичко благополучно и ще разказвам, разбира се!  Flutter
Cristi, ами плана не го знам с точност, ще го обсъждаме края на месеца. Споменаха само, че ще ми дадат или хапчета или някаква течност чрез системи, за да започнат контракциите. Преди това според зависи какви са ми стойностите на желязото, ще ми вливат и желязо. До започването на контракциите може да минат обаче 1-2-3 дена. През това време ще ни наблюдават постоянно и така.
Ако нещо не е както трябва, ще направят секцио.
Виж целия пост
# 267
Добре заварили на всички,благодаря за посрещането.Пожелавам ви много прекрасни емоции по време на бременноста,а на тези които им предстои раждане-да мине леко и безопроблемно.
Аз да ви кажа все още незнам къде се намирам и какво се случва с мен.
Виж целия пост
# 268
Cristi, ами плана не го знам с точност, ще го обсъждаме края на месеца. Споменаха само, че ще ми дадат или хапчета или някаква течност чрез системи, за да започнат контракциите. Преди това според зависи какви са ми стойностите на желязото, ще ми вливат и желязо. До започването на контракциите може да минат обаче 1-2-3 дена. През това време ще ни наблюдават постоянно и така.
Ако нещо не е както трябва, ще направят секцио.
Моля те, като го измислите, да споделиш.

Аз да ви кажа все още незнам къде се намирам и какво се случва с мен.
Има-няма още няколко месеца ще е така Simple Smile
Виж целия пост
# 269
Добре дошли на новите бъдещи мами!
Мокка ти ли искаше нормално раждане или от болницата настояват?
Моята кръстница живее в Мюнхен и като раждаше категорично отказаха секцио.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия