Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за телевизионните предавания „Стрелата“ и „Живите мъртви“?
Какви са мненията за сериала „The Leftovers“?
Ще има ли нов сезон на "Бягство от затвора" през 2017 г.?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за телевизионните предавания „Стрелата“ и „Живите мъртви“?
-
Какви са мненията за сериала „The Leftovers“?
-
Ще има ли нов сезон на "Бягство от затвора" през 2017 г.?
-
Кога ще бъде пуснат вторият сезон на Джесика Джоунс?
-
Кога ще бъде пуснат третият сезон на "Marco Polo"?

Аз си я свалих предимно заради Търнър - след като гледах първи сезон на Полдарк, осъзнах, че това е единствената роля, в която съм го виждала, с изключение на Кили
(Знам, че участва в английската версия на "Да бъдеш човек", но нещо описанието на сюжета не ме грабва и не ми се гледа нито английския, нито американския вариант).

)
. Вампира беше много хубав, историята ми заприлича на първите сезони на Дневниците на вампира (когато сериала още беше на ниво).