Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 35

  • 64 398
  • 738
# 285
да е.
Чести са проблемите със зъбите,но в по-късна седмица,при мен просто така се случи,няма общо с бременността мисля.


Аз имам един мъдрец , който расте от много години-    малко пробива, спира и така .  При първата бременност реши , че ще расте с пълна сила  и  ми беше много дискомфортно  , защото се подува венеца .
Тогава  установихме , че още  няколко бременни   дами имат  активиран същия процес   .
Сега във 2-3 месец  същия мъдрец продължи  да расте  Simple Smile   . Така , че растежа може и да е повлиян от  хормоните  , виж за ядките си е от  теб Simple Smile
Виж целия пост
# 286
Здравейте!Имам малко притиснение в 17г.с. съм и като легна по гръб мисля,че бебчето е долу ниско в дясно.Там ми е подуто и мисля,че се намира там.В четвъртък следобяд съм на лекар,но се притиснявам.Дали всичко е наред незнам,защото нищо не чувствам може да е рано...
Аз усетих за първи път бебето в 15-та седмица, но като пърхане. За ритници е рано, отчетливо започнах да усещам след 25-26 седмица. А тези шутове за които бях чела са чак сега на финалната права - направо си се вижда коляно, лакът ... Абе чудо е  Laughing
Нормално е в началото да не се усеща силно, при мен даже и до сега бебето прави затишие по 2-3 дни и ми изправя косата. При всяка жена всичко е различно..
Виж целия пост
# 287
Аз съм с предна плацента и усетих бебето много късно. Някъде след 24-25 г.с., а и не го усещах всеки ден в началото. Мисля, че няма за какво да се притесняваш, но разбира се говори с доки, защото знам, че само това ще те успокои:)
Виж целия пост
# 288
Момичета имам едно питане на прегледа ми казаха че съм в 5г6дни ,но не виждат ембрион и най вероятно е кухо яйце.Може ли да споделите с мен кога видяйа при вас ембриона.
Виж целия пост
# 289
Момичета имам едно питане на прегледа ми казаха че съм в 5г6дни ,но не виждат ембрион и най вероятно е кухо яйце.Може ли да споделите с мен кога видяйа при вас ембриона.

към 7 , в 5 още нямаше и при мен  Simple Smile
Виж целия пост
# 290
Момичета имам едно питане на прегледа ми казаха че съм в 5г6дни ,но не виждат ембрион и най вероятно е кухо яйце.Може ли да споделите с мен кога видяйа при вас ембриона.

към 7 , в 5 още нямаше и при мен  Simple Smile
И при мен към 7

Момичета,бихте ли ми разяснили болничните по бащинство?Какви док са необходими ?Към НОИ ли се предават лично или към работодателя?
Виж целия пост
# 291

Момичета имам едно питане на прегледа ми казаха че съм в 5г6дни ,но не виждат ембрион и най вероятно е кухо яйце.Може ли да споделите с мен кога видяйа при вас ембриона.
На мен в пета ми казаха, че отивам твърде рано и дори докторката не беше сигурна, че се вижда и точка. Всичко зависи от апаратурата. Ембрион и при мен се видя в 7-ма седмица, пулсации в 8-ма, а по същото време при друг доктор с друга апаратура на моя приятелка видяха в 6-та седмица дори пулсации! Не се притеснявай изобщо, всичко ще бъде наред.
Виж целия пост
# 292
Момичета имам едно питане на прегледа ми казаха че съм в 5г6дни ,но не виждат ембрион и най вероятно е кухо яйце.Може ли да споделите с мен кога видяйа при вас ембриона.

към 7 , в 5 още нямаше и при мен  Simple Smile
И при мен към 7

Момичета,бихте ли ми разяснили болничните по бащинство?Какви док са необходими ?Към НОИ ли се предават лично или към работодателя?

Бележка от болничното заведение кога е изписано бебе, Приложение № 2 към чл. 46, ал. 3, ако не е ползвал болничен досега копие от докмент за банкова сметка и декларация за банкова сметка.
Виж целия пост
# 293
Момичета, този път съм много изплашена. Би трябвало да съм в края на 5с. На УЗ нищо не се видя и сега идвам от кръвен тест. Много се надявам всичко да е наред, защото след нош па и болките ми минаха и съм нямала зацапване. На прибиране си направих един шуър чек ей така за успокоение и той е отрицателен Sad. Преди седмица всички тестове бяха положителни...случвало ли се е на някой такова нещо? Имам ли още надежда? Cry
Виж целия пост
# 294
На работодателя  Peace
Виж целия пост
# 295
Благодаря Ви!Ако има нещо да допълните може и на лс.
Виж целия пост
# 296
mekroni,
отрицателният тест, ако е верен означава, че нивата на ЧХГ са спаднали, което ясно, че не е добър знак... Изчакай кръвния за по-сигурно.
Виж целия пост
# 297
Благодаря ви! Да оказа се биохимична  Cry. Надявам се скоро да се върна във форума и вече всичко да е наред. На всички лека бременност, красив финал и до скоро от мен! Praynig
Виж целия пост
# 298
Знаете ли дали ще ми дадът Клотримазол глобули без рецепта? Загубих си я и сега звъннах на док да я питам. Имам Антибиограмата от микробиологичнотго изследване, заедно с подпис от докторката, моето име и фамилия, и отзад пише какво ми е изписала на лабораторния лист, смятам това да покажа.
Виж целия пост
# 299
Знаете ли дали ще ми дадът Клотримазол глобули без рецепта? Загубих си я и сега звъннах на док да я питам. Имам Антибиограмата от микробиологичнотго изследване, заедно с подпис от докторката, моето име и фамилия, и отзад пише какво ми е изписала на лабораторния лист, смятам това да покажа.


Аз отидох в 1 аптека и казах така и така знам,че е с рецепта, но може ли да го купя без нея (лекарят ми каза да си го взема по телефона,след като ми излезе микробиологията) и ми го продадоха,но са в пълното си право да ти откажат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия