Забременели след инвитро - тема 28

  • 46 556
  • 741
# 450
Аз спрях Естрофема в 9та и Утрогестана в 11 май  newsm78 от раз  Peace

Момичета, какъв Магнезий да си взема има ли значение и ако пия еутирокса сутринта, по обед добре ли е да приемам магнезия  newsm78

Електра, радвам се че пишеш по често тук  Heart Eyes
Виж целия пост
# 451
Магнетична Hug
Стигнах до 12 г.с., вярвам, че ще стигна до края, така че ми е маалко по-смело Laughing
Понеделник ми е важен, стискайте ми палци Simple Smile
Виж целия пост
# 452
Магнетична Hug
Стигнах до 12 г.с., вярвам, че ще стигна до края, така че ми е маалко по-смело Laughing
Понеделник ми е важен, стискайте ми палци Simple Smile

Двойни от мен и бебешочка  Hug Heart Eyes

Всички ще стигнем до края и ще се радваме на прекрасни здрави бебчета  Praynig Heart Eyes

Пънче, дано колана ти помогне  Hug
Виж целия пост
# 453
Магнетична, Магнерот и Магнерич са на хапчета и реално усвояемият магнезий в тях е по- малко от Диаспорал Магнезий. Последният е прахчета с вкус на лимонада и без много пълнеж вътре Simple Smile Дъвкахме обстойно магнезия в някоя от темите Simple Smile
Виж целия пост
# 454
Магнетична, Магнерот и Магнерич са на хапчета и реално усвояемият магнезий в тях е по- малко от Диаспорал Магнезий. Последният е прахчета с вкус на лимонада и без много пълнеж вътре Simple Smile Дъвкахме обстойно магнезия в някоя от темите Simple Smile

Благодаря ти  Hug

Виж целия пост
# 455
Най-добре се усвоява магнезия от Нутри маг, защото е в някаква форма /забравих точно/ която е по-чиста и по-добра. Затова и цената му е малко по-висока от тази на другите магнезийни препарати.

Пънчита моля те недей да се занимаваш с тези неща. Знам, че подреждането си е женска работа - ние в момента сме в ремонт и е лудница, но не вдигай, не се навеждай, не ставай ти. Аз, която да чукна на дърво нямам проблеми с контракции, освен нормални стягания, когато местехме багажа дойде майка ми, на която й казвах какво да прави. Мъжа ми с още двама местеха и прибираха в мазето на склад вещи и въпреки това после ме скъса корема от контракции, кръста адски ме боля, бях като скапана, при условие, че си почивах, и много малко помагах. Сега ми предстои същото като на теб. Отново ще повикам помощ и възнамерявам максимално малко да се напрягам. По-важното е това което ни рита в корема. Пази се моля те.  Hug


Момичета, имам един въпрос. Първо благодаря за съвета за Бодимед - там ще отида да изследвам. Но витамин Б12 трябва да се изследва 7 дни след последната инжекция. Аз съм на преглед при Сигридов на 30 август в 2 часа. Ако пусна на 29 август сутринта /което е 7-мия ден след инжекцията/ - дали ще излязат резултатите до обяд на другия ден? Ще си пусна и другите показатели да изследвам, като желязо, албумин, феритин, витамин Д и т.н. и дали се бавят и те. До сега не съм пускала там и нямам представа кое колко време отнема за да излезе резултат.
Виж целия пост
# 456
Тестват в определени дни - беше или вторник, или четвъртък. Най - добре звънни да питаш, за да не те подведа.
Виж целия пост
# 457
Пънче, наистина помоли някоя близка приятелка или човек, на който разчиташ, да дойде да ти помогне с тези неща.   Peace  А ти се пази! Аз примерно само споменах на моите приятелки, че ми остава еди какво си и едва ли ще успея да го свърша и те сами си предложиха услугите, кумата ми също, а пък всички са далече от мен. Не се стигна до там, но жеста си е жест.
Между другото (малко встрани от конкретната причина, но пак по темата с помоща) в книгите, които до сега четох за отглеждане на близнаци, навсякъде се натъртва, че да се приеме помощ или да се потърси помощ в критичен период при отглеждането им, е желателно и препоръчително, за да не се избегне стигането до ситуации като нервни сривове, изтощения, депресии и т.н 

Моя утрогестан ми го спряха още след кръвния тест, 10 дена след трансфера... Rolling Eyes

Последния ми преглед при моя док. мина.  Mr. Green Според него няма изгледи да раждам скоро.  Crazy
Ще видим какво и кога ще се правим, като отида другата седмица до Болницата.
Иначе уж нямали място Бубите, ама са се врътнали!  Crossing Arms Сега едната е пак с краката надолу, а другата е заела стартовата позиция. Та, Маня, мисля, че беше, не се тревожи, Бебоците си имат тяхно разбиране за позата до последно. Изкара ги 2500 и 2600гр, което много ме радва!
Виж целия пост
# 458
Момичета преди време ви бях питала дали да иследвам Инсулин при обремянване с глюкоза, заради инсулиновата си резистентност. Понеже тогава не получих много категорични отговори, реших да ви кажа, че Начев не иска стойностите на инсулина, а само на глюкозата на 0, 60 и 120 мин. след глюкозата.  bouquet
Магнолия, аз иследвам в Цибалаб, в централната им лаботория всичко и резултатите ми са готови винаги в рамките на деня, въпреки че пише: "Условия за вземане: Сутрин до 9ч. на гладно.
Забележка: Резултат на следващия ден след 18ч. Пробата не се работи в неделя."
Виж целия пост
# 459
Mokka, с теб сме!  Hug Като гледам малко ти остава, но нека си седят на топличко още! И браво за килограмите! Чудесни са!  Hug
Виж целия пост
# 460
Благодаря ви, момичета  Hug Ще се пазя повече.

Пак да попитам - има ли желаещи да поемат щафетата с темата?
Виж целия пост
# 461
Най-добре се усвоява магнезия от Нутри маг, защото е в някаква форма /забравих точно/ която е по-чиста и по-добра. Затова и цената му е малко по-висока от тази на другите магнезийни препарати.

Пънчита моля те недей да се занимаваш с тези неща. Знам, че подреждането си е женска работа - ние в момента сме в ремонт и е лудница, но не вдигай, не се навеждай, не ставай ти. Аз, която да чукна на дърво нямам проблеми с контракции, освен нормални стягания, когато местехме багажа дойде майка ми, на която й казвах какво да прави. Мъжа ми с още двама местеха и прибираха в мазето на склад вещи и въпреки това после ме скъса корема от контракции, кръста адски ме боля, бях като скапана, при условие, че си почивах, и много малко помагах. Сега ми предстои същото като на теб. Отново ще повикам помощ и възнамерявам максимално малко да се напрягам. По-важното е това което ни рита в корема. Пази се моля те.  Hug


Момичета, имам един въпрос. Първо благодаря за съвета за Бодимед - там ще отида да изследвам. Но витамин Б12 трябва да се изследва 7 дни след последната инжекция. Аз съм на преглед при Сигридов на 30 август в 2 часа. Ако пусна на 29 август сутринта /което е 7-мия ден след инжекцията/ - дали ще излязат резултатите до обяд на другия ден? Ще си пусна и другите показатели да изследвам, като желязо, албумин, феритин, витамин Д и т.н. и дали се бавят и те. До сега не съм пускала там и нямам представа кое колко време отнема за да излезе резултат.

Аз си ги пускам в Цибалаб, защото съм в Щерев и в рамките на деня са ми готови, дори ми казаха че ще станат витамините на другия ден, но след обяд вече фигурираха в online.
Виж целия пост
# 462
Пънче, ще устискаш вярвам го. Аз последните 2 седмици преди секциото бях дори с болезнени контракции, вечер на 5 мин., шийката е била на 80% скъсена. До последно на утрогестан и магнезий.
Виж целия пост
# 463
Много е тихо в темата  Rolling Eyes

Момичета, аз попитах няколко пъти и понеже никой не изяви желание, надявам се нямате нищо против следващата тема да я поеме Синеока - макар и нова сред нас, тя има опит в пускането на теми, а и достатъчно време до термин, за да не остава темата без надзор Wink
Много ми се иска да си изчакам спокойно термина сред вас, но се притеснявам да не останем без тема. Затова реших да предам щафетата по-рано.

Хубава и спокойна вечер от мен  bouquet
Виж целия пост
# 464
Пънче, желая ти максимално доближаване до термин. Чудесно е колко си загрижена за темата и детайлите. Благодаря ти!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия