Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 35

  • 64 400
  • 738
# 330
На моя позната до последно и казваха
3 600, а накрая се роди 4 300.
Виж целия пост
# 331
Здравейте. В средата на 7г.с. съм,днес по салфетката имах 2-3 миниатюрни,много бледи розови точки- бях на лекар, каза че за сега всичко е наред и бебо е добре,отдаде го на преумора,каза ми да лежа.
Изписа ми Дицинон и магнерот? Някой пил ли ги е,особено ми е въпроса за Дицинон?
Много се притесних днес Praynig
Виж целия пост
# 332
Магнерот не се ли изписва за контракции в по-напреднала бременност?
Другото лекарство не съм го чувала.
 Почивай и не се претоварвай,всичко ще е наред,напоследък ми прави впечатление че бременните без прокървявания/прецапвания в начална бременност са рядкост.
 Страшното е когато има бистра,ярка кръв обилно и болки
Виж целия пост
# 333
Магнерот не се ли изписва за контракции в по-напреднала бременност?
Другото лекарство не съм го чувала.
 Почивай и не се претоварвай,всичко ще е наред,напоследък ми прави впечатление че бременните без прокървявания/прецапвания в начална бременност са рядкост.
 Страшното е когато има бистра,ярка кръв обилно и болки
Не знам за какво се изписва, не е ли магнезии? Нямах време да чета, направо заспах. Благодаря за включването Hug
Виж целия пост
# 334
Аз съм в 16та и пия Магнезий също.Чувствам се добре от него(за контракции , схващания на мускулите).Повечето ми приятелки 16 - 18 седмица го започват и го пият почти до края, но АГ знае най - добре кога ,защо и какво  Hug
Момичета вие приемате ли нош па и ,ако да от колко време и кога го спряхте?
Виж целия пост
# 335
Аз съм в 16та и пия Магнезий също.Чувствам се добре от него(за контракции , схващания на мускулите).Повечето ми приятелки 16 - 18 седмица го започват и го пият почти до края, но АГ знае най - добре кога ,защо и какво  Hug
Момичета вие приемате ли нош па и ,ако да от колко време и кога го спряхте?

Като влязох в  4 месец го спрях. Peace
Виж целия пост
# 336
Hope, аз го пих по предписание на лекарката, защото след дъъълго пътуване мнogo ме болеше корема...няколко дни го пих, докато ми олекне и след това каза да го пия преди пътуване например или ако усетя пак напрягане. доволна съм. дори съм се запасила с 6 кутии , да си имам, че сме в чужбина и тук освен парацетамол за болка нищо друго не се дава Tired
Виж целия пост
# 337
На приятелка в 5тия месец и го спряха и то не нейното АГ , а като ходи на 4D и казаха спирай го няма смисъл след 5 месец....  ooooh!
Виж целия пост
# 338
На мен АГ-то ми беше казал 3х1 за вкеки ден като имах кафеникаво зацапване, но го пих 2-3 дни, сега го пия само като ме заболи корем  Peace
Виж целия пост
# 339
Пия го без прекъсване от първи месец,3,по 2,напоследък почти съм го спряла,защото вече по-рядко ме боли.Докторката ми каза да не си го изваждам от чантата.Не зная докога ще го пия.
Да ви попитам,вие кога се записахте на ЖК?.Аз още не съм,запазих си час за 20,септ.,ще съм в 14,седмица и малко.Докторката ми препоръча проф.Чернев,Мд.Никак не ми се щеше да е мъж,дано да ми допадне.
Виж целия пост
# 340
Пия го без прекъсване от първи месец,3,по 2,напоследък почти съм го спряла,защото вече по-рядко ме боли.Докторката ми каза да не си го изваждам от чантата.Не зная докога ще го пия.
Да ви попитам,вие кога се записахте на ЖК?.Аз още не съм,запазих си час за 20,септ.,ще съм в 14,седмица и малко.Докторката ми препоръча проф.Чернев,Мд.Никак не ми се щеше да е мъж,дано да ми допадне.
Ами някъде 9 седмица се записах аз (по скоро почнах да ходя при моята доки), но защото влязох в болница.Иначе  12 седмица записват оформят документи ,мерки взимат и т.н.
Виж целия пост
# 341
Е,не щъм много закъсняла значи.Така се получи,защото хванах всички отпуски Аз иначе си ходя на частно,но тя не води ЖК.И трябва да се регистрирам.А от Бхс колко време се чака за резултати?
Виж целия пост
# 342
Момичета, случайно четох в нета, че освен фолиевата киселина е препоръчително да се пие Омега 3 и вит.В12 още в началото на бременността. Вие пиете ли ги, аз пия Femibion 1- то е комбинация от фолиева киселина и група от вит.В. Вие какво пиете?
Виж целия пост
# 343
Лекарите препоръчват различно. Някои казват, че фолива е достатъчно, но моят Док ме съветва да си пия мултивитамин от началото, защото хранато ни е доста бедна на витамини и минерали и е добре да се взимат допълнително.
Аз пия Пренатал на Джеймисън. Тук има повече инфо. Четох кои са нужните вит и минерали по време на бременност и това ги покрива. Около 40 лв струва и са 100 таблетки. По 1 на ден ти е за повече от 3 месеца. http://apteka.framar.bg/30007189/%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%B9%D0%BC% … 0%D0%BF%D1%81-100

Но е важно и как ти понасят. На някои момичета дадени витамини им понасят добре, а други не. Можеш да се консулираш и с лекаря си за всеки случай  Wink
Виж целия пост
# 344
Момичета, случайно четох в нета, че освен фолиевата киселина е препоръчително да се пие Омега 3 и вит.В12 още в началото на бременността. Вие пиете ли ги, аз пия Femibion 1- то е комбинация от фолиева киселина и група от вит.В. Вие какво пиете?

Само ФК.Нищо друго, така каза док. Но всеки казва различно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия