Кой какви сериали гледа? - тема 16

  • 70 218
  • 736
# 120
Този другия, който играеше в Утрешните хора, ми харесваше повече.

Скрит текст:
О, да. smile3544
Аз съм го гледала само в този сериал, отивам да чекна къде другаде играе.
Виж целия пост
# 121
В Агентите му приключи участието, за съжаление
Виж целия пост
# 122
Някой гледал ли е последната версия на "Десет малки негърчета" - май беше от миналата година? Участват много известни английски актьори -  Чарлс Данс , Тоби Стивънс (адски различна роля от Флинт!), Сам Нийл, Ейдън Търнър.. Сюжетът си е същият -
Скрит текст:
...всички измират...
Но е добра адаптация Wink Аз си я свалих предимно заради Търнър - след като гледах първи сезон на Полдарк, осъзнах, че това е единствената роля, в която съм го виждала, с изключение на Кили Simple Smile (Знам, че участва в английската версия на "Да бъдеш човек", но нещо описанието на сюжета не ме грабва и не ми се гледа нито английския, нито американския вариант).
Виж целия пост
# 123
В Агентите му приключи участието, за съжаление
Много ме е яд Crossing Arms

Аз пък си харесвам Агентите на ЩИТ. Не му влагам много нерви, но си го гледах. Допада ми вселената на Марвел.

За мен Стрелата загуби високия ми интерес след като го залюбиха с Фелисити. Не успях да преглътна и смъртта на половинката му, което беше огромна грешка, огромна. Не знам дали ще успея да ги гледам как се лиговчат занапред.
Легендите - не ги изтраях.
Светкавицата - бива.
Агент Картър - два пъти я пробвах, нещо не ми върви там в миналото Laughing
Виж целия пост
# 124
Ще взема да го догледам тоя Шийлд, тогава. Ядосах се, когато извъртяха, че Грант е лош, все едно с промит мозък и го спрях.
Виж целия пост
# 125
Някой гледал ли е последната версия на "Десет малки негърчета" - май беше от миналата година?

Как се казва, не откривам такъв?
Виж целия пост
# 126
Ще взема да го догледам тоя Шийлд, тогава. Ядосах се, когато извъртяха, че Грант е лош, все едно с промит мозък и го спрях.

И по-лошо става - направо без мозък остава, по пък си присъства Whistling
Виж целия пост
# 127
Някой гледал ли е последната версия на "Десет малки негърчета" - май беше от миналата година?
Как се казва, не откривам такъв?
Ето тази е последната екранизация - And Then There Were None
Мисля, че сме я коментирали в темата за историческите и костюмни филми и екранизациите.
Виж целия пост
# 128
Някой гледал ли е последната версия на "Десет малки негърчета" - май беше от миналата година?

Как се казва, не откривам такъв?
And Then There Were None - изглежда още навремето са променили заглавието от политическа коректност. Това е името на романа в англоезичната версия ("И тогава не остана никой" - голям спойлер  Joy )
Преди година май го имаше в Замунда. Ето инфото: http://www.imdb.com/title/tt3581932/
Виж целия пост
# 129
Да, заглавието отдавна е променено. Спомням си как преди няколко години в Лондон с група англичани коментирахме Агата Кристи. И аз изтърсих колко много харесвам Ten Little Niggers. Изгледаха ме като най-големия расист Mr. Green
Виж целия пост
# 130
Тъкмо догледах Preacher.

Еха. Малко брутален, но пък бива. Паднах си по вампира. Може би заради името  Whistling

Дали се знае нещо за сезон 2?  Twisted Evil

Да. видях. Подновен е, 13 епизода за сезон 2. Супер!
Виж целия пост
# 131
Аз бях зарязала Beauty and the beast, обаче почна да ме гложди как се развива сюжета и си изтеглих сериите. Последно гледах 2-ри сезон.  Учудващо, но 3-ти сезон много ми хареса  Mr. Green. Може би така като ги гледам накуп тийн бозите, пò мога да ги издържа Grinning. Вампира беше много хубав, историята ми заприлича на първите сезони на Дневниците на вампира (когато сериала още беше на ниво).
Виж целия пост
# 132
Моето много старо издание на Десет малки негърчета е на английски точно and there were none
Виж целия пост
# 133
Сега гледам Бягство от затвора стигнах до 3-ти сезон малко взе да затъпява , но няма как да го оставя искам да разбера как свърша , а това с
Скрит текст:
главата на Сара
май е измишльотина...
Виж целия пост
# 134
Аз даже не се и сещам  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия