Кой какви сериали гледа? - тема 16

  • 70 220
  • 736
# 360
Подлите и Добрата приключиха  Peace
Виж целия пост
# 361
Подлите и Добрата приключиха  Peace

Гледам ги с известно закъснение...  Laughing
Виж целия пост
# 362
Излезли са няколко нови пилотки:

Graves - с Ник Нолти
Bull
This is Us
Berlin Station
Виж целия пост
# 363
И аз гледам Библиотекарите, но по-скоро между другото. Сега Ноа Уайли сигурно ще участва във всички епизоди (след като вече не се снима и в друго шоу). Симпатяга е, като малка гледах Спешно отделение заради него  Laughing
Харесвам и Ребека Ромейн...Всъщност, като се замисля, само червенокосата мацка ме дразни (по принцип ми допадат ексцентричните хора, но тя прекалява).
Друго, което ме дразни, е че се опитват да унищожат всичко магическо или най-малкото да го скрият от света - никога не можах да схвана защо този тип сюжети са популярни - ако всичко опасно и ново беше конфискувано и скривано от тайни организации (или от правителствата - все едно), сега щяхме да живеем като в Средновековието...
Всъщност, като се замисля - същото нещо го имаше и в Хранилище 13 (и него го гледах между другото)... И в Еврика, но там вместо магически артефакти имаха странни и опасни устройства...

Аз гледах няколко епизода заради Ноа, обаче сериалът въобще не може да стигне нивото на филмите. И като се изфиряса и Ноа, ми стана съвсем безинтересно. Последно гледах някакъв епизод с минотавър, е толкова лоши ефекти не бях виждала. ooooh!
Виж целия пост
# 364
Аз може би съм единствената, която не харесва Ноа, но сериала ми допада, разтоварващ е.
Филмите са друга бира, да.
Виж целия пост
# 365
Небесата гледала ли си?
Виж целия пост
# 366
Небесата, Falling skies ли е?
Не съм.
Виж целия пост
# 367
Ако ти се гледа хубава фантастика... и бонбони има. Laughing
Виж целия пост
# 368
Ноа участваше много повече във втория сезон. Сега очаквам да бъде във всяка серия Simple Smile И филмите са малко евтини, но са забавни.
На Небесата не съм гледала само последния сезон - започнах го, беше много различен от останалите и го зарязах. Прочетох какво е станало до финала - не съжалявам, че спрях да го гледам.
Виж целия пост
# 369
Ако ти се гледа хубава фантастика... и бонбони има. Laughing
Mr. Green
ММ го гледа.
В списъка е по принцип, благодаря. Wink
Виж целия пост
# 370
Небесата гледала ли си?
Уникален е, любимият ми постапокалиптичен  Laughing



Горните линкове не се отварят,

Много се колебая за this is us. За сега няма да го гледам обаче
Виж целия пост
# 371
Току що гледах пилота на "Смъртоносно оръжие" - става, но процедурните сериали по принцип са малко скучни. Личи си, че имитират филма с всички сили, въпреки, че сюжетът е осъвременен - не само сцените, но и поведението на актьорите - например Мърто е докарал почти същия смях  Rolling Eyes
Скрит текст:
Някои неща са тъпички - може ли бременна жена, която е започнала да ражда, да бъде толкова спокойна и да тръгне сама с колата към болницата?! ...И после кой е виновен за трагедията?.. Можеше да си извика линейка или да викне баща си.. Надявам се Ригс да не си падне по психоложката - във филмите тя беше само комично отклонение (и това за мен е идеалният вариант), тук е "красавицата" от новия "Далас"; латино е, като покойната, току виж режисьора реши да ги събере... Confused
Виж целия пост
# 372
Ако ти се гледа хубава фантастика... и бонбони има. Laughing

Ама как "американски" свърши.
Скрит текст:
Зъбите ми заскърцаха
Виж целия пост
# 373
Много се колебая за this is us. За сега няма да го гледам обаче

Не се чуди  Peace
Много ми хареса, не знам натам как ще го продължат, но първа серия беше много добра - три абсолютно човешки, топли, простички истории с неочакван край. Чакам с нетърпение втора.

THE GOOD PLACE не ми хареса, тъпа история, с напъни за комедия.
Дори Тед Дансън и Кристен Бел не го спасяват.
Виж целия пост
# 374
Малко драма не ми се гледа много, затова му се чудя
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия