Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 35

  • 64 398
  • 738
# 300
Продавали са ми Клотримазол и доста други лекарства без рецепта. Не е правилно, но в много аптеки продават без проблем.
Виж целия пост
# 301
знам, че имат право да ми откажат, така и трябва, но в повечето си продават без  Simple Smile е, все в някоя ще успея, пък имам и неоспоримо доказателство  Wink
Виж целия пост
# 302
Абе кой отказва изобщо лекарство без рецепта! Не ми се е случвало!
Виж целия пост
# 303
и на мен-никога  newsm78
Виж целия пост
# 304
Майка ми е фармацевт,но живееем в различни градове.Отказват и още как особено,ако се усъмнят,че може да им правят проверка.  Laughing Майка ми ми сподели,че обикновено проверяващите опитват да купят някакви как да се изразя лекарства за по-сериозни проблеми и едва ли някой ще се пробва с лекарства за гъбички и т.н,за това са по-склонни да правят компромиси за определени лекарства и да ги продават и без рецепта.

Била съм свидетелка и на моя приятелка как не и продадоха лекарство за сърце без рецепта.  Peace
Виж целия пост
# 305
Да, предполагам, че Диазепам или Лексотан не биха ми продали без рецепта, но АБ, кортикостероид или в случая глобули - едва ли!
Виж целия пост
# 306
Момичета, бременна съм в 35 седмица и от два часа ме боли ужасно зъб. Кажете някакъв лек при зъбобол, поне да издържа до утре. Уфф, не се търпи Sad
Виж целия пост
# 307
Момичета, бременна съм в 35 седмица и от два часа ме боли ужасно зъб. Кажете някакъв лек при зъбобол, поне да издържа до утре. Уфф, не се търпи Sad
Преди години имах такъв зъбобол, че да си изплачеш очите- късно вечерта.
Спомням си , че приятелка ми каза да си вържа на китката ( зависи дали те боли зъб от ляво или дясно, съответно на тази китка) чесън , омотах го с марля. Да ти кажа , смътен спомен , но с тая бабина деветина ,мисля че болката утихна. newsm78
Пробвай. Поне е безобидно
Виж целия пост
# 308
Сега ще пробвам. Благодаря!
Виж целия пост
# 309
Момичета и аз да се включа с въпрос. Днес си правих рутинни изследвания по преценка на АГ. Пусна ми и вит.В12 и вит.D и резултатите са следните
Име на теста (изследване)   Резултат   Единици   Терапевтични граници
Витамин В12 ( Vit. B12 )   468.10   pmol/l   141 - 489
Витамин D total (25-OH Vitamin D)   41.06   nmol/l   50 - 120

като гледам са в границите, но ако някой има яснота да помогне, чак във вторник съм на преглед и не знам дали има нещо притеснително особено с вит.В12
Виж целия пост
# 310
Сега ще пробвам. Благодаря!
Дано има ефект. Стискам ти палци, зъбобола е ужасно нещо.
Виж целия пост
# 311
Iliana, витамин б12 ти е идеален, аз чета доста за него напоследък! Витамин д ти е малко под долна граница, но всъщност си е сравнително ок. Изобщо не се притеснявай с тези резултати Simple Smile
Виж целия пост
# 312
IlianaIvanova80 ,Б12 е перфектен!
 А за Д-то,почти всеки,който си го е изследвал е с дефицит,не се тревожи,ще наваксаш Simple Smile Моят първия път когато го изследвах беше 15,за 2-3 месеца го вдигнах до 83
Виж целия пост
# 313
Мамита аз съм в 17 г.с. И съм със суха кашлица от 2 дена, много ми дразни на гърлото... някой бил ли е в подобно състояние и какво може да пия за да ми мине... то не се изсържа вече...
Виж целия пост
# 314
Мамита аз съм в 17 г.с. И съм със суха кашлица от 2 дена, много ми дразни на гърлото... някой бил ли е в подобно състояние и какво може да пия за да ми мине... то не се изсържа вече...

Ако чайчетата и бонбоните за смучене не помагат можеш да си вземеш сироп Стодал.На мен ми помогна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия